Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozpoczęcie przygody z ASG (budżet: 400zł)


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Chcemy z kumplami rozpocząć przygodę z ASG. Jest nas 4, każdy z nas posiada ograniczone środki (około 400zł), i mamy zamiar te pieniądze jak najlepiej wydać. Za tą kwotę chcemy kupić cały niezbędny sprzęt potrzebny do zabawy w ASG - łącznie z repliką. I tu pytanie - co najbardziej opłaca się kupić? Jaka replika, jakie gogle, jakie akcesoria? Interesują nas wszystkie rodzaje replik - zarówno elektryki, jak i sprężynowe czy gaziaki. Zastanawiamy się głębiej nad sprężynowymi shotgunami, gazowymi pistoletami/PM'ami oraz elektrycznymi pistoletami/PM'ami - dobrej szturmówki raczej za tyle się nie kupi.

Sprzęt musiałby się nadawać zarówno na CQB, jak i przestrzenie otwarte - wokół mamy same lasy. bunkry i opuszczone budynki, które idealnie nadają się do ASG.

A, i zapomniałem dodać - sprzęt musi być jak najlepszej jakości, by długo nam służył :D

Z góry dziękuję za odpowiedzi, i cenne rady.

Pozdrawiam :icon_smile:

Edited by Arthes
Link to post
Share on other sites

Szpej najlepszej jakości za 400zł? Zapomnij.

 

Za 400zł to może ledwo się zmieścisz w cm.028, okularach i flecktarnie. Zresztą cm.028 jest raczej za mocne do CQB.

 

Można by się zastanowić nad kupnem Mossbergów AGMu (przy strzelaniu we własnym gronie AEG nie jest niezbędny), gogli/okularów i munduru - a reszty kasy odłożeniu. Dozbieracie, to kupicie sobie coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

...A, i zapomniałem dodać - sprzęt musi być jak najlepszej jakości, by długo nam służył ...

 

Cena = Jakość

 

...Zastanawiamy się głębiej nad sprężynowymi shotgunami, gazowymi pistoletami/PM'ami oraz elektrycznymi pistoletami/PM'ami - dobrej szturmówki raczej za tyle się nie kupi. ...

 

Dobrego pma i pistoletu gazowego za taką cenę też nie kupisz.

 

Tak jak wiciok pisze kupcie sobie pompki od AGMa, mundur we flecku, dobre okularki, po paczce kulek.

Link to post
Share on other sites

O, o kulasach zapomniałem :-F

 

IMHO jakiś najmniejszy rozsądny zestaw, to:

-replika - raczej nie ma co inwestować w plastikowe kałachy pokroju cm.028. Lepiej kupić pompkę, a w przyszłości jakiś lepszy AEG. G36 jg jest ciut za drogie.

-gogle/okulary - jakieś uvexy, peltory, czy tam inne specsy. 50 zł wystarczy. Gogle to raczej większy koszt.

-mundur - flecktarn, albo dpm. Osobiście kupiłbym DPM. Do 50 zł kupi.

-kulki - do pompki, lub hajkapa to pejoty, czy tam inne rocketsy wystarczą.

-buty - od 200zł wzwyż.

-jakiś kapelusz, czy inna czapka - 30 zł

Link to post
Share on other sites

1

2

3

Wszystkie trzy repliki to dobre shotguny za nie duże pieniądze, do tego 2 może 3 dodatkowe magazynki

Krzywdy sobie nimi nie zrobicie nawet w budynku a zasięg i osiągi jak na początek będą OK.

 

Uvex I-vo jeżeli chodzi o okulary.

 

Mundur to coś we Flecktarnie albo DPM. Na alllledrgo się roi od tego więc znajdziecie coś (spodnie + koszula/bluza) do 100 zł spokojnie.

 

No i oczywiście kulki do tego wszystkiego :)

Edited by dreyko
Link to post
Share on other sites

Nie bier pompy na shellsy, zasięg i celność mizerne, przeładowuje się ciężej niż zwykłe a grzebie o wiele trudniej. Do tego shellsa jak zabrudzisz to się zacina :icon_biggrin:.

 

Mundurek brał bym fleka ponieważ można dobrać komplet ZA DYCHĘ czy 15zł dosłownie. Pompa AGMu, do tego i-vo i jazda.

 

 

Powała, a arafata to żeby okulary parowały? Mundur za 40zł w momencie, keidy dokładnie to samo chodzi za połową tej ceny? Oporządzenie na co? Na 3 magi do pompy? Buty? Każdy ma jakieś buty, na początek wystarczą tak na prawdę jakiekolwiek nad kostkę. Okulary ze sklepu ASG czyli 40% drożej niż w sklepie z art ochronnymi ten sam model? Ech...

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites
Powala, ile tym razem sklep Ci zapłacił za wrzucanie ich asortymentu?
On to robi pro bono. ;-)

Nawet nie mam zamiaru się tłumaczyć. Szkoda, że nie czytacie całych postów:

Zestawienia nie należy traktować jako zalecane, a jedynie jako przykładowe

:sciana:

Link to post
Share on other sites
No dobrze,to jako przykłady lepiej podawaj nazwy,a nie linki. To jak ktoś się zainteresuje to już zadba o to żeby taniej sobie znaleźć i nikt się nie będzie czepiać :icon_smile:

OK, masz rację. Po prostu "przedobrzyłem", za bardzo chcę pomagać, co w wyraźny sposób... a zresztą bez komentarza.

Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie czytacie całych postów

Szkoda Powało, że nie dostrzecgłeś ironicznego charakteru wypowiedzi, podkreślonego znakiem graficznym: ;-) . Oraz bezpośredniego przedmiotu mojego komentarza.

 

A co do meritum, to nie specjalnie mi przeszkadza linkowanie do sklepu X lub Y, chociaż zazwyczaj wolę odsyłać do nazwy i zdjęcia lub strony producenta. Inną kwestią jest natomiast ta, poruszona przez Dextera. Ale nie mam zamiaru brnąć w dalszy OT i nie będę jej rozwijał.

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Replika i ochrona oczu. Nic więcej nie trzeba. w Tej cenie g36 Cymy albo JG. Albo jakieś używane ak boyi albo cymy z ser cm04x. (słyszałem ze mp5 jg sa okej ale tylko słyszałem trzeba poszperać.) Czapeczki i mundurki można olać. Lepiej lepsza replikę kupować niż cyme 028 i kilka niepotrzebnego wcale stuffu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...