Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 CYMA Lufa precka


Recommended Posts

Witam,

 

 

Zamierzam w seryjnej jak dotąd G36 od Cymy wymienić lufe na precyzyjną i tu mam pytanie bo dochodzą mnie sprzeczne informacje.

Co bardziej zwiększy zasięg repliki, lufa precka o standardowej długości czy czy lufa precka ,ale dłuższa o 10 lub 15 cm + tłumik (aby to jakoś wyglądało) .

 

 

Dzieki.

J

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

 

Zamierzam w seryjnej jak dotąd G36 od Cymy wymienić lufe na precyzyjną i tu mam pytanie bo dochodzą mnie sprzeczne informacje.

Co bardziej zwiększy zasięg repliki, lufa precka o standardowej długości czy czy lufa precka ,ale dłuższa o 10 lub 15 cm + tłumik (aby to jakoś wyglądało) .

 

 

Dzieki.

J

 

Najbardziej zasięg zwiększy jakakolwiek długość, byle MARKOWEJ precki.

Link to post
Share on other sites

Lesio: może nie mam tyle doświadczenia, ale wydaje mi się ze 10-15cm to jest spoora różnica tym bardziej, że jeśli mówimy tutaj o Cymie - a mają tylko wersje C to będzie to diametralny przeskok.

 

janekm1 : ja osobiście robię teraz identyczną modernizację tylko posiadam wersje K z RISem i tłumikiem i dochodzi do tego przedłużka lufy - http://allegro.pl/przedluzka-lufy-zewnetrznej-i1967335128.html - taka jak ta.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Skoro już jest temat to ja mam pytanie:

Posiadam czyste G36C od JG .Niestety zasięg mi nie starcza.

Czy jest możliwość że do standardowego G36C bez żadnego tuningu gearboxa , można założyć Gumkę Madbulla(która jest bardziej miękka od standardowych) , jak i lufę precyzyjną(również Madbulla) , oraz założyć niskooporowe przewody.

Polepszyło by to zasięg , czy potrzebny jest tuning gearboxa ??

Pozdrawiam i dziękuje za odp.

Edited by Pietrass25
Link to post
Share on other sites
Wymieni, to jest V3. Z uwzględnieniem faktu, że ma 2 opcje: albo dosztukuje zaraz przy stykach (czego nie polecam) albo zamontuje mosfet i stare kable wykorzysta jako sygnałowe (co się sprawdza).

 

A po co się bawić w sztukowanie.? Tak trudno wziąć lutownicę w łapki i przelutować.? Kilka minut roboty a i rezystancji nie zwiększy.

Link to post
Share on other sites

Przecież mówię, że nie polecam...

A tak trudno, bo bez otwierania GB dostęp do styków (dokładniej do jednego z nich) jest prawie żaden - żeby porządnie przylutować (zwłaszcza grubsze) kabelki do tych blaszek i jeszcze termokurczkę na to założyć, trzeba całą kostkę stykową wyjąć. Chyba, że ktoś jest Copperfieldem lutownicy, ale to insza sprawa :wink:

 

Zresztą, jak pisałem, lepiej wykorzystać stare kable jako sygnałowe do mosfetu - do tego się nadadzą.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...