Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VB power vs firefox


Recommended Posts

Panowie jestem nowy i wiem że mnie wszyscy zaraz zjadą, ale chodzi mi o baterie.

Otóż szukam baterii i wpadłem na

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_249&products_id=7616&name=Bateria_AEG_-_9,6V_2000mAh_-_Medium_Podwojna_-_VB_Power

 

i idealni pasuje do gripa w g36c jg i duża różnica cenowa między takim samym FF za 130zł(https://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_9_6v/akumulator_nimh_4_5a2000mah9_6v_firefox-1821.html)

 

Lecz kolega z teamu(ma firefoksa) mówi że to gówn* i że nie może się z firefoxem równać co wy sądzicie o tej batce?

Jak wypada w stosunku do 8,4V 1500mah firefoksa czy tej za 130zł ?

 

No, chyb że ja czegoś nie wiem i taki aku wchodzi normalnie do giety, to mnie naprostujcie.

https://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_9_6v/akumulator_ni-mh_9_6v_1500mah_typ_mini_firefox-846.html

Edited by komandoczołg
Link to post
Share on other sites

- Wysoka wydajność: do 15C

Już to widzę...

Co do FireFox`ów- nie lubią prostowników chińskich, jedna drugiej nie równa.Możesz trafić jak kolega ,a możesz trafić na uber zajebistą która ci posłuży X lat.

Edited by KubaK
Link to post
Share on other sites

Jak zwykle, człowiek chce ni-mh to mu Li-po wciśnie ktoś..

Czy wszyscy ludzie muszą kojarzyć mikroprocesor z B6?!

Nie wiem jak ty, ale ja bym zaryzykował kupnem batki VB(przynajmniej jest takie moje zdanie).

Edited by KubaK
Link to post
Share on other sites

Jeśli trafisz na niezleżałą FF z tymi ogniwami 4/5A 2000mAh to będziesz zadowolony.

Ostatnio kolega zakupił sticka robiłem mu 1 ładowanie weszło przy 0,6A 2650 mAh.

Ogniwa FF 4/5A sa moim zdaniem tak wydajne jak Sanyo lub KAN .

 

Co do VB to nie miałem z nimi doczynienia ale jeżeli musisz coś kupić to bierz VB te z 1 linka bo mniejsze ryzyko ze dostaniesz bubel, mniejsze straty finasowe. A jak ładujesz pakiet stockowa ładowarką to i tak szybko go zajedziesz.

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu kupować akusa typu Firefox, jeśli nie ma się dobrej ładowarki. To jak wyrzucenie pieniędzy w błoto. Dużo lepiej wówczas przeznaczyć te pieniądze na dobrą ładowarkę i kupić do niej byle jaki, używany akumulator z chinola, pokroju Shuang Bao. Bardzo możliwe, że będzie działał dłużej i lepiej niż Firefox ładowany szajsowatą ładowarką.

 

PS: KubaK oczywiście nie miał na myśli rozładowania pakietu do końca, a chciał powiedzieć, że do odpowiedniego poziomu (około 0,9-1V na ogniwo pod obciążeniem), prawda? ;)

Link to post
Share on other sites

Marudzisz kolego jak .... .W cenie FF masz prawie dwa VB wiec jak siejesz kompozytem to 2 Ci wystarcza.

W zimę przy okolo -5 st. na FF 2/3A 1,5 Ah na sp 130 wystrzeliwałem okolo 1800 szt BBs w lato <2,5 tys.BBs na jednym naładowaniu ale ładowałem dobra ładowarką.

Będziesz miał np.Imaxa Kupisz lipo 4-5Ah i po problemie.

Link to post
Share on other sites

Używam VB Powera 9,6 V 1600 mAh od marca (kwietnia? Coś w ten deseń, ale zimnawo jeszcze było) i obecnie wytrzymuje ze spokojem 2-3 (w moim wypadku 1000 - 1500 kulek) strzelania bez doładowywania. Lubi sobie paść znienacka. W sensie strzela bez spadku ROFa, potem wymiędli ze 2-3 kulki z szybkostrzelnością działa orbitalnego, a następnie pada na mordę i pomaga tylko ładowanie.

 

Jak na 60 PLN to jestem zadowolony. ROF daje konkretny na stockowym chińskim silniku i takiż kabelkach. Na w połowie wyładowanej miałem 8-9 bb/s z M120 w GB. Bardziej markowym bateriom (po 130-150 PLN, ładowanych na mikroprocesorówkach, bez ściemy) zdarzało się już padać po 1,5-2 latach, więc nawet jeżeli ta padnie po roku używania i będę musiał kupić drugą w podobnej cenie, to i tak wyjdzie mi korzystniej.

 

Zresztą z bateriami jest tak, że nigdy nie wiecie kto dla kogo produkował ogniwa, kto je zawijał w te sreberka, a kto zgrzewał na nich obwolutę i naklejał swoje naklejki. Kiedyś przez 2 lata byłem święcie przekonany, że używam batki Sanyo, a tu psikus, bo po rozerwaniu plastiku okazało się, że KAN. Różnie bywało.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...