Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tylko, żę to są dość pokaźne odchylenia od oryginału.

pół centymetra w m4 to też pokaźne odchylenie :teeth:

 

To na 1 rzut oka myślałem że to zwykłe RPK, a nie tak jak cyma RPK 74. Repliki idealnej raczej nigdy nie będzie :) Pokaż mi replike w 100% zgodną z oryginałem.

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

pół centymetra w m4 to też pokaźne odchylenie :teeth:

 

To na 1 rzut oka myślałem że to zwykłe RPK, a nie tak jak cyma RPK 74. Repliki idealnej raczej nigdy nie będzie :icon_smile: Pokaż mi replike w 100% zgodną z oryginałem.

Inokatsu M1911 no może w 95%
Link to post
Share on other sites

Żeby to LCT jakoś wyglądało musiałbyś wymienić (od frontu):

-lufa

-wycior

-komora gazowa tzw. kolanko

-jarzmo łoża

-podstawa szczerbiny (po wymianie lufy)

-szczerbina

-komora zamkowa (z sensownie wykonanymi nastawami pod bezpiecznik oraz prawidłowo zwymiarowanym przetłoczeniem pod powiększoną obsadę lufy, które i tak tutaj nie ma)

-pokrywa komory zamkowej

 

edit. Skąd tam N w nazwie jak nie ma szyny?

Chodzi o to że te części się nie zgadzają z wersją ostrą? Nie szczególnie chodzi mi o to by wszystko było identyko jak ostra bardziej chodzi mi by to nie był jakiś ZNAL tylko porządny materiał który przetrwa kilka lat.
Link to post
Share on other sites
Chodzi o to że te części się nie zgadzają z wersją ostrą? Nie szczególnie chodzi mi o to by wszystko było identyko jak ostra bardziej chodzi mi by to nie był jakiś ZNAL tylko porządny materiał który przetrwa kilka lat.

 

Tak, chodzi o to, że są niezgodne z oryginałem. Nie musisz ich wymieniać, ale dobrze by było kiedyś. Co do materiału, jest to ZnAl, ale pamiętaj, że czym innym jest ZnAl, a czym innym gównolit Cymy. Stopów cynkowych używa się na szeroką skalę w przemyśle i to do rzeczy, które przenoszą większe obciążenia, niż lufa w replice RPK. To, że Cyma robi kiełbasiane repliki wcale w niczym nie ujmuje ZnAlowi jako materiałowi.

Link to post
Share on other sites

Tak, chodzi o to, że są niezgodne z oryginałem. Nie musisz ich wymieniać, ale dobrze by było kiedyś. Co do materiału, jest to ZnAl, ale pamiętaj, że czym innym jest ZnAl, a czym innym gównolit Cymy. Stopów cynkowych używa się na szeroką skalę w przemyśle i to do rzeczy, które przenoszą większe obciążenia, niż lufa w replice RPK. To, że Cyma robi kiełbasiane repliki wcale w niczym nie ujmuje ZnAlowi jako materiałowi.

Dzięki Tobie jestem już pewien ;) ostatnia sprawa to czy będę musiał wymieniać gumkę hopup czy ta w środku jest już na poziomie?
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Wszystkie stokowe(standardowe) gumy zaleca się wymienić na lepsze G&G zielone lub systemę energy.

 

Kiedy w końcu skończy się ta moda na polecanie gumek w ciemno?

 

To jaka gumka będzie najlepsza zależy od komory jak i dyszy w replice (i mówimy tutaj nawet o poszczególnych egzemplarzach). U mnie zielone g&g jak i systema energy były absolutnym chłamem tracącym kompresję niczym przebita dętka.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...