Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chce przeznaczyć na replikę około 600 zł (ewentualnie lekko ponad). Nie jestem zaawansowanym graczem ale też nie jestem totalną zieloną kropką. Czytałem dokładnie temat "Replika markowa czy chińska?" i zacząłem się zastanawiać czy nie dołożyć troszkę i za ~800zł-900zł nie kupić czegoś markowego.

 

Interesuje mnie strzelanie z dystansu (celność, zasięg, ale nie snajperka) ale też szturm. Jaką broń możecie mi polecić i dlaczego ?

Link to post
Share on other sites

No kałachy cymy maja niezniszczalne GB, ale robią sie luzy po czasie. Dlatego chce wiedzieć czy opłaca się pchać kase w cm042a czy lepiej kupić tą M4 http://www.asg.com.pl/LMT_Defender4_M4A1_ASGKWA,p,5568.php ale żadnych danych o niej nie ma.

 

Lesio, chodzi mi o ogólny koszt. Jeśli kupie cm042a za 550zł, i będe chciał do tego kupić lufe, tłok, akumulator i ew. coś jeszcze to mi wyjdzie tyle samo ile musiałbym dac za stockowego M4

Edited by piotrekgun
Link to post
Share on other sites

No kałachy cymy maja niezniszczalne GB, ale robią sie luzy po czasie. Dlatego chce wiedzieć czy opłaca się pchać kase w cm042a czy lepiej kupić tą M4 http://www.asg.com.pl/LMT_Defender4_M4A1_ASGKWA,p,5568.php ale żadnych danych o niej nie ma.

 

Lesio, chodzi mi o ogólny koszt. Jeśli kupie cm042a za 550zł, i będe chciał do tego kupić lufe, tłok, akumulator i ew. coś jeszcze to mi wyjdzie tyle samo ile musiałbym dac za stockowego M4

 

Kolego, chyba ci się kałachy pomyliły, bo cm.042 żadnego pancernego gb nie ma. I jest w systemie TM. I jest brzydki. I drogi jak na to, co oferuje. I nieopłacalny. I w ogóle be. Teraz rozumiesz?

 

KWA nie otwierałem, wiem tylko, że z zewnątrz wykonaniem nie powala, ale na forum wszyscy się bebechami zachwycają. Podobno są naprawdę hi-endowe, jak na tę cenę.

Link to post
Share on other sites

Za 600 zł to kupisz dobrego RK Boyi. (jeżeli zależy ci na wyglądzie)

Cymowskiego 048. (jeżeli zależy ci na bebechach ale musisz dorzucić do pieca 100zł)

M4 KWA (trochę na tym i trochę na tym ale dorzucasz 300 zł)

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Nie powiedziałem, że istnieje coś takiego jak gieta z metalowy body. Może gdzieś kiedyś została wyprodukowana jakaś ostra wersja podobna do giety z metalowym korpusem, ale nic mi o tym nie wiadomo. Sprawdza się to w wersji ostrej, bo G36C było robione z myślą o wygodzie, małych rozmiarach itd., ale tam jest inne wykonanie. To cymowskie też złe nie jest, choć ja wolałbym zamiast tego mieć drewno i stal i podejrzewam, że wiele osób tak uważa. Oczywiście jeśli ktoś jest zwolennikiem G36, lub bawi się w stylizację itd. to ok, ale chyba nie powiecie, że plastik jest wytrzymalszy, ładniejszy itd. od drewna i metalu?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...