Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam !

 

Parę dni temu zakupiłem karabin snajperski M182-B firmy GA . Po otworzeniu pudełka zastaniemy bardzo dobrze wykonaną replikę . Karabin posiada w stocku bardzo dużą prędkość wylotową (ok. 70-100 fps.) w zupełności starczącą do używania go zarówno na polu bitwy , jak i do strzelania do tarcz . Jest on wykonany z bardzo dobrego jakościowo , wytrzymałego tworzywa sztucznego , oraz z elementów z dobrego metalu . Jego korpus , język spustu , szyna ris , lufa zewnętrzna jak i zewnętrzna , kolba , mocowania pod pas , mechanizm spustowy zostały wykonane z bardzo dobrego tworzywa sztucznego imitującego metal . Metalowe części to : sprężyna , yyy.... . Warto dodać , że szyna RIS jest nieodkręcalna , co jest dużym atutem , gdyż na polu walki jej nie zgubimy . W zestawie do karabinu otrzymujemy atrapę lunety , możliwą do pomylenia z prawdziwą ! Posiada ona plastikowy nieregulowalny krzyż celowniczy wykonany z ABS'u . Dodatkowym atutem lunety jest brak szkieł , przez co nie ma nam co zaparować . Replika posiada też rączkę . Do zestawu dołączona jest też latarka taktyczna , bez możliwości wymienienia baterii . Waga tej repliki gwarantuje dobre ułożenie się w dłoni , i stabilny strzał ( 500g) . Następnym atutem jest magazynek wsypowy , przez co nie musimy się męczyć z wymienianiem magazynków , tylko odchylamy klapkę i wsypujemy kulki . Mieści on aż 160 kulek , przez co przez całą bitwę nie będziemy musieli przeładowywać broni . Za niewygurowaną cenę 29 złotych (BEZ PRZESYŁKI !!!) otrzymujemy świetny karabin zarówno dla początkujących , jak i dla mocno zaawansowanych . Jest to zdecydowanie broń warta polecenia !

 

PODSUMOWUJĄC .

 

Za nie za dużą cenę 29 złotych otrzymujemy świetnie wykonany karabin , z bardzo dobrą prędkością wylotową .

SERDECZNIE POLECAM TĄ BROŃ !!! LINK - http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152194427-M182-B-Karabin-sprezynowy.html

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy prowokacja czy co ale ta replika ma całkiem fajny wygląd.

Jakbyś napisał to lepszym językiem to mogłoby się to nawet przyjemnie czytać i potraktować jako tekst humorystyczny ale jest to taka dziennikarska lipa, że rzeczywiście wygląda na prowokacje.

Link to post
Share on other sites

Humor jak humor, nie mam nic przeciwko. Ale moim zdaniem na końcu można by walnąć małym druczkiem, żeby patrzeć na to z przymrużeniem oka, bo jakiś zielony "snajper" to przeczyta i będzie się potem dopytywał jak by w tym poprawić zasięg itp. :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

A dlaczego nie? Przecież to również jest replika, zwłaszcza, że firma GA na polskim rynku nie jest zbyt długo, ale ma w swojej ofercie kilka produktów, które wzbudziły zainteresowanie graczy i zyskały ich przychylność. Dobrze jest wiedzieć czego można się spodziewać również po ich innych produktach.

Link to post
Share on other sites

"Super replika. Za tą cene to na 100% nie znajdzie się lepszej. Pojemny magazynek, zasięg ok. 30 metrów, celownik laserowy. Czego można chcieć więcej za taką cene? Polecam"

 

Opinie z airshitguns zawsze mnie rozwalały.

TO chociaż trzyma skale?

Bo kiedyś z ciekawości zamówiłem tam MP5 za całe 50 zł i rozmiarowo to było jakieś 70% oryginału.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...