Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dobry boczniak.


Recommended Posts

Witam od razu chciałem się pochwalic że pare dni temu przyszedł kurier z moim pierwszym karabinem asg CM.028B. Jestem z niego bardzo zadowolony. Nie kupywałem drogiego karabinu bo chciałem żeby mi wystarczyło na jakiegoś fajnego boczniaka i tu jest mój dylemat.

Boczniak musi być koniecznie na co2 nie chce elektryka ani green gazu.

 

Podobają mi sie te kóra jest według was lepsza

http://www.bron.pl/shopbron/product/AIR-SOFT-GUN/Pistolety/Pistolet-ASG-GBB-Walther-P99-DAO-Co2/916

 

czy

 

http://www.bron.pl/shopbron/product/AIR-SOFT-GUN/Pistolety/Pistolet-ASG-MAKAROV-kal.-6mm-CO-2/49082

 

Jak wcześniej wspomniałem podobają mi się obie ale walther ma jedną wade za dużo fps a makarov nie ma blow backu. Z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

napisałem żeby mi doradzić który lepszy a nie żeby wysyłać inne linki i to jeszcze z pistoletami na green gas.

 

Ja Tobie podałem dwa TWOJE tematy,w których ludzie polecili Tobie dobre repliki,a nie coś co Ci się w ASG nie przyda. Te pistolety są za mocne,na boczną weź coś co ma do 350fps żeby w razie czego zmieścić się w limitach CQB.

Link to post
Share on other sites

Jakoś nie mam przekonania do tego green gazu dlatego że:

-Taniej wychodzi co2

-W replikach na green gas często lecą uszczelki

-trzeba targać ze sobą butle i cały czas napełniać

 

A co2 zmieniasz tylko kapsułe i 1 kapsuła wystarcza na dużo więcej strzałów niż 1 napełnienie gg.

Link to post
Share on other sites

Jakoś nie mam przekonania do tego green gazu dlatego że:

-Taniej wychodzi co2

-W replikach na green gas często lecą uszczelki

-trzeba targać ze sobą butle i cały czas napełniać

 

A co2 zmieniasz tylko kapsułe i 1 kapsuła wystarcza na dużo więcej strzałów niż 1 napełnienie gg.

Ale nie rozumiesz tego że co2 ma za dużą prędkość wylotową i jeżeli będziesz używał tego jako broni bocznej to możesz zrobić komuś krzywdę?

Link to post
Share on other sites

owszem z krótkiej odległości moge niestety zrobić komuś krzywde ale jak będe się strzelał w terenie ? Raczej nie... A Reguły asg nie zabraniają strzelać się w terenie z tak mocną repliką ...

A tak już po za tym moja przyszła replika boczna będzie miała zastosowanie do ubioru i strzelania do tarcz nie tylko w zakresie asg dziękuje :)

Link to post
Share on other sites

Jakoś nie mam przekonania do tego green gazu dlatego że:

-Taniej wychodzi co2

-W replikach na green gas często lecą uszczelki

-trzeba targać ze sobą butle i cały czas napełniać

 

A co2 zmieniasz tylko kapsułe i 1 kapsuła wystarcza na dużo więcej strzałów niż 1 napełnienie gg.

 

A ty wiedzę swoją czerpiesz z praktyki, czy ci koledzy powiedzieli?

 

Daruj sobie z tymi "boczniakami",ostatni raz proszę.

OFF

Link to post
Share on other sites

Ani koledzy ani praktyka bo dopiero zaczynam a z tego co czytałem moimi odpowiedziami mam racje

Oj widze że na tym forum są typowi Polacy ... którzy widzą wszystko za przeproszeniem do dupy

 

Ludzie tłumaczą Ci,że to jest zły pomysł jeśli chcesz pistolet na CO2. Mówią,że to będzie niecelne na większy dystans i za mocne na krótki,a Ty dalej nie rozumiesz i narzekasz jeszcze. Kup sobie jeden z tych dwóch pistoletów jeśli nie dociera do Ciebie to co piszemy i sam się przekonaj kto miał rację.

Link to post
Share on other sites

Dobrze przepraszam wszystkich których uraziłem mym zachowaniem...

Większość osób urzywa boczniaków na gg ale przecież 1 napełnienie gg wystarcza na wystrzelenie 2 magazynków.

 

 

To mało? W trakcie "walki" i tak pewnie nie dasz rady napełnić maga kulkami,a gazem to chwila moment jest. Po to się kupuje dodatkowe magazynki do repliki.

Link to post
Share on other sites

Tridex - rozwiążę Twój problem. Jeśli chcesz koniecznie replikę na CO2 - kup berettę lub colt'a od KJW. Da Ci satysfakcjonujący zasięg, przy jednocześnie bezpiecznej prędkości wylotowej. Tylko, że na więcej niż 2 magazynki z kapsułki to nie ma co liczyć z racji Blow-Backu.

Jeśli zaś szukasz repliki na GG - poszukaj używki Tokyo Marui, ewentualnie czegoś od KJW, Maruzena. Glock'a od KWA bym sobie odpuścił, awaryjne cholerstwa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...