Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Proszę wpisywać tutaj swoje uwagi (sensowne a nie typu: wysłałem wczoraj maila i jeszcze nie odpowiedzieli, co robić ??, Dostałem wczoraj paczkę, super sklep – takie komentarze proszę kierować prywatnie do sklepu) na temat sklepu.

Edit by Cappuccio

 

Kupiłem u nich silnik ICS Turbo 3000. Jestem bardzo zadowolony, kontakt mailowy i telefoniczny na wysokim poziomie. Paragon bądź F-Vat na życzenie.

W sumie, tanio i wygodnie. Szkoda tylko że nie ma opcji "za pobraniem" To moim zdaniem szybszy sposób kupna, niż czekanie aż kwota się zaksięguje na koncie.

Mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja coś pisałem na temat Mad Onion, ale nigdzie nie mogę tego [Ustawa z dn.... o kontroli prasy, rozgłośni radiowych i telewizyjnych oraz widowisk].

Krótko - chłopaki podchodzą do sprawy rzetelnie i z sercem, są kreatywni i mają ciekawe pomysły (produkcja akcesoriów) oraz realizują zamówienia nietypowe. Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po zrobiemiu większych zakupów w tym sklepie (gun + dodatki) mogę śmiało polecić go innym maniakom. Można się dogadać odnośnie 'nietypowych' spraw (ja np. zamieniłem 2 hi-capy ICS będące w zestawie z giwerą na 4 lowy CA). Dobry kontakt mailowo-telefoniczny. Wychodzenie na przeciw klientowi (spełniona prośba o wyjątkowo szybkie dostarczenie przesyłki) generalnie duży +

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kupiłem 4 low-xapy do AK-74 STAR'a, wszystko szybko załatwione, solidnie zapakowane broszurka promocyjna na temat AK 74 z ICS'a :)

 

Jedyne zastrzeżenia to mam tylko co do ceny przesyłek Poczty polskiej 17zł za pobraniem to dużo... Nie wspominam już nawet o kurierze :(

 

Ogólnie bardzo fajnie paczka szła niecałe 2dni

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

To i ja podziele się swoim zdaniem :).

 

plusy:

 

-natychmiastowa realizacja zamówienia

-rozsądne negocjacje (nie tak jak w niektórych sklepach, że mogą dać zniżke 10zł o wcale...)

-naprawdę zajebisty kontakt! (nawet w nocy mejlowałem z tymi goścmi, gdzie indziej po godz 18 moją klienta gdzieś)

-tania przesyłka kurierska (w 24h od nadania)

 

minusy:

-niestety nie potrafią zrobić tunningu... z niewiadomych powodów zamiast ok 430fps'ów, a było ledwie 360, gdy odesłałem na gwarancji i odebrałem spowrotem niewiele się zmieniło, praktycznie nie widać różnicy. A przy okazji nadłamali mi ząbek od kolby, więc musiałem pobawić się trochę klejem :).

 

podsumowując:

Polecam kupowanie u nich sprzętu, części itede, ale zdecydowanie odradzam robienie tunningu. Sam bym u nich kupował w przyszłości stuff, gdyby nie to, że szkoda mi kasy na przesyłke, a kulki, magi itepe mogę kupić prawie na miejscu :wink:

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jako że współpracuję z MadOnion, też się wypowiem.

Nie zauważyłem minusów - kontakt po prostu rewelacyjny, Paweł zna się na rzeczy jeśli chodzi o sprzedaż i sam sprzęt.

Na żywca widziałem jak robi przeróbki guna, więc wiem że podchodzi do sprawy z pełną znajomością tematu.

Ceny w sumie konkurencyjne, czyli jak dodamy do tego fachową obsługę, szybką realizację i nietypowe zamówienia, otrzymamy sklep na wysokim poziomie.

Myślę, że warto polecać dobre rzeczy wszystkim, więc polecam MadONION

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

A więc tak, zamawiałem baterie i ładowarkę. W komplecie zabrakło przejściówki na mini, która była mi niezbędna. Szybki telefon, miła obsługa, błyskawiczna przesyłka, sprawa rozwiązana profesjonalnie. Pełen pozytyw, polecam.

Edited by Troglo
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Doskonały kontakt, nawet po godzinach otwarcia, chciałem GB do ICS, jak tylko doszło zostałem poinformowany mailem, że juz mają na stanie. Serwis też oceniam na +, dwa dni i karabin w domu, wcześniej informacja telefoniczna o zakończeniu naprawy, a usterki usunięte poza zakres jaki wskazałem, bez dodatkowych opłat założyli mi wtyk na kablu, który musiałem uciąć żeby podłączyć silnik.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Polecam sklep.

 

Jako jedyny sklep zeszedł z ceny baterii (bardzo lubię się tarować :D). Jest to wielki plus, ponieważ ani SpecShop, ani Capri tego nie zrobiły ;)

 

Szybka dostawa, super kontakt, wielki pozytyw!

 

Zachęcam do zakupów w MadOnion!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mi na pierwszej strzelance skosiło aluminiowy tłko ICS'a, który był na ich gwarancji(co prawda przyczyna awarii była w dużej mierze moja). Tłok wymieniony bez najmniejszych problemów, szybko odesłali replikę. Właśnie zrobiłem u nich 3 zamówienie i nawet rabat 5% na wszystkie produkty dostałem ;-) Sklep polecam z całego serca(jak zamawiałem eMkę, to nawet nie zdążyłem zrobić przelewu, a juz ze sklepu dzwonili z zapytaniem jak paczkę wysłać-oczywiście darmowo :wink: )

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

PELNY PROFESJONALIZM!!!

Wzorowy kontakt,kompetentne doradztwo,otwartosc na propozycje i niestandardowe zamowienia.Niewiem jak z serwisem bo na szczescie skorzystac nie musialem,Ale bezwatpienia sklep moze konkurowac z najlepszymi.Troche maly asortyment mam nadzieje ze z czasem sie powikszy.

Jesli ISC to tylko w mad onion!!! :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Zamowiłem moją emke, utrzymywałem w zasadzie stały kontakt z panem Piotrem, doradził mi telefonicznie, ktorą batke wybrac, ktorą ładowarke i ktorą przejściowke. Dostałem też taką miłą kartke z napisem ; Życze miłego strzelania ;)" No coż, taka drobnostka a wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Paczka doszła w ciągu 2 dni

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...