Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka i adapter


Recommended Posts

Witam. Potrzebuję taniej, nawet chińskiej kamizelki taktycznej, która miałaby wbudowane kieszenie na magi od AK, lub możliwość dopięcia ładownic. Potrzbna mi, bo kumpel kupił sobie profesionalną kamerę panasonic, i zamierzamy film nakręcić. Dodatkowo poszukuje adaptera magazynków z m4 do ak. Kumpel dał mi 8 magów do m4 bo znalaż w piwnicy a m4 sprzedał. Ma teraz g36 ale ja mu nie powiedziałem że są adaptery i tak oto mam 8 magów m4 i cymę 028a.

Edited by XdXd Trol
Link to post
Share on other sites

Kiedyś czytałem tu na forum, że kamizelki Pattern 83 są całkiem niezłe dla początkujących. Ale kosztują około 130zł (nówka, sprawdziłem tylko jedną ofertę, pierwszą jaka w googlu wyskoczyła) to raz, dwa, nie wiem czy zmieszczą się tam gdzieś magi od AK a trzy jest takie, że ludzie różne rzeczy o nich pisali (jedni, że super, fajne, wytrzymałe a inni, że śmieć).

Ja osobiście użytkuje pasoszelki BW (w niektórych sklepach można znaleźć takie 5 czy 6 elementowe zestawy za circa 30zł). Dwa magi (do AK) mam wsadzone w pokrowiec na saperkę. Puste magi zrzucam do pokrowca na chlebak (cargo czy nadupnik, jak zwał, tak zwał). Może mało koszerne, może troche mało profesjonalne ale tanie i pozwala się dobrze bawić (jeśli oczywiście komuś nie zależy na rekonstrukcjach i byciu Full-Pro-Delta-Rambo-Commando-Grom-Specnaz).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Koledzy, ta dyskusja o pasoszelkach i Patternie jest bezprzedmiotowa.

Autor nie chce bawić się w ASG, tylko szykuje się do roli "gwiazdy filmowej". Potrzebna jest Mu "kamizelka" w pełnym tego słowa znaczeniu, dla wizualizacji filmowej, a więc UTG, Platte itp, ale takich nowych za "stówę" nie kupi.

Pozostaje poszukanie okazji, ale Autorowi nie chce się szukać, czeka aż my Mu znajdziemy...

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

eMka na pociski radzieckie? To chodzi ci o natowski kaliber 7.62x51mm, ale nie są to radzieckie pociski 7.62x39mm. Hamerykańce teraz ACR dostosowują do ruskich naboi, ale gdzie tam eMka :icon_biggrin:. Koniec OffTopu

 

Wklep sobie w google "SR-47" to zobaczysz, że istnieje Mka na 7.62x39

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...