Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika PKM


Recommended Posts

Świetnie, czy zmienia to fakt, że się rozkładają? :icon_biggrin:

 

A z czego to wnioskujesz ? Ile wystrzeliłeś kulek z tej repliki ? Na ilu strzelankach uczestniczyłeś używając jej ? Ile sztuk tej repliki "rozłożyło ci się w rękach" ?

 

Jak podejrzewam ... 0 ...

 

Tak się składa , że miałem ją do przestrzelania i sprawdzenia osiągów. Na terenie Areny wywlekłem ją po różnych miejscach ( od budynku przez okopy i inne chaszcza i jakoś nic mi się rękach nie rozłożyło po parunastu godzinach ... Nie wpsomnę już o replice m249, w kolekcji, którą posiadam i jakoś ani razu nie zbierałem jej w dwóch częściach z ziemi...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A z czego to wnioskujesz ? Ile wystrzeliłeś kulek z tej repliki ? (...) Tak się składa , że miałem ją do przestrzelania i sprawdzenia osiągów. Na terenie Areny wywlekłem ją po różnych miejscach ( od budynku przez okopy i inne chaszcza i jakoś nic mi się rękach nie rozłożyło po parunastu godzinach ...

Zdaje się, że właśnie widzimy. Tylko, że Dexter, jakkolwiek sformułował swoje wypowiedzi, to nigdzie nie odniósł się wprost do ww. repliki. Zaś wyciąganie przez Ciebie wniosków (choćby w formie antytezy) o "solidności" na podstawie "przestrzelania i sprawdzenia osiągów" oraz "wleczenia" jej w czasie powyższego "przez okopy i inne chaszcza" w ciągu rzekomych "parunastu" godzin jest - delikatnie mówiąc - cokolwiek pochopne. Z grzeczności pozwolę sobie poprzestać na tej konstatacji.

Link to post
Share on other sites

Nie no oczywiście ... to przwecież takie Polskie... Nie poczekać , nie sprawdzić, tylko od razu krytykować... bo przecież się znam... Czy ja twierdze ze ona jest z tytanu i niezniszczalna ? Nie twierdzę... poprostu mam dosć czytania wszedzie ze cos sie w rękach rozpada, choć nie minoł nawet tydzień istnienia tej repliki na rynku.

Acha i zeby od razu rozwiać teorie spiskowe .. Pisze to jako właściel Areny ale róznież i pracowenik TG. Tyle z mojej strony w temacie.

Link to post
Share on other sites

No fajnie ale gdzie ja pisałem, że pekaśka sie rozsypuje w łapach to ja nie wiem. To takie typowo polskie- chwalić coś tylko z tego powodu, że miało się to w łapkach kilkanaście godzin i się nie rozsypało.

 

Odpowiadając na Twoje pytania kolejno:

kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy, nie pamiętam ale pewnie ze 20-30, dwie z trzech. Wersji od G&P i CA nie wliczam bo cytowany fragment odnosił się do chińskiej repliki.

Link to post
Share on other sites

Czy ja twierdze ze ona jest z tytanu i niezniszczalna ? Nie twierdzę... poprostu mam dosć czytania wszedzie ze cos sie w rękach rozpada, choć nie minoł nawet tydzień istnienia tej repliki na rynku. Acha i zeby od razu rozwiać teorie spiskowe .. Pisze to jako właściel Areny ale róznież i pracowenik TG.

Pomijając dywagacje nt tego co "typowo polskie" (nikt nikomu nie broni, zostać obywatelem Gabonu) - żadne kategoryczne wypowiedzi wypowiedzi nt przedmiotowej repliki nie są w tej chwili uprawnione. Stawianie pewnych, hipotez, które w przyszłości będzie można potwierdzić lub obalić - wydaje się dopuszczalne. Choć moim zdaniem całkowicie bezprzedmiotowe.

 

Natomiast, skoro piszesz także jako pracownik TG, powinieneś co najmniej zauważyć, że powyższe wypowiedzi są istotnym sygnałem na temat tego, jakiego rodzaju informacji i testów oferowanego(ych) produktu(ów), oczekują potencjalni klienci.

 

Ende.

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem. Jak przyjdzie, to postaram się coś więcej napisać w nowym temacie. Teraz mogę jedynie powiedzieć, że nie ma na co czekać, bo A&K nie poprawia swoich produktów, więc nie ma co liczyć, że za pół roku będzie wersja full-steel itp. Tanieć to też za bardzo nie stanieje, bo gdyby tak miało być to M249 kosztowało by 800 pln, a M60 np. 1000 pln, a oczywiście tak nie jest.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...