Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porównanie Combat shirtów


Recommended Posts

Witam. Planuje kupić w najbliższym czasie CS-a. Mam trzech, a w zasadzie dwóch kandydatów. Miwo Lubliniec, Currahee (jeśli będzie dostępny) i Helikon. Helikon raczej na starcie odpada. Mam go pożyczone od kolegi i jest to jakaś masakra. Nigdzie na forum nie znalazłem żadnych porównań. Najbardziej chodzi mi o oddychalność materiału termoaktywnego i wytrzymałość samych bluz. Ma ktoś jakieś bezpośrednie porównanie? Jeśli tak - prosiłbym o pomoc. Jeśli nie jeśli jest to możliwe, niech wypowiedzą się osoby mające albo Miwo albo Currahee. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Miałem i MIWO i CRH. Jeśli chodzi o materiał z którego zrobiony jest "baza", to zdecydowanie wygrywa CRH. Materiał bardzo przyjemny, mięciutki :) Ten w MIWO był taki... dziwny, no i strasznie się mechacił. Pewnie to subiektywna kwestia, rzeczy z poliestru nie lubię (koszulki Underarmour'a też mi nie bardzo podchodzą :D)

 

MIWO

pstD1.jpg

 

CRH

imlo3.jpg

 

No i w MIWO wkurzają mnie te poziome rzepy na ramionach :D Nie wiem dlaczego (zresztą oba) tak szyją :D

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites

te od miwo nie są już robione w oryginalnym rip stopie w MC, tylko w tkaninie typu MC, innej od tej z jakiej dwa lata temu szyli mundury. troche się naciąłem, ale sam CS jest całkiem dobry, mimo że mam go z miesiąc. największy minus to ułożenie kieszeni, zdecydowanie bardziej wole taki układ jaki jest w ACSach, ale pozostaje sie przyzwyczaić

Link to post
Share on other sites

Miałem i Miwo (przez chwilę) i Currahee w kamuflarzu wz 93. Zdecydowanie wygrywa CRH: lepiej dopasowany, łatwieszy dostęp do kieszeni, rękawy to rękawy a nie "nogawki". Materiał pasuje mi o wiele bardziej niż Miwo. Część termoaktywna schnie bardzo szybko, dobrze odprowadza wilgoć. Po całym dniu biegania bluza nie śmierdzi potem.

Link to post
Share on other sites

Co do wytrzymałości CSów Massifa to mam lekkie obiekcje. Miałem dwa w UCP (wersja z logo na klacie, ale poza logo niczym się nie różnią) i materiał termoaktywny wypada trochę słabo. Szybko powstają ślady użytkowania pod kamizelką (przetarcia, zmechacenia a w końcu dziury) i sam w sobie nie wzbudza zaufania. Co prawda wyrobu Currahee nie miałem w rękach, ale patrząc na zdjęcia bardziej szedłbym w stronę tej firmy niż Massifa. Tego typu materiał zastosowany w CSach bardziej mnie przekonuje. Wnioskuje tak po używaniu CS firmy NFM - co prawda jest on zrobiony z zupełnie innych włókien i materiałów, lecz wizualnie wypada podobnie.

Edited by MarineSlupsk
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Crye Precision ma moim zdaniem lepsze combatki od masiffa... mocniejsze szwy przede wszystkim.... ale combatki masiffa sa [porownywalne do crye...
scat, napisz proszę co bierzesz, i przestań to brać... bo trudno dojść do tego co chciałeś napisać.

 

Ja swojego CS od CRH powinienem mieć za kilka dni, będę testował :), CS od Crye Precision jest pewnie super, niestety jego cena już taka super nie jest :(

Edited by Hornet
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...