Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozpoznanie gumki hop-up


Recommended Posts

Witam,

czy jest jakiś łatwy sposób na rozpoznanie firmy albo jakości gumki hop-up na gołe oko?

Mój problem polega na tym ,że zakupiłem gumkę systemy i nie wiem czy do serwisu nie oddałem tej samej gumki stockowej.

 

Obie gumki są koloru czarnego. Czy są jakieś szczegóły które pozwolą na sprawdzenie firmy gumki?

Gumka stockowa pochodzi od repliki mp5 cm041b.

Link to post
Share on other sites

Miałem gumkę systemy. Jej najbardziej rzucającą sie w oczy rzeczą była miekkość. Gumka od systemy jest mięciutka dużo bardziej miękka od stockowej.

 

 

Może i miękkość, ale np. gumki cymy w ak są nawet bardziej miękkie. Tu masz zdjęcie. Ta gumka w środku to systema. Po lewej to cymy a po prawej boyia.

 

dsc0735jz.jpg

 

Tak jak pisałem wcześniej. Systema ma charkterystyczne prążki.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 4 months later...

Podepne się.

Nie wiem co to za gumka ktora jest po prawej. Mam ją w replice i myslalem ze mam Guardera, ale wlasnie kupilen nowego i obie sporo sie różnią. Guarder nowy nie ma prążków, ma wiekszą wypustkę oraz dłuższy kołnierz. Czy to systema czy co innego ?

 

Inna sprawa. Prosze mi poradzic co jest nie tak z tą gumką KA ? Po włożeniu FPS spadlo z 510 do 350 i strzela co druga kulkę. Jakos wyjątkowo nie spasowała do dyszy ? Z drugiej strony myslalem ze bedzie super bo bardzo ciasno przylega do lufy, wrecz idealnie, nie trzeba zadnego teflonu. Zato nowy Guarder jest luzny jak flak, a na nim mam stabilne 500-510fps wiec WTF ?

 

gumki.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...