Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam... chciałbym własnoręcznie stworzyć custom jakiegoś karabinu maszynowego.... (plan z pk nie wypalil- za drogo by wyszło) a wiec jaki km był by dość latwy do zrobienia? albo na jaki km mozna przerobic rpk? (rpk jest karabinem maszynowym ale chodzi mi o duza pojemnosc maga a z reszta rpk mi sie nie podoba)

Link to post
Share on other sites

To jak już będziesz wiedział co chcesz zrobić i co Ci się podoba, to wtedy zapraszamy.

 

Nie ma customów "łatwych do zrobienia". Jak chcesz łatwo i tanio jakiś kaem, to kup sobie po prostu M249 i nie zawracaj sobie głowy customami.

Link to post
Share on other sites
Ostatnio jakoś dużo takich "customerów" na forum się pojawiło.

Bo chłopaki myślą sobie, że zdolnościami manualnymi uda im się rozwiązać problem braku kasy, a tutaj potrzeba zarówno zdolności jak i kasy.

 

zrobil bym cos w stylu browninga co bys mogl polecic?

Którego Browninga? W sumie jeśli zależy Ci na czymś, co ma przypominać ch.ja na kołach, to możesz pokusić się o zrobienie Browninga wz.1930. Będziesz potrzebować rury na chłodnicę lufy, pudła na korpus i pół roku dłubania drobnicy, żeby zaczęło to przypominać karabin. Przy dobrych wiatrach zamkniesz się w cenie 1200zł.

 

zajebisci jestescie...

Wiemy, wiemy, dzięki :)

A serio, to bez precyzyjnego pytania nie otrzymasz precyzyjnej odpowiedzi. Możesz sobie myśleć, że jestem złośliwy i chcę Ci dopiec, ale w customowaniu replik siedzę od paru lat i wiem co mówię. Repliki da się tanio robić, ale do tego potrzebujesz zdolności modelarskich na poziomie mistrzowskim, gdybyś takie miał, to byś nie pytał o jakiś km, tylko byś zachwycił nas swoimi pracami.

Link to post
Share on other sites

2 tysiące to jest tani custom.

 

Przesadzasz za 500zł można dość fajnego customa zrobić (cena z baza) tylko trzeba dużo cierpliwości i serca w to włożyć. :icon_lol:

 

Edit: Wiadomo im więcej hajsu tym lepszy efekt :)

Edited by jakim
Link to post
Share on other sites

Dość. Kolega z tematu niżej ma przynajmniej jakieś mglisty zarys czegoś, co chce zrobić. Tutaj nie widzę nawet tego.

 

3. Dział w założeniu ma służyć do pokazywania etapów produkcji własnej repliki, dyskusji nad stosowanymi rozwiązaniami, oraz prezentacji już ukończonych replik.

 

Bardzo NIEMILE WIDZIANE będzie więc rozpoczynanie nowych wątków przez użytkowników bez doświadczenia w customowaniu replik, nie posiadających jakichkolwiek planów i materiałów do ich zbudowania - a liczących na "podanie wszystkiego na tacy" przez innych użytkowników.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...