Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Użytkownik Butelka


Recommended Posts

Replika doszła w poniedziałek po południu. Pudełko owinięte jakimś workiem na śmieci, na środku biała kartka, nawet nie wycięta tylko wydarta, poszarpana- porażka. Wziąłem replikę w ręce i wszystko się rozsypało. Gb wypadł z body, kolba odpadła, zespół lufy wypadł.

Przyjrzałem się lepiej:

- kable pourywane

-brak pinu kolby

-brak śrub do zespołu lufy

-odklejona stopka kolby, kolba ponoć G&P a wygląda na zwykłego chińczyka.

- Silnik koszyka wisiał na jednej śrubce. Miał być pęknięty jednak był sprawny, wystarczyło przykręcić go do GB.

- brak blaszki od spodu chwytu pistoletowego.

 

Nie polecam robić interesów z tym użytkownikiem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dobrze. Dowiedziałem się o temacie o mnie na forum, tak więc chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości, oraz urazy do mojej osoby. Transakcje na wmasgu prowadzę już ponad rok i z powodzeniem udało mi się ukończyć ich kilkadziesiąt bez problemowo do tego czasu. Przyznaję się owszem do poślizgnięcia z czasem wysyłki za co można mnie winić i bardzo za to przepraszam. Myślę, że wstawienie zdjęcia jest nie na miejscu, gdyż każdy zaczynał w podobny sposób i zdjęcia z przed 3 lat nic nie wnoszą do tematu. Mój przedmiot był zgodny z opisem, więc tu nie mam sobie nic do zarzucenia. Jak widać przeprowadzam kolejną transakcję z użytkownikiem peper29-wysłałem za pobraniem na życzenie, przyjmuję warunki kupującego i jeśli ma obawy to rozumiem to bo chodzi jednak o ponad 500zł. Ponadto użytkownik miał mój numer telefonu, GG i wmasg i nie skonaktował się ze mną obwiniając mnie za cokolwiek, bądź też nie powiedział o swym niezadowoleniu z jakiejkolwiek części transakcji. Podsumowując proszę o nie zarzucanie m takich win, oraz nie dawania mi złych opinii, abym nie mógł dalej szczęśliwie korzystać z komisu. Jeśli dobrze kojarzę to chyba nawet już przeprowadzałem z Tobą Lesio jakąś transakcję i nie było problemu, a z kolegą kamir0014 robiłem już też kiedyś transakcję sprzedając M14 Cymy i również przebiegła pomyślnie.

Link to post
Share on other sites

kamir0014:

1. Nie mieszaj w takiej sprawy drużyny ASG, w sprawie jakiś nie porozumień np. nie dostał byś nic przez 2-3 tygodnie to wtedy pisz na PW a na pewno ktoś odpisze (na pewno ja bym odpisał w ciągu 1-3 dni) a nie od razu

2. Nie wrzucaj prywatnych zdjęć team'u w tym bardziej w momencie kiedy nie było Butelki w drużynie.

3. Co do pana od Diablo, strzelałem z niego i było wszystko dobrze..

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Odkopuję. W tamtym tygodniu w środę zdecydowałem się (o zgrozo) zakupić u użytkownika butelka gogle ESS NVG. Zależało mi na czasie, zapytałem się czy może wysłać je następnego dnia, a ja kasę puszczę jak najszybciej. Zgodził się. Pieniądze do niego dotarły, a gogli nie ma do dzisiaj. Na privie nie odpisuje, na SMSy też, dodzwonić się nie można...

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Odkopuję - ludzie piszą zazwyczaj o złych transakcjach, mało który poleca kogoś.

Kupiłem od użytkownika wydmuszkę Glocka 17. Jedyny minus to czas oczekiwania na wysyłkę, spowodowany przez życie prywatne. Szybko wyjaśnione, butelka przeprosił, dorzucił mały gratis do wysyłki. Dobry kontakt, brak cwaniactwa, wszystko tak jak być powinno. Polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...