Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ruger MK1 [KJW]


Recommended Posts

Dzisiaj ide do kumpla pomyśleć nad szyną tzw jeden mi zrobi z drewna monowanie (takie jak ma sl9 prawdziwa) a od drugiego kumpla załatwiłem metalową szyne ris do m4. Potem odpowiednie maskowanie lunetka, i sprawdzian na forcie. :D

 

 

ROMM... Proszę, zmniejsz fotki, bo mi moją 19 - tkę rozwalają. Ale to chyba jeszcze nie jest koniec pracy?

 

 

Gdybym mógł edytować post to bardzo chętnie bym to zrobił.

Edited by ROMM
Link to post
Share on other sites
  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomysł przedni, gdzieś czytałem jak ktoś to nazwał wiosłem czy deską drewna, mam nadzieję, że ironicznie, bo praca dobrze wykonana, zapewne dużo wysiłku, została tylko końcowa obróbka i nadanie paru detali. Ostatnio bywam na forcie to mam nadzieję, że zobaczę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pytanko amatora:

Czy Ruger MK1 oraz Ruger MK1 Carbine różnią się czymś więcej niż tylko kolbą i dłuższą lufą? W sensie: czy jest sens wydawać 300zł na wersje dłuższą w porównaniu do wersji krótszej za ~140zł skoro i tak wymienie lufę i zrobie z niego snajperkę? Lepszej jakości zawór/cos teges?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam mam pytanko czy ktoś próbował przerobić spust na single action tzn. kurek był by naciągany za pomocą atrapy zamka od tyłu. Moim zdaniem zwiększyło by to precyzję strzału związanej z drżeniem ręki.

 

Zgadzam się, zmiękczył by się też spust bo by nie było trzeba naciągać kurka. A ja takiego czegoś nie próbowałem robić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

PAnie i panowie, w wielkich bólach, dzwiękach szlifierki i tańczących wierteł narodził się mój chory pomysł na emke na bazie rugera.

 

Pracy naprawde troche to kosztowało z uwagi na ruchomą lufe w rugerze i i budowe emki.

 

Ale w końcu udało mi sie stworzyć coś takiego, strzela ładnie, waży w miare, ogólnie jestem zadowolony.

 

Jeszcze brakuje takich detali jak:bolt catcha, selektora, raczki przeładowania, klapki wyrzutnika łusek i innych temu podobnych pierdółek, ale wszystko jest w drodze.

 

Testów z pomiarem ze strzelania nie podam ponieważ narazie nie mam ani dostępu do chrono ani czasu na pomiary zasięgu.

 

 

<klik na fote aby powiększyć>

 

 

 

th_29146_S5000137_122_451lo.JPGth_29153_S5000138_122_1042lo.JPGth_29160_S5000139_122_873lo.JPG

 

Dwójnóg założony do foty ale bedzie harrisa.

 

 

A tu jak przyjemnie składa sie i czyni sie go wygodnym w transporcie.

 

th_29171_S5000140_122_997lo.JPG

 

th_29173_S5000141_122_907lo.JPG

 

Pozdrawiam.

 

To białe na kobie to papier z ceny, nie oddarła mi się do końca :P .

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites

Witam! Mam pewien problemik z moim rugerem

Ostatnio sobie strzelalem z gaziaka pod chatą no i mi caly gaz nagle wylecial z maga. W instrukcji pisalo ze to zawor (czy cos takiego) zamarzl i trzeba poczekac , ogrzac mag i po sprawie. NO ale zostawilem maga na grzejniku na caly dzien i nic teraz gaz ucieka nadal tyle ze powoli i slychac tkaie ciche syczenie jak sie do ucha przyloży. Nie wiem co na to zaradzić bo chyba to wada fabryczna, bo to by wyjaśniało czego moj gaziak tak slabo strzelal w porownaniu do takich samych modeli moich dwoch kumpli.

Czy mieliście już taki problem?

 

 

sprawa jest prosta jeżeli chodzi ci o zaworek na dole to wykręć go posmaruj uszczelkę silikonem i wkręć spowrotem ale gaz może uciekać całkiem gdzie indziej np. koło bolców na dole naprawa tego jest taka sama jak w przypadku zaworka

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

Chciałbym zwiększyć moc w rugerze i chce zrobić instalacje na co2

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1935

 

I wysuwam się z pytaniem, co muszę wymienić aby części nie rozwaliły się po roku użytkowania (najlepiej :P) i czy powtarzalność strzału wzrośnie?

Oraz jaki będzie miało to wpływ na moc.

 

Proszę o nie pisanie postów, że drogo albo po co ci do tego jeszcze większa moc.

 

Wielkie dzięki za odpowiedzi

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...