Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Racje żywnościowe


Recommended Posts

Witam, jestem nowy na tym forum, zresztą od niedawna też interesujĘ siĘ ASG.

Chcialbym zapytaĆ Was o dietĘ. Na ostatnim treningu strasznie bolaŁ mnie brzuch i lapala kolka.

A wiĘc, jakĄ dietĘ stosowaĆ, aby uniknĄĆ takich sytuacji? Co Wy jecie?

Na nastepnym treningu bĘdzie teŻ z nami koleŻanka, ktÓra mi siĘ podoba i nie chcialbym narobiĆ sobie obciachu.

Czekam na odpowiedŹ

Z powaŻaniem,

Krzysztof.

 

 

Obciach to tak pisać. I to dużo większy niz kolka z przeganiania się w wysokiej temperaturze.

Pij sporo płynów, i zaopatrz się w zestaw mikroelementów (np tabletki plusza).

Pocąc się wypacasz duże ilości minerałów które są organizmowi potrzebne i trzeba je uzupełniac.

Pozatym jakiejś specjalnej diety raczej w asg się nie stosuje. Raczej normalną (browar szlugi makdonaldy ;D)

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
Chcialbym zapytac Was o diete. Na ostatnim treningu strasznie bolal mnie brzuch (wzdecia, pierdzialem) i lapala kolka.

Nie jedz fast foodów, to nie będzie takich sytuacji i myj ręce przed jedzeniem. Każdy je to co mu odpowiada, i chyba nikt nie układa sobie diety specjalnie pod asg (no chyba że jest na jakimś mil-simie).

Dodam, ze moja replika nie powinna byc przyczyna kolki, jest wykonana po czesci z glinu (tzw. amelinium), wiec jej ciezar nie stanowi mi problemu.

Od trzymania repliki mógłbyś mieć gazy, wzdęcia i ból brzucha ?! Skąd w ogóle taka myśl ?!

(tzw. amelinium)

http://youtu.be/hbpTAD7V8rs :teeth:

Link to post
Share on other sites

Chłopak ma problem, a wy wyśmiewacie.

Drogi Krzysiu,

W tej sytuacji mogę Ci polecić Mass+ 90 kapsułek. Do tego kreatyna dożylnie.

W sprawie koleżanki: kup jak najbardziej lansiarską replikę:

- co najmniej 150 cm długości (żeby wiedziała czego się spodziewać)

- celownik, najlepiej 3 na każdą porę roku

- zlewozmywak na szyne ris (jak chcesz jej zaimponować to bez tego się nie obejdzie).

Radzę Ci także poczekać do jej 15 urodzin w związku art. 200 par. 1 kodeksu karnego, który dotyczy stosunku z małoletnimi poniżej 15 roku życia i przewiduje karę od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Pozdrawiam

Michał

Edited by RivPolska
Link to post
Share on other sites

Ale 31 par. 1 kk wyłącza odpowiedzialność osób, które z powodu upośledzenia umysłowego nie były zdolne do rozpoznania znaczenia czynu.

 

A swoją drogą to należałoby to wywalić w kosmos - przecież to ewidentna prowokacja.

Link to post
Share on other sites

 

W tej sytuacji mogę Ci polecić Mass+ 90 kapsułek. Do tego kreatyna dożylnie.

 

Kreatyna ok, ale z Mass-em to bzdury piszesz, słabe to jest i będzie musiał parę miechów ostro siedzieć na siłce.

 

Krzysiu:

 

Jak chcesz natychmiastowych efektów to omka zmieszana z ruską metą w stosunku 1:3 zastrzyki 2 razy dziennie rano i wieczorem, do tego białko i sporo stejków.

 

 

 

 

 

:hahaha:Ty tak na poważnie?

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Polecam kilogram winogron, kefir lub maślanka, sucharki, i suszone śliwki. To solidna dawka energii, lekkiostrawne. Będziesz czuł się komfortowo cały dzień ! POLECAM. Ach i zapomniałbym, ze ważne jest jedzenie dużej dawki pokarmów bogatych w witaminy i inne mikroelementy bo jak wyżej wspomniał nasz kolega w czasie wysiłku je tracimy dlatego polecam bardzo zdrowe i łatwo dostępne jabłka powszechnie zwane papierówkami.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Białko, węglowodany, owoce, warzywa (najlepiej świeże). Pić wodę mineralną niegazowaną. Potrawy gotować najlepiej na parze. Jeśli duszone, to bez dodatku tłuszczu. Drób, chude, białe mięso. Jeść ciemne pieczywo, warzywa strączkowe i dużo kasz i zbóż. To tak pokrótce. :D

Link to post
Share on other sites

@sunny777

Zdecydowanie ZALECAM i REKOMENDUJĘ "zestaw żywieniowy zakochanego AirSoftowca":

Pierwsze śniadanie przed strzelanką - fasolka po bretońsku, cebula duszona na maśle, chlebek sojowy, "grochówka gorący kubek". Dodają energi z właściwym dopalaczem (czyt. odrzutem przez "rurę wydechową").

Drugie śniadanie w trakcie strzelanki, przed spotkaniem tête-à-tête z wybranką serca - ryba ze świeżą cebulą. Nadają wspaniały aromat naszemu oddechowi, co skutecznie wabi samiczki rodzaju homo sapiens. :hahaha:

 

PS.

Zapomniałem jeszcze o obiedzie - szpinak z dużym dodatkiem czosnku i o kolacji - kaszanka z cebulką (dodaje napędu przed aktem ostatecznym)... :maniak_jezyk:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...