Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo (Kłomino) 2005 (Edycja druga) 19-21 sierpnia


Recommended Posts

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eee, mam pytanko :] bo w regulaminie jest taki maly wpisik "osoba niepełnoletnia musi również pozostawać pod opieką opiekuna, który ukończył 21 lat" a jezeli ja 6 wrzesnia koncze 18 to nie daloby sie tego jakos teges... bo nie za bardzo mam chetnego na opiekuna (chetni pisac na PM :D ) a bardzo mi zalezy na tym zeby byc :|

Link to post
Share on other sites

no wiem wiem, tylko kurde kogo ja mam wziac na opiekuna? co? brata mam przytachac jak on leszcz jest i nawet nie wie co to asg :/

a ten opiekun z tego co widzialem na zgodzie musi byc wyznaczony przez rodzicow czy jak? bo jak cos to moze jakiegos kumpla zaprzęgne... btw dlaczego musi miec 21 a nie wystarczy 18?

Link to post
Share on other sites

Nie wystarczy - osoba 18letnia nie zawsze okazuje się osobą wystarczająco odpowiedzialną. Osoba, która ukończyła 21 lat - już częściej i ryzyko jest mniejsze. Regulamin jest regulaminem i przykro mi, ale nie ma od niego odstępstępstw.

Link to post
Share on other sites

!!LIMIT MIEJSC WYCZERPANY!!

 

Zgłoszenia, które zostaną wysłane od dnia dzisiejszego będą rozpatrywane indywidualnie, brak odpowiedzi na wysłanego emaila oznacza negatywne rozpatrzenie zgłoszenia.

Oznacza to, że miejsca jeszcze są, jednak są zarezerwowane dla pewnych osób, które jeszcze nie złożyły podania a ich obecność na zlocie jest pożądana. Jeśli więc uważasz, że powinieneś/powinnaś być na zlocie a nie ma Cię na liście - złóż podanie.

Przykro mi jeśli ktoś nie zdążył, ale czasu było dużo.

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze kilka słów odnośnie "problemu" Sheriffa. Choć Qbs mnie ubiegł, jednak mimo to pozwolę sobie nieco dobitniej wyrazić moje zdanie na ten temat.

 

 

 

Drogi "Kolego" Sheriff'ie nie wiem jak reszcie grona potencjalnych uczestników tej imprezy, ale mnie Twoje rozterki są całkowicie obce i nie budzą mojego najmniejszego zainteresowania.

 

Racz też nie kwestionować decyzji Organizatora. Choćby i opiekun miałby mieć lat 35 i być Czukczą o blond włosach, to Tobie nic do tego. Ty masz ten wymóg spełnić aby móc w imprezie uczestniczyć i jest to wyłącznie Twój problem. Nie wiem czy rozpisując się tu liczysz, że weźmiesz kogoś na litość? Pamiętaj, Ty nikomu łaski nie robisz.

 

Szczerze mówiąc mam też gdzieś czy będziesz na tej imprezie czy nie. Ja jeśli tylko się wyrwę, będę jechał tam aby bawić się w gronie Maniaków w niegdysiejszym znaczeniu tgo słowa. I to ich obecność jest dla mnie ważna, nie zaś nielatów mających problemy z rozumieniem tekstu czytanego.

 

No powiało elitaryzmem... :lol:

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Na liście mogło być 97, ale na emailu mogły być już kolejne zgłoszenia - Twoje mogło nie załapać się do limitu. Przykro mi, ale czasu było chyba wystarczająco - o sporej ilości chętnych też było mówione.

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś podejmie się przejęcia zlotu - chętnie odstąpie- i niechaj sobie daje limit jaki mu się będzie podobał. Ale czy jest taka osoba? Bo z tego co wiem to organizator ustala warunki zlotu - jeśli komuś się podobają - zgłasza się, jeśli nie - to krytykę zachowuje dla siebie.

Czasu było - może nie za dużo - ale napewno wystarczająco aby wysłać to zgłoszenie. Jeśli ktoś nie miał chęci/możliwości wysłać zgłoszenia- zawsze można było wysyłać zgłoszenia grupowe. Przykładem może być SPAT, który na bierząco aktualizował listę. Dodam, że nie jest to jedyna drużyna, której zależało (i dało się to zauważyć) na uczestnictwie w zlocie.

Tak więc miejsca są, ale dla grup, które wniosły coś do airsoftu i w jakiś sposób przysłużyły się dla jego rozwoju.

I proszę nie wyskakiwać mi tu z postami o podziałach towarzystwa ASG w Polsce czy też o dzielenie na "lepszych i gorszych". To nie jest miejsce na takie rozważania. Jeśli ktoś nie zdążył - to napewno nie z winy organizatorów. Przykro mi, ale w tym roku nie będzie zwiększonego limitu miejsc.

Link to post
Share on other sites

Dobra, niewazne - nie robcie chlewu :roll:

 

A ja za to z innej beczki - wiadomo juz dokladnie co z tymi budynkami bedzie?

Wielka szkoda by byla, gdyby byly wylaczone z gry...

Rozumiem jednak, ze jest z tym duzy problem...

BTW mam pytanie dotyczace pola namiotowego - bedzie na nim dostep do wody?

Bedzie mozna wziac prysznic? Po ile zrzuta na 'prad'? Co z ubikacjami?

 

To takie pytanka natury praktycznej, zebym wiedziala co trzeba wziac ze soba... (nie, toitoi'a wlasnego nie posiadam) :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja nie rozumiem tylko jednego. Skoro jest na tym forum kilku moderatorów dlaczego żaden nie wyczyścił jeszcze tego tematu?

Przecież znaleźć tutaj jakieś informacje to godzina czytania jakichś bzdur i obrzucania się błotem. Czy mogę prosić kogoś o uszczuplenie tematu i usuniecie wypowiedzi niezwiązanych merytorycznie ze zlotem w Bornym Sulinowie?

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mej prośby.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Droga rodzino... Jak by to Wam powiedzieć...

!!!MAMY KŁOMINO!!!

 

Pojadę tam soon i pozaznaczam budynki, do których nie wchodzimy.

Scenariusz w trakcie przygotowania.

 

Jesteście ze mnie dzielni? :lol:

 

Cieszę się jak cholera!

 

Ps. Gdy wszyscy zbiorą się na miejscu bardzo proszę Was o chwilę ciszy i spokoju - będzie apel, na którym chcemy powiedzieć kilka bardzo istotnych rzeczy. Proszę abyście wtedy byli naprawdę poważni i uważnie słuchali. Z góry bardzo dziękuję.

 

 

Pozdrawiam!

 

Zły Wujek Kuba

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...