Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Zakupy u nich robię od dłuższego czasu:kulki, smary , nawet coś z WGC przez nich ściągałem. Wszystko bez zarzutu.

 

Ostatnio oddałem do nich(przez lenistwo bo miała iść do taktycznych, a że do ncih mam bardzo blisko to wylądowała u nich) swoją emkę GP do tuningu z założeniem, że mają zrobić około 430-450 fpsów.

 

Emka stockowa z wymienioną lufą na precyzyjna Guardera 407mm(dłuższa niż stockowa), gumka Systema. W tej stockowej konfiguracji około 360 fpsów. Wstępna wycena tuningu przez osobę która przyjmowała replikę 100-150zł. Założenia wymienić sprężynę i ocenić stan tłoka- ewentualnie wymienić.

 

 

Serwis zadzwonił do mnie po około tygodniu, że rozebrali wszystko przeczyścili i że trzeba jeszcze wymienić głowicę tłoka i prowadnicę sprężyny. Całość wyjdzie nie 100, nie 150, ale 340 zł. Zgodziłem się, w końcu to oni są ekspertami.

 

Przy odbiorze repliki okazało się, że części które dostałem z powrotem są w dobrym stanie. Do dzisiaj głowię się, po co wymieniano coś oprócz sprężyny. Tłok jest trochę zjechany, może by pociągnął, może nie. Przy odbiorze spytałem czemu tak drogo wyszło usłyszałem, że gdyby nie wymienili tych części za jakiś czas znowu trzeba by coś wymieniać i bym dodatkowo płacił za serwis. Myślę, że mówiła to osoba, która wnętrza repliki nie widziała na oczy, a nie serwisant.

 

Otrzymałem 430 fpsów na sprężynie M130 Ultimate, komorę i lufę przejechaną teflonfixem (strach pomyśleć ile będzie fpsów, jak to rozbiorę) i to wszystko za 340zł.

 

Niestety wszystko wskazuje na to, że zostałem wydymany. Wiem, że znajomy robił podobny tuning u taktycznych również w GP i za lepsze efekty zapłacił 150zł. Nie wiem, czy to kwestia niekompetentnego serwisanta, czy może takiej polityki sklepu, żeby wcisnąć klientowi, więcej niż potrzeba. Jednym słowem nie polecam.

 

Opini nie wystawiam pochopnie konsultowałem to w temacie z osobami, które mają lepszą wiedzę ode mnie.

 

http://forum.wmasg.p...1s-sentry-troy/

 

[edit]

Pisz proszę poprawnie po polsku.

k2

Link to post
Share on other sites

@gotrik - wymieniliśmy głowice tłoka i prowadnice na łożyskowane. W naszej ocenie elementy zamontowane w replice, przy mocniejszej sprężynie (M130) ze względu na brak łożyskowania nie dawały gwarancji długotrwałej bezawaryjnej pracy.

 

[edit]

Proszę przenieść dalszą korespondencję na PW.

K2

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam Czy ktoś z szanownych forumowiczów składał może poprzez sklep Mad Onion zamówienie z redwolfa i WGC? Chodzi mi konkretnie o zamówienia które wychodziły w dniach 25 i 28 luty 2013r.? Paczki leżą podobno w Polsce na cle od końca marca, a co zastanawiające do tej pory nie zostały zwolnione, mimo iż sklep dostarczył dokumenty, co chwila pojawiają się jakieś problemy etc. Z informacji które posiadam urząd celny może przetrzymać paczkę do 20 dni. Jesli w tym czasie adresat nie dopełni formalności to UC odsyła ją do nadawcy. Mógłby wypowiedzieć się ktoś obyty w temacie?

Edited by Bryndza
Link to post
Share on other sites

No, to ze mną jest odrobinę ciekawiej :)

Miałem nie udzielać się na tym forum, ale może jest ktoś z podobnym problemem, bo nie wierzę że kilka małych uszczelek czy zaworów jest przetrzymywana przez celników ponad pół roku.

Zamówienie opłacone pod koniec sierpnia 2012 - Glock + zestaw konwersyjny, jakieś uszczelki, magazynki. Pieniądze przelane zaraz po złożeniu zamówienia i dogadania szczegółów drogą mailową, ponieważ nie było mnie wówczas w PL i nie mogłem fizycznie się u nich pojawić.

Czekam do dzisiaj.

W lutym, po ponagleniach z mojej strony- sprawa miała się rozwiązać do marca. W marcu przekonywano mnie że najpóźniej po świętach problem się rozwiąże. Tydzień temu dostałem wiadomość (poprzedzoną moimi pytaniami) że jak będzie wszystko ok, to po długim weekendzie majowym sklep podejmie kolejne działania żeby zamówienie do mnie trafiło.

I to wszystko jest winą podobno urzędu celnego, który przetrzymuje kilka części. Czy to jest możliwe, żeby UC trzymał części pół roku- nie wiem. Na pewno nie trzymają tylko mojej paczki, więc może jeszcze ktoś z forum się wypowie? Sprawa po prostu śmierdzi, jest załatwiana nieprofesjonalnie i nierzetelnie.

Link to post
Share on other sites

Dawidcwik, w poniedziałek wybieram się do sklepu bo chce zobaczyć nr przesyłki i zamowienie czy ono fizycznie zostało żłożone i jest w Polsce, oraz jakie działania podejmuje Mad Onion aby jak najszybciej rozwiązać sprawę. Jako że jesteś z Krakowa, może też się wybierzesz? Będzie ze mną jeszcze jeden znajomy które też czeka na sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Tak że jestem na liście z 25 lutego i czekam. Opłaciłem od razu na całą kwotę, pytałem trzy razy i za każdym razem odpowiedź brzmiała podobnie, mówiąc w prost "nie od nas to zależy". Przez to zamówienie replika stoi i nie można się z nią nigdzie wybrać. Dziękuję...

Link to post
Share on other sites

"Ten tydzień jeszcze czekamy, co się okaże, a potem możliwe, że

podejmiemy męską decyzję, zrobimy zwrot dostawy i naturalnie zadatków.

Poproszę jeszcze o kilka dni cierpliwości, chcielibyśmy poczekać aż

dotrze do nas obecna "runda" dokumentów.

Leży nam obecnie tych dostaw na cle już kilka i po prostu przestaje to

być opłacalne. Możliwe jest więc, że majowe zamówienia będą,

przynajmniej na razie, ostatnie."

 

Tak dokładnie wygląda ta wiadomość.

Link to post
Share on other sites

"Ten tydzień jeszcze czekamy, co się okaże, a potem możliwe, że

podejmiemy męską decyzję, zrobimy zwrot dostawy i naturalnie zadatków.

Poproszę jeszcze o kilka dni cierpliwości, chcielibyśmy poczekać aż

dotrze do nas obecna "runda" dokumentów.

Leży nam obecnie tych dostaw na cle już kilka i po prostu przestaje to

być opłacalne. Możliwe jest więc, że majowe zamówienia będą,

przynajmniej na razie, ostatnie."

 

Tak dokładnie wygląda ta wiadomość.

Otrzymałem identyczną. Mam nadzieję, że faktycznie w końcu pozytywnie rozwiążą sprawę.

Link to post
Share on other sites
"Ten tydzień jeszcze czekamy, co się okaże, a potem możliwe, że

podejmiemy męską decyzję, zrobimy zwrot dostawy i naturalnie zadatków.

Poproszę jeszcze o kilka dni cierpliwości, chcielibyśmy poczekać aż

dotrze do nas obecna "runda" dokumentów.

Leży nam obecnie tych dostaw na cle już kilka i po prostu przestaje to

być opłacalne. Możliwe jest więc, że majowe zamówienia będą,

przynajmniej na razie, ostatnie."

 

Też dostałem taką wiadomość. Czekam do poniedziałku 13.05.13, potem żądam zwrotu pieniędzy.

 

Sądzę, że to nie Urząd Celny, a firma transportowa mogła przetrzymać przesyłkę, zarówno tę z 28 lutego, jak i wcześniejsze.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W piątek wysłałem do nich wiadomość z prośbą o zwrot zaliczki. Obiecali zwrócić kasę do 23.05. Szkoda, że tak wyszło, ponieważ jak większość kolegów, którzy wystawiali opinię na temat ich sklepu, również wysoko oceniałem sklep jak i serwis.

 

No i lecą w kulki. Mimo zapewnień o zwrocie zaliczki do dziś pieniędzy nie otrzymałem. W poniedziałek zgłaszam sprawę na policję.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...