Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też chciałem ich polecić. Zanim kupiłem u nich replike to kilka razy męczyłem sprzedawcę czasem to i grubo ponad godzinę. Cierpliwie doradzał, pokazywał kolejne repliki, przedstawiał argumenty a ja i tak nie wiedziałem co wybrać :) ta sytuacja powtarzała się parę razy a gość z anielską cierpliwością i kompetentnie dalej tłumaczył. I w końcu znalazł mi to co mi spasowała i jestem bardzo zadowolony. No i oczywiście sprzęt jest raczej z tych lepszych, badziewia tam raczej nie ma więc można spokojnie kupować. W razie czego to nawet drobne przeróbki na miejscu mi robili... Zdecydowanie polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja również mam do powiedzenia kilka miłych słów. Samo kupno repliki przebiegło sprawnie, ale najbardziej cieszyłem się z faktu, że po ułamaniu się ząbka w tłoku (po jakimś czasie) proces gwarancyjny trwał łącznie tylko 7 dni. Zawsze byłem przekonany co do tego sklepu, a teraz z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że się nie myliłem :) Na prawdę polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Szkoda tylko że nie ma opcji "za pobraniem" To moim zdaniem szybszy sposób kupna, niż czekanie aż kwota się zaksięguje na koncie.

Ja kupiłem Galila płacąc kurierowi, czyli opcja za pobraniem jest W MadOnion dostępna. Ze zwrotem ww. Galila również nie było kłopotów (nie spodobał mi się), pozostałe zakupy okazały się jak najbardziej w porządku, dostarczone w tempie błyskawicznym, dlatego mogę tylko potwierdzić pozytywne opinie kolegów.

Jedyne co bym mógł sobie życzyć, to rozszerzenie repertuaru.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Od kilku dni staram się uzyskać informacje kiedy mógłbym się spodziewać realizacji mojego zamówienia, które złożyłem 24-10-2011. Niestety już 2 maile pozostają bez odpowiedzi. Po prostu chciałbym się wreszcie dowiedzieć kiedy mogę się spodziewać baterii, na którą czekam ponad miesiąc.

Link to post
Share on other sites

Od kilku dni staram się uzyskać informacje kiedy mógłbym się spodziewać realizacji mojego zamówienia, które złożyłem 24-10-2011. Niestety już 2 maile pozostają bez odpowiedzi. Po prostu chciałbym się wreszcie dowiedzieć kiedy mogę się spodziewać baterii, na którą czekam ponad miesiąc.

 

Przepraszam za problem. Niestety, mieliśmy drobny problem z serwerem pocztowym i kilka maili nie dotarło do Klientów - ale wszystko już naprawiliśmy. Gdyby nadal nie dostał Pan odpowiedzi, proszę o ponowny kontakt.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ciekawi mnie z tego pewne rzeczy :blink: :

1. Jak długo czekałeś na zamówienie? (i kiedy zamawiałeś)

2. Czy można polegać na nich?

3. Co zamawiałeś?

 

 

:bialaflaga:

Niewiele Ci pomogę. Dopiero zamówiłem ( tydzień temu ) box 5 magów do Thompsona. Przesyłka planowana jest na początek lutego. Opinie mają ogólnie pozytywne. Sklep został mi polecony przez kogoś z Forum.

 

Jakkolwiek sprawa zamówienia się skończy, z pewnością zaopiniuję sklep w tym temacie

Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie z tego pewne rzeczy :blink: :

1. Jak długo czekałeś na zamówienie? (i kiedy zamawiałeś)

2. Czy można polegać na nich?

3. Co zamawiałeś?

1. W granicach rozsądku, 2-4 tygodnie,

2. nawet trzeba, do tej pory nigdy (odpukać) mnie nie zawiedli,

3. Glock 17 TM.

 

Pozdrawiam

Przemek

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

:bialaflaga:

Niewiele Ci pomogę. Dopiero zamówiłem ( tydzień temu ) box 5 magów do Thompsona. Przesyłka planowana jest na początek lutego. Opinie mają ogólnie pozytywne. Sklep został mi polecony przez kogoś z Forum.

 

Jakkolwiek sprawa zamówienia się skończy, z pewnością zaopiniuję sklep w tym temacie

 

Zamówione magazynki przyjechały w idealnym stanie. Kontakt ze sprzedawcą wzorcowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń więc wzorem innego portalu wystawiam za transakcję i kontakt wielki pozytyw :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Witam, od razu napiszę, że chciałem problem rozwiązać ze sklepem mailowo i na GG, ale niestety brak odpowiedzi.

Otóż we wtorek, 3 lipca wysłałem do nich na serwis replikę Bell EG707, po uprzednim kontakcie z jednym z serwisantów, który mnie zapewnił: "

ja: Czyli wystarczy, że dołożę Kartę Zgłoszenia Usterki i wyślę na adres niżej?

serwisant:tak jest

2012-07-01 19:09:24

Potem ja sobie guna ogladam, stwierdzam co mu dolega, dzwonimy, ustalamy zakres prac i części itp

2012-07-01 19:09:36

Im bardziej szczegółowy opis usterki i ogólnie guna tym lepiej.

Moim problemem był brak sprężynki pod prawą okładziną i nie wracający spust. Replika doszła do nich, kontakowałem się (z mojej inicjatywy) z serwisantem - nie zajmował się nią jeszcze, ale kojarzył, że ma pękniętą okładzinę (bo tak było) I ZAZNACZYŁEM, ŻEBY ZOSTAWIĆ OKŁADZINĘ W SPOKOJU.

5 lipca dostałem maila następującej treści:

Skończyliśmy naprawę, przesyłam wycenę:

- Robocizna (czyszczenie â była bardzo brudna, sklejenie okładziny, uszczelnienie magazynka, montaż sprężynek) â 100,00 zł

- Sprężynki â 18,00 zł

- Wysyłka 20,00 zł (przy płatności przelewem) lub 25,00 zł (pobranie).

Robocizny wyszło dużo, ale przy replice było po prostu bardzo dużo pracy.

NIKT SIĘ ZE MNĄ NIE SKONTAKTOWAŁ W SPRAWIE NAPRAW - NIE PROSIŁEM ICH O CZYSZCZENIE, SKLEJANIE I USZCZELNIANIE MAGAZYNKA - ogólnie ktoś za mnie ustalił co chce zrobić . Rzecz jasna, posiadam maile, wiadomości na gg i moją kopię Karty Zgłoszenia Usterki.

Liczę, że dogadam się ze sklepem.

Pozdrawiam.

 

Cały materiał mogę udostępnić na życzenie.

 

PS. Replika to wypełniacz kabury.

Edited by RivPolska
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...