Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WEA001AEG - M4A1 [WE]


Recommended Posts

Emka WE używana ostatnio na NiMH 8,4V 1200 mAh przy lekko ujemnej temperaturze. Na auto szybkostrzelność niższa niż w giecie cymy na singlu podpiętej do lipo. Na pewno temperatura spowodowała słabą wydajność pakietu, ale potwierdziło się, że silnik w tej replice to jakaś porażka. Na szczęście już jest kupiony nowy, więc zobaczymy jak będzie śmigać z nowym napędem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zakupiłem Baterie 7.4 - 2400 mAh , replika początkowo czysto chodziła , lecz po pewnym czasie z silnika zaczeły wybiegać dziwne odgłosy po czym replika przestała strzelać i kiedy naciskało się spust uruchamiało się tak naprawde wiertarkę .... Poluzowałem silnik i replika wróciła do normy .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam tą replikę już z jakiś misiąc, byłem na 3 strzelankach. Wszystko pięknie działa, wystrzeliłem około 2000 kulek. Nie mam z nią narazie żadnych problemów. Używam do niej Li-Po 7.4V 2000mAh i 15c szybkostrzelność jest dobra. Z zewnątrz wygląda ładnie, a jak w środku to nie wiem. Jest to moja 3 replika i jeszcze zabardzo nie znam się na wnętrzu replik więc jej nie rozkręcałem.

 

Powinienem w niej coś wymienić ? Mówicie, że kable są cieńkie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Gram tą emką od jakiegoś czasu, do tej pory wszystko śmiga. Przygotowuję się tylko na tuning mocowy, ale to w przyszłości. Ogólnie - polecam, szczególnie że wyhaczyłem ją za 750 zł w promocji. W tej cenie KWA chyba tylko używane.

 

I prowadnica też non-stop się luzuje ;)

I jeszcze "trzeba szarpnąć, żeby atrapa suwadła została z tyłu, a potem solidnie "trzepnąć" w zwalniacz, żeby odskoczyło"

 

Prócz tego na razie miodzio, a poszło koło 3k kulek :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 3 years later...

AEG WE są eskremalnie niedocenione. Mam Katanę. Jest kapitalna.

 

Robiłem kilka AEG od WE, głównie SCARów. Wykonanie bardzo dobre. Cześć wewnętrzne przyzwoite. Komory i gumki są wybitnie średnie w nich, ale już lufy bardzo ok.

 

Brałbym.

Link to post
Share on other sites

Dzięki. Chyba się na nią zdecyduję.

AnR, a jak byś to porównywał w stosunku do Specny, np. IAR-ki (SA-H03)?

 

Chcesz replikę w stylu jaki prezentuje Specna? Kup. Jest Ci to obojętne? WE.

 

Wymieniłbym gumkę i komorę. Lufa stock może zostać. Spokojnie można z tym orać casualowago gimnazjalistę na lokalnej strzelance.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...