Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jakie fpsy z tego filmiku? Bo ja mogę swojego potwora nakarmić 1500psi załadować 0,88g i trafiać na 50m w mały punkt ;)

 

Może się skuszę, na gumkę aegową zamontowaną w gaziaku, jeżeli faktycznie zapewnienia producenta o 50% dodatkowego zasięgu to kulka powinna polecieć w moim przypadku na jakieś 160-170m jak nie dalej. W końcu gaziak ;) w którym ma tak poprawić ten zasięg. Ktoś wie jak wygląda wypustka w tym "cudzie"?

Link to post
Share on other sites

To 50m przy 365fps na 0,3 to nie jest jakiś szał jak dla mnie oceniając po latach z Aegami. Gumki wyglądają ciekawie. Mam zamiar zobaczyć co potrafi aegowa i ta do VSR przy duuużych fpsach.

 

Pewnie, że przy AEG nie jest to szał.. byle chińczyk prosto z pudełka lepiej wali.

Ale to nie AEG tylko GBBR z krótką lufą 10".

Nie wspominając, że w porównaniu do WE CB to jest po prostu niebo a ziemia i to bez wymiany połowy części Upper'a na drogie zestawy TSC czy Ra-T.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

zakupiłem A+ gumkę do mojego we g39ras, mam zamontowana lufę 6,03 falcona 460mm, mam też npas. Ustawiłem zasięg 30m i trafiałem za każdym razem w kartkę a4. Większy dystans raczej byłby loterią, dodam że strzelałem kulkami 0,3g a ile fps mam nie wiem (postaram się jeszcze dowiedzieć).

 

Oczywiście miałem ustawiony Hop Up tak aby kulka leciała jak najdalej płaskim lotem a nie podbijała w górę.

 

Coś wydaje mi się to słabym wynikiem. :icon_neutral2:

Link to post
Share on other sites

Ja odebrałem swoją gumkę REAPS dzisiaj. Naładuję baterię do AEG'a i do aparatu co by nakręcić filmik i zrobić amatorski test wraz z wnikliwą analizą. W najbliższym czasie opublikuję tutaj wyniki. Dodam jeszcze że specyfikacja mojego karabinu to CM.050A gdzie w stocku miał na kulkach 0.20g wynik na chrono wg Krakmanów 430 FPS. Lufa i całe inne podzespoły to stock. Bateria 9.6V Firefox. Ogólnie najlepszy zasięg uzyskiwałem na 0.23g ale w najbliższym czasie wszystko się wyjaśni. Tak więc do zobaczenia/usłyszenia.

Link to post
Share on other sites

Test (440fps & REAPS 70degree, precka km head)

 

Kulki: 0.25 G&G, 0.28 G&G 0.3 G&G, 0.4 MB

 

Kulki 0.4 odpadają w przedbiegach - nie da się ich wykręcić porządnie (tzn kulki lecą na 50m)

 

Kulki 0.3 - zasięg skuteczny 60m, zasięg max 65m

 

Kulki 0.28 - zasięg skuteczny 60m, zasięg max 68m

 

Kulki 0.25 - zasięg skuteczny 55m, zasieg max 70m

 

UWAGA!

Kulek 0.3 nie dało się wykręcić powyżej płaszczyzny strzału.

 

W porównaniu do gumki zielonej G&G jest gorsza. Różnica widoczna szczególnie przy 0.3, gdzie jest około 5m mniej na REAPS 70'.

 

Na dniach będę jeszcze robił:

- replika z powyższego testu na SP140

- REAPS 80' z promykiem na SP160

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...