Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zakup repliki - M85P


Recommended Posts

Witam!

Z tego co pamiętam, to był dział na tym forum "dla zielonych", ale nie mogę go znaleźć, więc jeżeli w złym miejscu napisałem to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie tematu :wink: .

O ASG zacząłem już myśleć we wrześniu tamtego roku, jednak sytuacja finansowa nie pozwoliła na zakup repliki.

Polecono mi na tym forum shotguna Mossberg 590(coś tam coś tam), ale w tym roku zdecydowałem się na elektryka:

M85P

Wiem, że okularki powinnY być od Zielonej Pantery na allegro(SPECS), więc je kupiĘ ale mam parę pytań:

1.Czy jest to dobra replika?

2.Czy oprócz okularków powinienem jeszcze coś nosić?(repliki ok ~200 fps)

3.Czy sklep w którym kupujĘ jest ok?(czytałem opinie)

4.Jak "opiekować się" repliką?(wiem, żę codziennie przecierać mokrą szmatką)

5.Czy to prawda, że jak się psikniĘ do lufy WD 40 to poprawia osiągi repliki?

Proszę o odpowiedź :wink:

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

1. Nie.

2. Możesz ochraniacze na kolana czy kask/hełm żeby sobie nie zrobić samemu kuku.

3. Tak.

4. Największa głupota jaką ostatnio przeczytałem, nie nie myjesz repliki szmatką, repliką AEG nie trzeba się właściwie opiekować, można najwyżej wyczyścić lufę wewnętrzną.

5. Nie wiem, kwestia jej wyczyszczenia.

Link to post
Share on other sites

Kolega kupił sobie AK 47 (nie wiem dokładnie jakiej firmy) za 90 zł i mówił, że jest świetny tylko mu się kabelek rozwalił to mu w serwisie przylutowali i jest wszystko w porządku.

Więc naprawdę nie ma dobrego AEG za 150 zł?To jest początek, nie chcĘ na razie wydawać fortuny.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Ale mi chodziło o elektryka, nie chce shotguna, którym jak nie trafie kogoś to wleci we mnie 5 kulek.

 

Wiesz, że tym szotgunem będziesz miał więcej frajdy, niż tamtą repliką? Jest celniejszy i zasięgiem też nie grzeszy, więc najpierw się doucz, nim zaczniesz pleść bzdury.

 

Kolega kupił sobie AK 47 (nie wiem dokładnie jakiej firmy) za 90 zł i mówił, że jest świetny tylko mu się kabelek rozwalił to mu w serwisie przylutowali i jest wszystko w porządku.

Więc naprawdę nie ma dobrego AEG za 150 zł?To jest początek, nie chce na razie wydawać fortuny.

 

Świetny? A widział na oczy inne, porządne repliki, a nie "replikopodobne"?

Link to post
Share on other sites

Didi nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi nie o zasięg tylko o szybkostrzelność.

Po za tym kolegów nie da się namówić na SPECSy z allegro, oni używają okularków dołączonych do replik, więc prawie 300 fpsow .

PłamiĘ te okularki, a ja problemów z tego powodu nie chcĘ mieć.

Po za tym na stronce są dobre opinie tego M85P.

Nie chce się sprzeciwiać maniakom ASG, którzy już mają to dokładnie opanowane, ale czy elektryk nie byłby dobrym rozwiązaniem?

 

Tak, miał chyba MP5 diamond (czy coś takiego) za jakieś 300 zł, a potem go sprzedał.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Kilka tematów niżej jakiś inny "oszczędny" pisał że kupił SuperUberPro elektryka ( chyba jakieś M4 ) które po kilku strzałach przestało mu działać, więc czy jesteś pewien że takie "repliki" są dobre ??

 

Jedyny sensowny wybór to kupić shotguna albo CM.030 - elektryczny glock od CYMA.

Link to post
Share on other sites

Ale zauważ to, że kupił to prawdopodobnie na taniemilitaria.pl, i to jest jakiejś dziwnej firmy D/BOYS.

Ten który ja znalazłem, jest od DE, a z tego co się orientujĘ jest to dobra firma (polecono mi Mossberga właśnie z tej firmy)

kjujiczek jakim cudem?

Przecież shotguna przeładowujesz, a elektrykiem walisz ogniem ciągłym (wiem że nie wolno cały czas strzelać, no ale jednak szybkostrzelność jest pewnie większa) .

 

 

Moim zdaniem TanieMilitaria są już bardziej wiarygodnym sklepem niz ten z którego chcesz kupować tą "replikę".

A i względem replik też bzdury piszesz.

Arend

 

Ps: I proszę pisz poprawnie.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

M56 DE tych 300fps na oczy nie widziały... Na moim pudełku (czy tam w instrukcji, nie pamiętam - a sprawdzać mi się nie chce) jak byk napisano 240 feets per second... Gdzieś na forum zresztą były opisane wyniki chronowania i było bodajże coś koło 260fps. Wszystko zależy od egzemplarza, ale 300fps bez uszczelnień to to na 90% nie ma.

Link to post
Share on other sites

Ale zauważ to, że kupił to prawdopodobnie na taniemilitaria.pl, i to jest jakiejś dziwnej firmy D/BOYS.

Ten który ja znalazłem, jest od DE, a z tego co się orientuje jest to dobra firma (polecono mi Mossberga właśnie z tej firmy)

kjujiczek jakim cudem?

Przecież shotguna przeładowujesz, a elektrykiem walisz ogniem ciągłym (wiem że nie wolno cały czas strzelać, no ale jednak szybkostrzelność jest pewnie większa)

 

D/Boys robi dobre repliki AK i przeciętne Mki/SCARy/HK416 itd... , DE z kolei robi dobre tylko pompki i TYLKO POMPKI.

 

Z elektryków zostają ci AEPy Cymy (CM.030 CM.121 CM.122 CM.123).

Link to post
Share on other sites

Jeszcze AEPowe USP DE było podobno ok - porównywalne do klocka cymy.

 

O tak, zapomniałem wymienić. Miałem okazję porównać CM.030 właśnie z tym USP od DE. Wewnętrznie w zasadzie to samo, ale wykonanie zewnętrze moim zdaniem na korzyść Cymy.

Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o tego usp z b-b to odradzam bo jest zasilane na 4 paluszki AA.

 

Nie, nie chodzi o "tego usp z bb na paluszki". AEPy z BB robi chyba tylko JLS (pomijam te miniaturki od TM) i zaiste są to zabawki. Tu chodzi o M81 DE. No ale kończmy ten offtop.

Link to post
Share on other sites

Kurde, a taką miałem nadzieję, że kupie za tą cenę fajnego elektryka :dry:

Czyli albo pistolecik od Cymy, ablo M56 DE ?

 

Tak, z czego celowałbym w Cymę bo DEków dawno nie widziałem w żadnym sklepie. Ewentualnie męczone wyżej shotguny.

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...