Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Allegro] Revolution Asg shop


Recommended Posts

Witam. Co sądzicie o o tym użytkowniku allegro? Czy ktoś miał z nim do czynienia? Jak wygląda jakość części wykonanych przez ten sklep? Niektóre ceny naprawdę kuszące, zwłaszcza http://allegro.pl/mosiezne-lozyska-slizogwe-6mm-lodz-i1778629410.html oraz http://allegro.pl/dysza-mosiezna-na-zamowienie-scar-masada-g36-i1795808249.html .

 

Przepraszam za posta pod postem ale nie sądziłem iż transakcja przebiegnie tak szybko. Po zakupie łożysk doszło do szybkiego kontaktu i natychmiastowej wysyłki. Zero opóźnień, wszystko tak jak opisane na allegro. Sam produkt oceniam bardzo dobrze. Główną zaletą jest cena (26zł razem z wysyłką), otwory na osie zębatek są równo a same łożyska siedzą stabilnie w szkielecie GB. Zastanawia mnie jedynie trwałość, choć BE produkował repliki z mosiężnymi łożyskami. Czas pokaże. Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Nie wiem może przeoczyłem. Warto tam zamawiać? Czy przesyłka zostanie dostarczona? Jest płatność przelewem i jestem na to uczulony gdyż kiedyś zamawiałem w jakimś sklepie i paczka niestety nie dotarła a w tym sklepie będę zamawiał po raz pierwszy i dlatego się pytam czy ten sklep jest spoko.

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem w zeszłym roku bore up do m16. Nigdzie nie był dostępny. Po kilku mailach z tym sklepem, skompletowali mi borka, zapłaciłem przelewem, paczka przyszła, wszystko w porządku.

Szukałem części do glocka. Maila wysłałem do kilu sklepów, jakoś wieczorem, po 30minutach odpisali a była już 22.

Tak więc są ok.

Link to post
Share on other sites

Z nieco innej beczki opowiem o serwisie tej firmy, nie o sklepie, ale da to pogląd o tym jak traktują klienta.

Na początek: jestem bardzo zadowolony. Moja replika została rozłożona. Po oględzinach zaproponowali mi tuning podsyłając linki z częściami z ich konta Allegro. Wybrałem części JBU. Poskładali. Odesłali i wszystko cacy. Fakturka za usługi i części wystawiona. Każdego klienta traktują indywidualnie i służą pomocą. Nie naciskają na wybór jakiś produktów bo im się to bardziej opłaca. Wszystko tłumaczą i nie robią nic na własną rękę. Polecam na 100%!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Jeżeli chodzi o polecenie serwisu to zdecydowanie ASG Revolution : http://asgrevolution.pl/

jest to jedyny serwis w Polsce który podjął się naprawy mojej repliki oraz jej tuningu... znowu mogę dodać, że jako jedyny serwis sprowadził mi komore aluminiową HU do Masady (magpul licensed) a byłem nawet w Pradze po nią (tam była plastikowa)

Naprawdę serwis godny polecenia ... robią na czas , nie owijają w bawełnę . Efekt jaki otrzymasz będzie na pewno zdumiewający.

 

Ludzie tam pracujący służą też dobrą radą. Nie wciskają shitu. Pełna Kultura!

Pozdrowienia z Dolnego_Śląska :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Zarówno sklep, jak i serwis godny polecenia.

Każdy klient traktowany jest jak VIP, choćby kupował coś tylko za przysłowiową "złotówkę".

Pełny profesjonalizm.

Przyczyna - właściciel jest aktywnym Maniakiem ASG, uczestniczy w imprezach, wie jak funkcjonują repliki z autopsji, w pełni wyczuwa potrzeby użytkownika.

:maniak_OK: :maniak_OK: :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...