Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ruger MK1 [KJW]


Recommended Posts

Ta sprężynka wygląda na to że jest prawidłowo założona. Ale spróbowałem- nadgięłem ją i okazuje się że ruger lekko strzela ale to dalej nie jest to- kulki po prostu szybciej turlają się w lufie i wylatują... Nie wiem jak można mocniej naciąnąć...? Masz jakiś pomysł?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Witam

Mam rugera mk1, uszczelniłem niedawno maga i jak naładuje gazem to wystarcza mi na jakieś 25 kulek. Mam w nim też nowy zawór KM Hi-Power. Czy to przez to jest taka wyadtność gazu? Czy może dlatego że butla z gazem jest prawie pusta? Jak długo i w jaki sposób najlepiej ładować maga?

 

 

 

JAK KM HI_POWER sie sprawuje czuć różnice w mocy

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja mam pytanie- czy ktoś wie, gdzie można dostać rurki, które nadawałyby sie na preclufę do rugera BEZ żadnego polerowania tudzież szlifowania od wewnątrz ? Lub ma namiary na kogoś kto może coś takiego zrobić za rozsądną cenę ? Bo u mnie w casto wszystkie rurki są za ciasne, do środka wchodzą tylko pręty 4 i 5mm i szlifowanie pastą polerską nic nie daje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam. Przepraszam że poruszam 2 tematy na raz, ale nie będe zaśmiecał forum.

Sprawa pierwsza, po dzisiejszym wypadzie mam mieszane uczucia jeżeli chodzi o zasięg mk1c. Słabo coś... Obawiam sie że coś jest z zaworkiem nie tak nie jestem pewien. Wcześniej po oddaniu strzau nie zaobserwowałem żeby z lufy wydobywała sie tak duża ilość gazu.( co innego po przechyleniu go do ziemi i oddania strzału) Również wydaje mi sie że hu jest coś kopniety. Nie mogłem go dziś wyregulować, dokręciłem na maksa i zero efektów;/ kulka 0,33 albo mam zwidy.

2 co można jeszcze w nim zrobić. Uszczelnione co sie da, zmiekczony spust, uszczelnione magi, prowadnica łozyskowa w lufie a tak że lufa precyzyjna. Jakieś sugestie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

hu jest coś kopniety. Nie mogłem go dziś wyregulować, dokręciłem na maksa i zero efektów;/ kulka 0,33 albo mam zwidy.

 

Gościu nie świruj koko-dżambo jeśli za bardzo dokręcisz HU to on tulko będzie hamował kulkę i obniżał zasięg.

 

Słabsze osiągi mogą być spowodowane końcówką gazu w butli.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

img1836uz8.jpg

 

img1837jz2.jpg

 

img1838op4.jpg

 

img18392fp9.jpg

 

img18412xs9.jpg

 

img18422vp1.jpg

 

img1843oz5.jpg

 

img1844fj5.jpg

 

 

 

Ruger MK1 włożony w drewno z prec lufą z castoramy a lufa zew. plastykowa.

Początkowy "tuning" mojego rugera, dołoże jeszcze szyne (z drewna, poniewarz nie ma nigdzie odpowiadającej moim potrzebom) i lunetke. Strzela, ale teraz wam nie powiem na ile bo musze ją sprawdzić w boju.

Ocencie jej wygląd.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Koniec pracy czy nie, robota i pomysł . . . pięknie :)

 

To co zostalo to juz prace wykonczeniowe jak mniemam, no nikt już Ci nie powie że strzelasz pistoletem lakierniczym :P:P

 

Nie mam pojęcia jak zrobiłeś to body, i jak zrobiłeś że nie ma luzów wewnątrz, ale wymagało to NA PEWNO duzo pracy i chęcie

 

Gratuluje i pozdrawiam. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...