Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem świeżego w ASG


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A dostałeś kulką w ucho ? Uderzyłeś głową w ścianę/drzewo ? Hełm zapewnia większą ochronę.

Jednakże nikogo nie zmuszam i jak dla mnie możesz biegać w dresie, wyraziłem tylko własne zdanie.

 

 

 

Nie, są "taktyczne" czapki jednak ja wolę hełm i nikogo nie zmuszam do jego zakupu.

 

 

Tak dostałem wielokrotnie i jako że tutaj wszyscy green walą z full auto nawet przy 325 fps'ach z 2 metrów ludziska tracą zęby, krwawią uszy a i tak nikt nie chodzi w kaskach- wg. mnie to tylko szpan.

 

Przykład:

 

Dwa zloty wcześniej gostek ubrany w "ORYGINAL FULL COMBAT U.S.MARINES ARMOUR" - wydał ok 2000 funtów na ściągnięcie ze stanów munduru, vesta, hełmu, radia, PEŁNEGO podkreślam pełnego wyposażenia z demobilu i co...

Start game i nie miał z czego szczelać bo to że u pasa 2xUZI, 2xBeretta + Sniper rifle + MP5 a nic nie działało bo kasy nie starczyło i kupił za grosze za e-bay giwerki do naprawy - niestety sam nie potrafił naprawić a koszt naprawy przez serwisanta był taki że w końcu wynajął KWA Glock'a ze site'u i gonił tak przez godzinę po czym pojechał do domu.

 

Moja rada

 

1. Okularki - dobra firma, nie warto oszczędzać

2. ASG Gun dobrej jakości

3. jakiś ciuszek - przykład gostka który ćwiczył karate po czym zaczął grać w Airsoft :

 

IMGP3119

 

kupił giwerkę a za mundur kimono i co da się.. sądzę że da.

 

4. pas i cała reszta

 

A na szpan przyjdzie czas, na wojnie nie bajery lecz wyszkolenie daje przewagę - różnica technologiczna Wietnam vs. USA , Afganistan vs. USSR.

 

Ps. ja scope wygrałem w tournament właśnie dzięki KWAczce.

Edited by fallangel
Link to post
Share on other sites

W ucho nie dostałem kulką bo mam Stalkera v2 :) Nie uderzyłem głową w ścianę ani drzewo. Jak z resztą można uderzyć głową w ścianę?! Ja również wyraziłem własne zdanie :)

 

Normalnie, wystarczy strzelać z budynku i się nagle cofnąć/schować przed kulkami i przez nieuwagę można przywalić w ścianę :)

 

Dostałem. A dostałeś kiedyś w udo?

 

Tak, dostałem i to nie raz.

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

przykład gostka który ćwiczył karate po czym zaczął grać w Airsoft :

 

IMGP3119

 

 

O mój boże, jednak ten słynny "ninja w airsofcie" istnieje.

Szczerze mówiąc, na jego miejscu wolałbym już biegać w jeansach i bluzie z kapturem niż robić z siebie pajaca.

Swoją drogą, na kamizelkę było go stać, a na mundur już nie

Link to post
Share on other sites

załatwiłem sobie dodatkowe pieniążki mundur mogę już brać np taki:

 

http://allegro.pl/spodnie-sfu-pl-woodland-wz-93-helikon-rip-stop-s-i2455161602.html

 

http://allegro.pl/bluza-cpu-pl-woodland-wz-93-helikon-rip-stop-l-i2455161731.html

 

tylko nie ma mojego rozmiaru bluzy musiał bym mieć S a nigdzie nie mogę znaleźć na allegro już takich ;/

 

Mówię Ci,daruj sobie Helikona,kup kontraktowy wz.93 rip-stop

np. http://allegro.pl/sklep-mundur-letni-rip-stop-wz-93-r-116-178-112-i2445262794.html

można kupić taniej jeszcze. W każdym bądź razie wyjdzie taniej niż komplet jakiś z helikonu.

 

Maski siatkowej nie chcesz dalej? Nie szkoda Ci zębów?

 

Co do hełmu to ja wolę do lasu i budynków raczej czapkę i ew. arafatkę na szyję tak wiązaną żeby mi też uszy trochę chroniła.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Tak, tak. Niech kupi coś amerykańskiego, jeżeli kupuje też emkę. Te "spodenki bermudy bojówki bdu us woodland" są całkiem sensowne i jak najbardziej amerykańskie.;p Bardzo, ale to bardzo.

 

Matko, to nie rewia mody, żeby koniecznie brać mundur pod giwerę i vice versa. Biegasz w tym, co lubisz i co chcesz. A od pierdyliarda tych rzeczy z linku, który polecił Fusi będzie lepsze to, co pisze Dex. Jako wieloletni użytkownik polecam DPM.

 

Polskie sorty mundurowe są. I tyle dobrego można o nich powiedzieć. Niestety odstają jakościowo od innych rozwiązań. Spodnie Helikona noszę czasami do roboty, ale w pole to bym ich raczej nie zabrał, bo jakoś trudno by mi się grało z myślą, że w najmniej odpowiednim momencie mogą pójść w kroku.

Link to post
Share on other sites

(...) Spodnie Helikona noszę czasami do roboty, ale w pole to bym ich raczej nie zabrał, bo jakoś trudno by mi się grało z myślą, że w najmniej odpowiednim momencie mogą pójść w kroku.

 

Ja używam kompletu mundurowego od Helikona od prawe roku i nic mi się nie pruje i nie dzieją się jakieś niepożądane rzeczy co prawda do roboty w ogródku czy poza nim bym ich nie założył ( drogie i szkoda by mi ich było ) jednak w polu się sprawdzają.

Jednak miałem komplet fleck'a z demobilu ( problemy z rozmiarówką ) ale je targałem do każdej robótki i nic im nie było.

A zarówno fleck jak i DPM są tanie, wytrzymałe oraz dobrze sprawdzają się w terenie.

Link to post
Share on other sites

@Vender: A widzisz, a mi się z Helikona guzik odpruł. W polarze zaś (model Classic Army) czasem trzeba się namęczyć, żeby suwak załapał, że jest zapinany. Nie jest ten sprzęt jakiś super, ale z pewnością lepiej pomyślany niż kontraktowe polskie leśne umundurowanie. Tym niemniej, na początek polecam DPM. Albo lepiej flecka. Potem wszyscy początkujący przyłażą w DPMach na strzelania i obrywamy kulkami po plecach.;p

Link to post
Share on other sites

Off tego munduru który mi podesłałeś nie ma nigdzie w moim rozmiarze ;/

 

a co do amerykańskiego woodland po prostu mi się on nie podoba więc odpada ;>

 

i jeszcze jedno pytanie jaki akumulator mam kupić i ładowarkę do tej repliki z KWA ?

http://allegro.pl/kwa-m4-a1-full-metal-licencja-colt-m4a1-2gx-i2470373443.html

 

Pewnie szukasz kompletu. Szukaj osobno spodni i bluzy to znajdziesz pewnie swój rozmiar,a jak nie to poczekaj trochę.

Pisaliśmy wcześniej jakie ładowarki i jakie akumulatory.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

Te same bebechy, tylko z zewnątrz inne. Wybierz to, co ci się bardziej podoba. Tylko że M16 z racji swoich gabarytów jest bardziej niewygodne

Edited by Graszczur
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...