Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z magazynkiem


Recommended Posts

Witam, mam problem z magazynkiem tzn. Kiedy go podkręcam raz podkręca kulki do "podajnika" a raz nie. Jak nie podaję to uderzę w niego lekko i słychać jak by zębatki się "odkręciły" ,ale zazwyczaj to kulki nie podchodzą do podajnika. Magazynek to hi-cap boyi bakielit do AK. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

gewer

Link to post
Share on other sites

@Lesio - nie mam bladego pojęcia gdzie szukać klinu w tym magazynku. Może mówisz o magu do eMek.

W każdym razie z problemem sobie poradziłem. Na przyszłość jeśli ktoś będzie miał taki problem - potraktowałem go wyciorem i udało się go odblokować i wyrzucić wszystkie zablokowane kulki.

Link to post
Share on other sites

@Lesio - nie mam bladego pojęcia gdzie szukać klinu w tym magazynku. Może mówisz o magu do eMek.

W każdym razie z problemem sobie poradziłem. Na przyszłość jeśli ktoś będzie miał taki problem - potraktowałem go wyciorem i udało się go odblokować i wyrzucić wszystkie zablokowane kulki.

 

No no, bom ja nigdy maga nie widzioł.

 

Klin to na kaca jest dobry :P

 

A i to nie zawsze, ale prędzej. :P

Link to post
Share on other sites

kulek P&J zacząłeś używać równolegle z eksploatacją hi-capa? Jeśli nie, to stawiam na kulki. P&J są o tyle rekomendowane, że mają bardzo niską cenę, za co masz średnią jakość. Wymieniłbym kulki, polecam G&G. Wymiana kulek nie musi oczywiście oznaczać poprawy, bo wina może leżeć w samym magu. Najlepszym wg mnie wyjściem będzie po prostu szarpnąć się na nowy mag. Oszczędzi Ci to czasu i nerwów, a dobrego maga możesz już za ~30zł wyhaczyć.

Pozdrawiam

Hatch

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...