Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&P turbin kompletny FTK czy części


Recommended Posts

Panowie,

 

Zastanawiam się nad tuningiem M4 G&P, co chce osiągnąć to max + / - 440fps. Zastanawiam się nad dwiema opcjami:

 

1.

 

* Kompletny zestaw do tuningu M4A1 Sprężyna M150 Guarder (ale tą sprężynę chce na początek wymienić tylko na M120)

* Sprężyna główna SYSTEMA ENERGY M120 Systema

* Lufa precyzyjna 6.03mm o długości 363mm Prometheus

* Gumka HU (???)

 

2.

* Zestaw cylindra o powiększonej średnicy do M15 Carbine /M4A1 Systema

* Sprężyna główna SYSTEMA ENERGY M120 Systema

* Lufa precyzyjna 6.03mm o długości 363mm Prometheus

* Gumka HU (???)

 

Co myślicie jakieś rady? Która opcja lepsza dla G&P i do tej mocy?

 

Jaką batkę do tego dobrać?

Link to post
Share on other sites

Kolego pytam o konkret, a nie kilkanaście odpowiedzi bo ja bym wsadził tam to albo to albo to i tamto. I tak jak sam napisałeś tematów jest sporo w każdym co innego. Ja chce wsadzić do środka którąś z wyżej wymienionych opcji i zastanawiam się co lepsze po to jest w końcu forum.

Chcesz to się ustosunkuj a jak nie to won ... skoro taki mądry jesteś bo bezmyślnych odpowiedzi nie oczekiwałem.

Edited by MAR_AGAT
Link to post
Share on other sites

Infantylnie wypowiedział się kolega wszech wiedzący AnR. I nie wiem czy zauważyłeś jak ale ja nie szukam, bo znalazłem i zadałem precyzyjne pytanie:

 

Co myślicie jakieś rady? Która opcja lepsza dla G&P i do tej mocy?

 

Jaką batkę do tego dobrać?

 

 

Więc wystarczyło się do tego ustosunkować. I jeżeli każdy będzie udzielał odpowiedzi w ten sposób to sorry ... W ogóle nie wchodźcie na forum bo zapewne w 80% postów odpowiedz może być identyczna bo ktoś zapyta ...

 

I nie wydaje mi się, żebym uzyskał odpowiedz na to pytanie w temacie G&P, bo oczekiwałem jakiegoś sensownego porównania moich wyborów, rad ewentualnie komentarzu opcja 1 lepsza od 2 etc.

Edited by MAR_AGAT
Link to post
Share on other sites

Infantylnie wypowiedział się kolega wszech wiedzący AnR. I nie wiem czy zauważyłeś jak ale ja nie szukam, bo znalazłem i zadałem precyzyjne pytanie:

 

Różnica między nami jest taka, że ja wiem a Tobie się wydaje, że coś tam wiesz. Tak na prawdę bzdury opowiadasz i chcesz sobie zrobić krzywdę. Gdybyś przeczytał wątek o G&P oraz zgarnął trochę wiedzy z forum wiedziałbyś, że:

 

Opcja pierwsza jest bzdurna ze względu na przerost formy nad treścią. Repliki G&P w stocku potrafią ciągnąć M120, a Ty chcesz wstawiać zestaw pod M150. Brawa! Do tego z bore upem. Wiele razy to na forach pisali. Problematyczne jest wstawianie BU wraz ze sprężynami M120. Dlaczego? Abo wyniki czasem są mniejsze niż zakładano, maks co osiągniesz to ok. 440 fps. A przy dobrym złożeniu w G&P można tyle wycisnąć w stocku. Nieopłacalny zabieg. Ale znów, ja jestem wszechwiedzący.

Ponownie, gdybyś przeczytał chociaż trochę forum wiedziałbyś, że Systema robi nie najlepsze springi, które PĘKAJĄ! Jedyne springi, które widziałem, że to robią. Dlatego wszędzie poleca się Guardery. Dlaczego? Poczytaj sobie.

Gumka Hu. Gdybyś przeczytał wątek o G&P wiedziałbyś, że Systema będzie dobrą opcją. I chyba najlepszą w G&P ze względu na ich specyficzną dyszę.

 

Oczywiście jak odpowiadam infantylnie. Tylko w tym momencie poświęciłem 5 minut, aby ponowić informacje, które dorosły człowiek powinien umieć sobie znaleźć. Skąd wiem, że one są? Bo wiem, że sam je pisałem.

 

Życzę powodzenia w składaniu.

Link to post
Share on other sites

No i widzisz kolego. I tego własnie oczekiwałem. Po to założyłem posta, żeby uzyskać precyzyjną odpowiedz na moje pytanie. Jak się chce to można. A forma, no formy komentował nie będę bo jak sam mówisz dorosły człowiek powinien ...

 

Bo jesteś leniem śmierdzącym, a ja mam miękkie serce. Nie komentuj sobie. Zabierzesz się za składanie to się poryczysz.

Link to post
Share on other sites

Mylisz pojęcia / len / amator.

I ja zaliczam się do tych drugich - amator. A są ludzie którzy w tym siedzą głęboko i mają o tym pojęcie odpowiedz na pytanie zajmuje im 5min ale za to sprawia im dużo problemu. Postów na forum jest multum i jeszcze trzeba wiedzieć czego konkretnie szukać.

Dlatego też znalazłem sobie części sam, czytają coś ... I poprosiłem o weryfikację / rady PO TO JEST FORUM.

Edited by MAR_AGAT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...