Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie m4 do 1000zł


Recommended Posts

Jak zwykle tylko KWA. Ludzie bez wyobrazni normalnie :icon_biggrin: Ja tam bym sie zastanowil nad Evolution airsoft na Twoim miejscu. Sam bede kupowal owe cudo jakos zaniedlugo.

 

Jeśli zależy na wykonaniu bierz evolution airsoft jeżeli na bezawaryjności dużej podatności na tunning bierz KWA wybór należy do autora.

Link to post
Share on other sites

Ktos tu mial i sie wypowiadal. W dziale o tej replice jest nawet chyba. Mowil ze springa i metalowa prowadnice sprezyny. Mial stabilne 390fps. No i komora King Armsa to duzy plus w strone EA.

 

Baterie Lipo jakies zippy/turnigy 7,4v starczy. Ladowarke jak to wszyscy mowia Imax B6. Ja tam mam niby inna i tansza i nie narzekam. Tez mikroprocesowa. Na hobbykingu za 10$ jest, taka niebieska z wyswietlaczem.

Edited by Karol93
Link to post
Share on other sites

Szczerze polecam ci m4 od KWA, po co ci supermegarealistyczna wizualnie replika jeśli coś w gb może paść ci od używania w stocku. Ja swojego kwaka katuję od 2 lat i śmiga dalej jak w dniu zakupu. Zamontuj na początek zieloną g&g i strzelaj na 0,28 a będziesz zachwycony. A sam kwa wygląda bardzo fajnie.

Link to post
Share on other sites

Mam EA i także polecam. Bardzo ładna replika, ba, ładniejsza od G&P, a miałem kilka replik G&P. Bebech typowy dla King Arms'a z fajna komorą i normalnym gb. Fps'y stabilne jak ch***** sytuacja w naszym kraju, a zasięg większy niż można się spodziewać po stockowym M.

 

Prawda jest jednak taka, że jeśli chcesz tuningować replikę, tak, by jej moc niewiele odbiegała od mocy ostrego odpowiednika, bierz KWA. Szkielet GB jest podobny do pancerzy czołgów, nie rozwalisz go bez użycia odpowiedniej broni przeciwpancernej.

 

Tak jak pisał jeden z przedmówców. Gdy zależy Ci na wyglądzie, bierz EA i to w ciemno i po pijaku, jeśli zaś na mocy i możliwościach tunungu, niczym samochodów z Szybkich i Wściekłych, bierz KWA.

Link to post
Share on other sites

Lisek: Nie bez powodu większość ludzi pakuje tam zieloną g&g.

 

Większośc ludzi pakuje wszędzie zielona G&G nie zastanawiając się dlaczego stockowa nie kręci dobrze, Stokowa gumka w KWA jest upaćkana smarem i wystarczy ję wyczyścić, nawet zaryzykuję twierdząć że jest równie dobra jak zielona G&G

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...