Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co wybrać? PILNE!


Recommended Posts

Brawo gratuluje w polecaniu scara od Dboysa, jeśli już koniecznie coś z tych trzech to tą emkę z A&K najmniej kasy stracisz, a tak na serio jeżeli naprawdę nie masz wyboru i musi być coś z tych trzech bierz replikę nr.1 ale lepszym wyborem będzie zakupi Giety od Cymy lub JG a jeśli masz trochę więcej kaski to Ares. Co do tego scara ani on ładnie nie wygląda ani nie strzela a i jeszcze szczelność w nim jest zerowa , wiem miałem strzelałem przez jakiś czas, wymiana gumek nic nie dawała, wszystko czeszczało i kibotało się ogólnie jak dla mnie nie jest to replika godna polecenia.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz kupić coś z emek w tej cenie to sobie odpuść i kup kałacha z cymy/boyi lub g36 z cymy/jg :icon_wink: Ewentualnie jak masz więcej kasy to g36 z aresa. Dobra emka zaczyna się od ~1000zł.

eh kolejny co miał wszystko w łapach.
Link to post
Share on other sites

eh kolejny co miał wszystko w łapach.

A skąd wiesz, że nie miał? Pokaż gdzie Fusi napisał źle,a przy okazji przestań wytykać komuś nie istniejące błędy, chcąc dowartościować swoją wiedzę.

 

Co do

Dobra emka zaczyna się od ~1000zł.
to się nie zgodzę, chociaż zależy za co uważa się dobrą "emkę".
Link to post
Share on other sites

A skąd wiesz, że nie miał? Pokaż gdzie Fusi napisał źle,a przy okazji przestań wytykać komuś nie istniejące błędy, chcąc dowartościować swoją wiedzę.

 

Co do to się nie zgodzę, chociaż zależy za co uważa się dobrą "emkę".

Akurat moja wiedza na temat tej emki jest na poziomie że mogę ją polecić.
Link to post
Share on other sites

Stojąc przed wyborem CA vs Boyi wziąłbym Boyi. Oba by się posypały, ale w przypadku Bojacza powiedziało by się, że to chiński szit i żal byłby mniejszy. W przypadku CA trudniej byłoby przyznać przed samym sobą, że wtopiło się kasę w guano. Z Emek tanich wziąłbym Lone Stara.

Link to post
Share on other sites

1. Za 500pln można kupić Combata od G&G i w późniejszym czasie wyrwać jakieś tanie body w metalu z komisu.

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_123&%20products_id=1162

 

2. Za 670pln jest UV od ICS'a - choć ma sporo przeciwników, to jednak niezły sprzęt. Mniej podatny na tuning.

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_123&%20products_id=1162

 

3. Lone Star'a od Evolution Airsoft już ktoś wklejał.

 

4. I za niecałe 900 od KWA masz ichniego defendera

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_136&%20products_id=1753

 

To tak z przeglądu zbrojowni, a wydaje mi się, że każda wersja będzie lepsza od chiniolka (Choć Boyi zgarnia pozytywne opinie).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...