Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Posiadam stockowa wersje CM 040, która ma 430 fps, a chciałbym zrobić ją do min 500 fps, więc chętnie usłyszę rad co wymienić w niej, najlepiej ze strony taiwangun.com, ponieważ replika jet na gwarancji a serwis i wymiana jest darmowa, więc nie muszę się obawiać, że coś źle złożę. A no i najważniejsze, żeby nie zmniejszyć dość mocno żywotności repliki

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Planuję troszkę podkręcić moją cyme

Gumka(już wybrana Systema Energy)+Lufa+Sprężyna - na całość planuję przeznaczyć ok 250/300zł

Lufy i sprężyny każdy doradza inne. Ja chcę porady od użytkowników danego modelu

 

Proszę o doradzenie odnośnie modeli poszczególnych części abym uzyskał żądany efekt

 

moc ok 450/470 fps i bardzo dobre skupienie

Link to post
Share on other sites

Witaj.

Jak czytam takie posty to zastanawiam się ile czasu poświęcacie na czytanie forum, szukanie odp. na nurtujące Was pytania tym bardziej że na to powyżej info jest co niemiara.

 

Za 300 zł to możesz kupić.

Lufa Systema, Guarder 6.02 mm

Gumka HU Systema czarna.

Dysza uszczelniona shs 19,7 mm

Sprężyna 140 Element Guarder.

Tłok jak padnie to shs niebieski z 14 metal zębami.

 

Jak chcesz mieć bardzo dobre skupienie to za samą lufę musisz wyłożyć pow.230 zł

Poczytaj tematy o replikach serii AK od 040 w górę a o lufach masz tematy tu http://forum.wmasg.p...ufy-wewnetrzne/

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Hejka

Mam pytanko odnosnie tuningu CM.048 (to chyba ogolnie to samo co .040). Mianowicie chcialbym z tego zrobic snajperke okolo 600 fps. Po tym co dotychczas rozkminilem to planuje dodac do niego:

 

- lufe precyzyjna prometheus 650 mm

- gumke czarna systemy

- zmiana sprezyny- tutaj nie wiemj jeszcze dokladie na jaka (pewnie guarder tylko nie wiem jaki), licze ze bardziej doswiadcznei ludzie na forum podziela sie swoimi sugestiami)

 

... o i dalej nie wiem co jeszcze by sie przydalo dodac/wymienic zeby uzyskac wymaganay rezultat, czyli fps'y i celnosc. Dodam ze finanse graja tu drugorzedna role, wiec wszelkie, wysoko budrzetowe propozycje i sugestie mile widziane :-)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

W sumie nie wiem co to ten PolarStar, ale poczytam sobie - dzieki, zawsze to jakas nowa wiedza :-)

Natomiast pomijajac polarstara wszelkie inne sugestie caly czas mile widziane (to ze napisalem ze kasa to sprawa drugorzedna to nie znaczy, ze nie interesuja mnie bardziej "przyziemne" rozwiazania). Ja na serio z tym projektem, wiec wszelkie uwagi i opinie naprawde mile widziane :-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
Guest Jedi Knight

Takie pytanie czy nowe partie CYMY, CM.040 [CM]: http://www.taiwangun.com/cm-040-cm?from=listing&campaign-id=20 są to faktycznie lepiej zrobione w pełnej stali akacze? Zapytany sklep emialowo oto odpowiada:

"Witam / Hello,

tak jak w opisie repliki przyciąga magnes

Best regards / Pozdrawiam

taiwangun.com"

 

Czy ktoś kupił te nowe modele, może potwierdzić? Oraz czy byłby w tym modelu problem zamnotowania "stelażu" (tej rurki) pod stałą kolbę HK416.

Link to post
Share on other sites

"Korpus, tłumik płomienia, rura gazowa, pokrywa zamka i kolba składana została wykonana ze stali (gięta blacha), pozostałe elementy takie jak lufa zewnętrzna, podstawa muszki, kolanko gazowe, podstawa szczerbinki z ryglem rury gazowej,obsada łoża, wycior oraz przyrządy celownicze zostały wykonane również z metalu(ZnAl). "

 

Jak wiem, nic w tym temacie nie uległo zmianie. Przykładają magnes do dekla lub korpusu, to nic dziwnego, że ciągnie.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Witam,

Chciałbym odświeżyć lekko temat i o coś zapytać.

Czy orientuje się ktoś jaka jest długość lufy wewnętrznej tej repliki?

http://www.asg.warszawa.pl/asg/repliki/karabiny-szturmowe-aeg/p,cm-040k,9637.html

 

W jednych sklepach jest napisane, że 370 mm, a w innych że 455mm i chciałbym wiedzieć na 100%, ponieważ chciałbym od razu wymienić lufę.

 

Za odpowiedzi z góry dziękuję :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

Chciałbym odświeżyć lekko temat i o coś zapytać.

Czy orientuje się ktoś jaka jest długość lufy wewnętrznej tej repliki?

http://www.asg.warsz...-040k,9637.html

 

W jednych sklepach jest napisane, że 370 mm, a w innych że 455mm i chciałbym wiedzieć na 100%, ponieważ chciałbym od razu wymienić lufę.

 

Za odpowiedzi z góry dziękuję :icon_razz2:

 

Nie wiem czy pytanie aktualne, ale 455mm lufa kończy się 3 mm przed końcem lufy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 6 months later...

Cześć, nie wiem dlaczego nie mogę napisać nowego tematu (jak zacząć), więc piszę tutaj. Na dniach mam zamiar kupić AK74 CM.040. Mam pewien problem czy ten podzespoły będą ok ?

Sprężyna Tornado M130

 

Gumka Hop-Up G&G

 

Akumulator LiPo 7,4V 1300mAh 25/50C

 

Mikroprocesorowa ładowarka LiPo GFC Energy

 

Lufa precyzyjna Tornado™ 6,03 - 509mm

 

 

Co zmienić ? Co dodać, żeby przez najbliższy rok nic nie zmieniać tylko za jakiś czas zaopatrzę się w jaskółczy ogon, optykę oraz kable niskooporowe.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Hejka

 

Planuje do stockowej cymy 058 nastepujacy tunning:

 

- lufa precyzyjna prometheus 550mm

- gumka czarna systemy

- sprezyna m150 guardera

 

ew. podkladkowanie, kable niskooporowe, mosfet

To ma byc parasnajperka. Chcaiblym miec cos 540 fps. max 550.

Co myslicie ? Czy cos jeszcze powinienem dozucic ? Moze cos zmienic ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mam cymę 040.

Po włożeniu preclufy ZCI 6.02 i flathopie moje fps skoczyły na 470. Jak włożę sprężynę guardera m110 to fpsy spadną na te 440?

Dodatkowo czy przy okazji coś wymienić w gb? Nie licząc podkładkowania i smarowania. Dzięki!

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

W seryjnem 040I mam problem z podawaniem kulek na auto z cymowskich midów. Spotkał się ktoś z rozwiązaniem tego problemu? Kulki Kilo 0,25. Seryjny hi cap podaje te kulki bez kłopotu. Na singu midy podają.

Edited by LuCorsac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...