Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy mój kałach jest prawdziwy? :P


Recommended Posts

Witam,

Przed chwilą dostałem przesyłkę od Gunfire i chciałem się zapytać, czy dostałem wersję S?

http://imageshack.us...photo0358o.jpg/

Napisałem im tak:

 

 

Uwagi dla sklepu podane podczas składania zamówienia:

 

Witam, Przed wysyłką proszę dokładnie sprawdzić, czy magnes przyciąga muszkę, kolanko, obsadę łoża, kolby i lufy(tam gdzie jest wybity numer)[tzn większość elementów oprócz lufy zewn.]. Czy jest przeźroczysta komora hop-up, bateria jest zielona, łożyska są stalowe i czy numery są wybite? Jeśli nie, to prosiłbym o kontakt, co jest, a czego nie ma. Jednocześnie potwierdzam złożenie zamówienia.

Magnes przyciąga elementy widoczne na zdjęciu (te srebrne kuleczki), jest zielona batka i na pudle jest tylko napisane BY-006A.

Niestety magnes nie przyciąga muszki i szczerbinki, lufy zewnętrznej i tego elementu pod szczerbinką, oraz suwadła zamka...

 

 

@zdjęcia się nie wszystkie wgrały, numery są pod szczerbinką, na pokrywie jest napisane 1121, a pod tym jest *(gwiazda) 91 051121.

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

No kurde, to co ja mam teraz zrobić? -.-

Pisałem im, żeby sprawdzili magnesem przed wysyłka a wysłali to pewnie nie sprawdzając.

I czy to normalne, że muszka lata na boki o kilka porządnych mm i pokrywa zamka też lata, ale mniej?

 

@Mogę im to wysłać na podstawie niezgodności przedmiotu z opisem? Jeśli nie, na jakiej podstawie mam im to wysłać? Omijając oczywiście, że mam 14 dni na oddanie, ale jakoś nie uśmiecha mi się płacić za wysyłkę z ich winy.

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że masz 7 (albo 10, nie pamiętam dokładnie) dni na odesłanie paczki bez podania przyczyny. Możesz odesłać, kase muszą zwrócić. Stracisz tylko na przesyłkach (bo je chyba Ty pokrywasz a nie sprzedający).

Możesz też próbować pisać do sklepu by wymienili Ci na taki jakiego pragniesz.

Link to post
Share on other sites

Oni tam mają wersje stalowe, ale nie zdają sobie z tego chyba sprawy. Jeden mi odpisał, że mają, drugi, że nie mają i w ogóle mają tam jakiś chaos. Co mam im napisać, żeby mi wysłali wreszcie wersje WS? Kałach mi się podoba, ale wersja WS. Już nic mi nie przychodzi do głowy, nie wiem po co te uwagi do kupna, jak ich nawet nie biorą pod uwagę.

Link to post
Share on other sites

Słyszałem gdzieś, że jak przedmiot niezgodny z opisem u nich jest, to wysyłają kuriera do odebrania paczki. Ale już olać te 30zł na wysyłkę, ja chcę wersje SW, oni ją mają, tylko nie chce im się przejrzeć kilka sztuk w magazynie. Już nie wiem, jak mam im to napisać, żeby to sprawdzili. Jaśniej nie potrafię.

Link to post
Share on other sites

Ja pisałem, żebyś brał Cymę :icon_biggrin: Nie miałbyś żadnych problemów teraz.

 

Jakby brał cyme to by miał problemy.

-Do dupy wykonane mocowanie lufy

-Murzyn chyba wymyślał mocowanie komory w tych cymkach, to że metalowa komora to akurat ma małe znaczenie, bo jakie tam przeciążenia są? A to że komora ma luzy 2mm do przodu i do tyłu to już różnica.

-obsada kolby, muszka, szczerbinka wykonane ze znalu

-body wykonane z "stali" o konsystencji gąbki, łatwo sie to gnie paluchami.

 

jedyny plus cymy to silnik.

 

 

 

Alexanderexis

 

Też chciałem kupić akacza z gunfire, ale jak zapytałem ich BOK o te części, które mi polecili zapytać w temacie o AKSU boyi, to odpowiedział mi pan że dziękuje za zwrócenie uwagi i że zmienią opis. Opis zmienili, dodali w fajnym miejscu że pare nieznacznych części jest z stopu cynku i aluminium :teeth:

 

Z tego co pamiętam z przygodą z moim aksu z boyi, najtańszą wersją to mi pokrywa latała nieznacznie ale dopiero po otwarciu, Gdy była zamknięta to siedziała sztywno.

Jak nie jesteś zadowolony to poprostu odeślij, ja bym używał bo to zacna replika :icon_smile: Jedyne co złamałem to suwadło, reszta było koszer. A repliki nie oszczędzałem, była tachana po ziemi co chwileczke :D

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Wiesz, nie jest mi do śmiechu, może skończ już sobie jaja robić? To poważna sprawa. :(

 

grzesio93, no tak, ale wersja stalowa będzie jeszcze lepsza... no chyba, że wymienienie tych elementów na stalowe będzie możliwe i w miarę tanie. Sam już nie wiem co robić... ;/

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

 

grzesio93, no tak, ale wersja stalowa będzie jeszcze lepsza... no chyba, że wymienienie tych elementów na stalowe będzie możliwe i w miarę tanie. Sam już nie wiem co robić... ;/

 

No właśnie ciężko z tego co sę oriętuje o w pełni stalowego bojca, są tylko mieszańce. Możliwe że ten AKS z taiwanguna jest w pełni stalowy.

Link to post
Share on other sites

Ja na Twoim miejscu bym im odesłał replikę (od razu ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru czy czymś takim). W paczkę z repliką wsadził kartkę, że albo wymieniają na wersje, którą zamawiałeś (SW, bo taką zamówiłeś prawda? To nie było tak, że kupiłeś wersje W i liczyłeś, że dostaniesz SW, prawda?) albo niech zwrócą kasę. Oczywiście wszystko ładnie napisane, podając czas zamówienia, nr zamówienia, podstawę prawną do żądania wymianu lub zwrotu itp. Tak żeby nie było potem, że nie wiedzą kto im replikę odesłał albo, że Twoje żądania są niezasadne. Jednocześnie wysłałbym maila z taką samą informacją co na kartce.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem tą replikę http://gunfire.pl/pr...1285-RK-06.html.

Wysłałem im najpierw wiadomość, parę dni przed zakupem o stalowe elementy i części itp.

Dostałem taką odpowiedź:

Witam,

 

Ze stali wykonane są elementy wymienione w opisie repliki czyli korpus, lufa, atrapa rury gazowej, przyrządy celownicze oraz stopka kolby.

Komora hop-up jest przezroczysta, akumulator w kolorze zielonym, posiada wybite numery. Łożyska natomiast wykonane są ze stali.

 

Przy zamawianiu napisałem im jeszcze w uwadze, to co jest 1 poście tego tematu (ten cytat).

 

A oni mi po tylu wiadomościach wysyłają replikę, nawet jej nie sprawdzając...

 

 

@Attero

 

 

RK-06

Replika karabinu szturmowego RK-06 wykonana jest z elementów stalowych, drewnianych oraz tworzywa, bardzo dobre odwzorowując oryginał . Ze stali wykonano korpus, lufę, atrapę rury gazowej, przyrządy celownicze oraz stopkę kolby. Z tworzywa wykonany jest natomiast chwyt pistoletowy oraz magazynek. Łoże przednie (góra i dół) oraz kolba są drewniane

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...