Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie wiem jak w stocku, ale ja w swojej (ten sam model) od razu wymieniłem sprężynę na M120 i zasięg nie jest jakiś powalający. Podejrzewam więc, że do tej ceny od razu powinieneś doliczyć koszt wymiany sprężyny na mocniejszą. Chyba, że planujesz replikę używać do CQB, to inna bajka.

Link to post
Share on other sites

Wszystko pięknie, wszystko spoko, ale o takie rzeczy to pytaj w temacie o replikach KWA, przypominam, że to jest temat o eMkach z EA i im więcej takich postów nie związanych z tematem, tym większy bajzel w temacie, a co za tym idzie utrudnienie dla osób, które tu wejdą celem zaczerpnięcia jakiś informacji o EA, a natrafią na pogaduchy o replikach KWA.

Link to post
Share on other sites

Cześć! Mam pytanko, mianowicie; czy do M4 Lone Star Border Patrol odpowiednia jest ta bateria? - LiPo 7.4 1400mAh 20c Twin. A może ta sama tylko 2400mAh (obie redoxa). Brać Twin czy w jednym listku? Pozdrawiam serdecznie :icon_lol:

Edited by wikitor99
Link to post
Share on other sites

Witojcie panocki, heeej! Kilka pytań do wiedzących. Otóż przymierzam się do kupna następujących rzeczy:

1. Chwyt pistoletowy prosty: http://www.taiwangun.com/prosty-chwyt-pistoletowy-do-serii-m4-black-acm?from=listing&campaign-id=19

2. Ergonomiczna osłona spustu: http://www.taiwangun.com/ergonomiczna-oslona-spustu-do-serii-m4-aeg-black-acm?from=listing&campaign-id=19

3. Ergonomiczny chwyt przedni: http://azteko.pl/7-calowy-ergonomiczny-chwyt-przedni-black-typu-moe-p-4984.html

4. Magazynki PMAG: http://azteko.pl/magazynek-beta-project-pmag-czarny-do-serii-m15m16m4-75-kulek-magpul-beta-project-p-7784.html

 

Czy ktoś z Was montował te elementy u siebie, konkretnie te od ACM? Gdzieś w temacie doczytałem, że ktoś wymieniał kolbę na taką magpulowską lecz nie było sprecyzowane o jakim producencie mowa. Osoba ta twierdziła że kolba ciasno wchodzi na prowadnice, ja natomiast jestem już posiadaczem ów kolby produkcji ACM i niestety kolba była strasznie luźna, wspomogłem się dopiero podklejeniem rzepa na prowadnicy kolby i teraz kolba siedzi jak należy. Dlaczego o tym mówię, boje się, że pozostałe części też mogą luźno siedzieć, stąd moje pytania do Was, czy ktoś miał z tym do czynienia i jak to u Was siedzi?

Kolejna bardzo istotna sprawa dotyczy PMAGów od Beta Project, pytanie w zasadzie jest takie samo jak w pozostałych przypadkach, czy ktoś używa konkretnie tych magazynków, jak mu to siedzi, jak bardzo ciężko wchodzą, czy też może jak bardzo są luźne oraz czy dobrze podają. Wypłata tuż, tuż, więc liczę koledzy na Waszą szybką pomoc.

Link to post
Share on other sites

Kolbę zakładałem ja i dalej podtrzymuję to co pisałem wcześniej-kolba siedzi uber ciasno, mimo że strzelił jej już roczek na prowadnicy.

Co do reszty się nie wypowiem, ale na chwyt pistoletowy to radzę uważać. Często wnętrze tego chwytu jest źle odlane i silnik ustawia się pod niewłaściwym kątem, ergo zębatka leci momentalnie, trzeba sprawdzić i ewentualnie dremlować wnętrze.

Link to post
Share on other sites

U siebie w emce mam z części, które wymieniłeś ten chwyt pistoletowy oraz używam identycznych pmagów.

 

Chwyt pistoletowy założyłem bez żadnych problemów i nie był źle odlany. Przynajmniej w moim wypadku. Trzyma się jak należy i wg. mnie jest o wiele wygodniejszy od tego stockowego z tym "bolcem".

 

Pmagi - zakupiłem właśnie z azteko po tej samej cenie. Podają bardzo dobrze. Mam jeszcze jednego pmaga w oryginalnej skorupie i ciężko wchodzi i trzeba go wyrywać przy wyciąganiu. Jeśli chodzi o pmagi pts, to siedzą na tyle ciasno, że nie odczuwam dyskomfortu i na tyle luźno, że nie trzeba ich wyrywać; naciskasz guzik i wypadają. Jedyny minus (według mnie), to trudne otwarcie tych magazynków w przypadku gdy jakiś idiota(mówię o sobie) nawciska do środka za dużo kulek i sprężyna się zablokuje. Reasumując: magazynki bardzo dobre.

 

Jeszcze odniosę się do kolby. Również korzystam z podróby magpula i w moim przypadku również była dość luźna.

 

P.S - na zdjęciu jest pmag nie od PTS :)

 

w4lb.jpg

Edited by Ambactus Caelestis
Link to post
Share on other sites

No to zacnie, teraz jeszcze czekam na jakiegoś użytkownika chwytu przedniego.

 

Ps. Powiedz jeszcze czy walczyłeś jakoś z luźną kolbą, jeśli tak to jak? Mi po przyklejeniu rzepa na prowadnice siedzi bardzo ciasno, ale może masz jakiś lepszy sposób.

Edited by SlayerASG
Link to post
Share on other sites

(Nie potrafię cytować w taki śliczny sposób, więc daję cudzysłów XD)

"Ps. Powiedz jeszcze czy walczyłeś jakoś z luźną kolbą, jeśli tak to jak? Mi po przyklejeniu rzepa na prowadnice siedzi bardzo ciasno, ale może masz jakiś lepszy sposób. " - Nie. Ciągle chodzę z luźną i w zasadzie dopiero Ty podsunąłeś mi pomysł z rzepem.

 

Bestaz - ale Ty chyba kupiłeś bez RISów, czyż nie? Wersje z Risami zawsze były droższe.

Link to post
Share on other sites

Zakładałem King Armsa ze stabilizacją do rury gazowej, palnego kac'a, dwa-trzy różne chińskie klony freefloatów (fotka z DD MK18 post #199) i wszystko siedziało sztywno. Freefloaty to żadna filozofia zrobić na sztywno, kwestia dobrego spodkładokowania lufy tymi śmiesznymi cienkimi srebrnymi blaszkami (konia z rzędem temu kto mi powie jak te podkładki się fachowo nazywają i gdzie kupić więcej) i ewentualnie kleju do gwintu. W okładzinach z szynami to kwestia odpowiedniego ich włożenia i zabezpieczenia (te ze śrubą zapierającą się o rurkę gazową są czoko).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...