Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sposoby na długie włosy?


Recommended Posts

Ściąć do długości kilku milimetrów. Sprawdzone i potwierdzone, działa znakomicie. Sam przetestowałem na sobie

 

No właśnie. I warto pamiętać że długie włosy przeszkadzają w walce wręcz (bo amunicji może zabraknąć na polu walki, batka może paść...). Wczoraj miałem okazję to sprawdzić, mam nadzieję że przeciwnik wyciągnie wnioski i porozmawia z maszynką...

Link to post
Share on other sites

A ja mam długie włosy dalej :D I całkiem nieźle im idzie nie wkurzanie mnie. CO prawda na wakacje planuje ścinkę(jednak te 8 lat robi swoje -.-) aczkolwiek rada na włoski długie zostaje jedna: albo zakładasz czapulinkę (polecam z daszkiem) albo gumcia lub fryzjer.

Link to post
Share on other sites

Warkoczyki, lub dredy...

Zwłaszcza dredy spełniają dobrze rolę zastępczą ghille... :hahaha:

 

Choć ten temat jest bez sensu , to pragne przypomnieć że wojownicy zawsze nosili długie włosy . :blink:

Tak, nie strzygli się i nie myli, dobre na zlot jaskiniowców... :wink:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Airsoft to nie wojsko, to hobby które uprawiają ludzie w różnych fryzurach , różnej płci, o różnych gabarytach i nic z tym nie zrobicie. Z tymi którzy proponują maszynkę nie będę wcale rozmawiał bo to trochę nie ten poziom. Co do autora tematu. Weź gumkę do włosów i zrób kucyk. Jeżeli się nie da to zaczesz do tyłu i użyj pianki/żelu/czegokolwiek. Na strzelankach i tak biega się w nakryciu głowy więc nie widzę problemu. Chyba że masz luźne nakrycie głowy i włosy zwyczajnie wypadają wtedy zmień na ściślejsze. Możesz użyć też siatki do włosów, takiej co noszą kucharki.

Link to post
Share on other sites

Post usunięty za łamanie zasad pisowni języka polskiego.

I to jest ostatnie ostrzeżenie. Kolejny post napisany bez respektowania zasad pisowni będzie doceniony czasową blokadą konta.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Czy pianka do włosów lepsza L'oreal czy panteen? Mam wrażliwą skórę głowy, czy nie zaszkodzą mi? Jak spisują się na deszczu, w upale, na wietrze?

Jassssny gwint, społeczeństwo nam debilnieje...

Niestety...

Jeśli mi wolno doradzić, ja użyłbym (gdybym potrzebował) dr Eris, albo Rossmana... :hahaha:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
Czy pianka do włosów lepsza L'oreal czy panteen? Mam wrażliwą skórę głowy, czy nie zaszkodzą mi? Jak spisują się na deszczu, w upale, na wietrze?

 

Twoje ciało, twój wybór. Nic mi do tego.

 

Jassssny gwint, społeczeństwo nam debilnieje...

 

To nie społeczeństwo, to kultura w sieci. Wspominał o tym Lem.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...