Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator OP do Glocka 17


Recommended Posts

Siemka. Ostatnio kolega pokazał mi swojego HK USP i gdzie miał zamontowany kolimator typu OP (była to broń palna), wiem że to może dziwne, ale bardzo mi się dobrze z tego strzelało i jak jest opcja to chciałbym to zamontować w swoim glocku od TM. Poszukałem w internecie i znalazłem wersje do kupieni już z takim celownikiem, ale chciałem się spytać czy jest gdzieś w ogóle dostępny taki kolimator do Glocka 17 od TM ? Pozdro i dzięki za odpowiedz.

 

 

Tutaj bardziej o co mi chodzi :

 

EAC-390_1_mark.jpg

EAC-390_4_mark.jpg

EAC-390_3_mark.jpg

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Zamek jest szerszy ale od repliki np. KWA, Co do oryginału to zamek od KWA jest trochę węszy, a TM jest odrobinkę (bardzo mało) szerszy od prawdziwego Glocka 17 ( sprawdzałem).

P.S. Mam znajomego który prowadzi sklep z bronią palną i pewnie ma takie adaptery chyba najlepszy wybór będzie taki jak zobaczę i przymierze u niego.

Edited by Monster1270
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sam planuje kupno tego kolimatora wykonanie platformy do mojego glocka ksc.Teoretycznie wystarczy wyciąć platformę ze stali do tego przymocować,moze dospawać lub przykręcić stalowa imitacje takiej skróconej szczerbinki. Wywiercić otwory montażowe oraz wyciąć szlifierka miejsce na przełącznik(lub kupic doctera z czujnikiem swiatła) i mamy kolimator na glocku.Tylko pozostaje kwestia wytrzymałości chińskich kolimatorów docter oraz czy dodatkowa waga nie spowoduje syfonów czy zacięć.

Edited by Volve55
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Odkopie nieco. Zamówiłem chińską kopię Trijicona i przymierzam się do przerobienia szczerbinki na bolec z dwoma otworkami na śrubki by to przymocować, ALE

 

nie orientuje się ktoś może, czy nie da się gdzieś kupić tanio airsoftowego gotowca? Taka płytka wsuwana z tego co się orientuje. Ew. cały zamek z gotowymi otworami w miarę tanio (znalazłem taki, ale za 200$). Z góry powiem, że nie chce wydawać fortuny na jakiś oryginalny crap :P Przeszukałem WGC pod kątem słów "glock, g17, g18c", ale nic nie znalazłem takiego.

Link to post
Share on other sites

Musiałbyś raczej sam dorobić taki montaż bo te kopie trijicona maja inny rozstaw otworów niż doctery a do nich glownie są dedykowane montaże.Do kopi trijicona ciezko bd cos znaleźć.Sprawdz wogole czy kolo nie będzie sie wyłączać od wstrząsów-kup taśmę dwustronna jakas dobra i wklej go na taśmę tylko bez tej gumowej uszczelki,niektorzy tak montują tak wlasnie doctery.A co do montażu to tylko z metalu najlepiej ze stali,poszukaj kogoś kto by Ci go zrobil ręcznie na forum albo w komisie nie weźmie za to dużo a będziesz mieć solidna stalowa szczerbine z otworami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...