Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Części z V.3 do V.2


Recommended Posts

bede mial ponizej 600fps :icon_biggrin:

 

Oczywiście, będziesz miał tyle. Rozwiązań problemu jest kilka. Albo poskładasz to tak, że nie odpali w ogóle. Albo poskładasz to tak, że rozwali się od razu, albo poskładasz to tak, że będziesz miał powiedzmy 500 fps (daj Ci Boże). Pewnie nie masz chrono więc nie będziesz o tym wiedział. Każdemu będziesz wmawiał, że masz 600 i będzie radośnie...

Link to post
Share on other sites

hahah ok :icon_biggrin: ale chyba warto, pomimo to, go kupić, prawda?

EDIT: A może warto już kupić części bore-up?? I ile fps'ów więcej uda się wycisnąć w przypadku bore-up'a? Bo nie wiem czy wydać to 100zł więcej :D

Edited by dawek321
Link to post
Share on other sites

Dawek, wiesz co ANR ma rację. Pewno tak ja ja miałstyczność z replikami, które miały mieć po pinćsetstodziwinćset fps,a po pomiarze wychodziło o 50-100fps miniej. Jak to poskładasz na m160, to daje na 90%(10% to powodzenie przez przypadek), że coś poleci na dzień dobry i napewno nie będziesz miał 570-600fps. A dlaczego? Ano daltego, że masz zamiar wstawić bore-up. Zmienisz dysze i niewiadomo czy będzie odpowiednia (chodzi o długość i spasowanie fazy na dyszy i fazy w komorze hop-up).

 

Wzmocnienienia takie zakładałem i niestety gearbox pękł na m140.

 

Klej, który podał szymucha jest bardzo dobry, ale średnio lubi się z ZNAL.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jaaaaaasneeeee...... Chyba na 0,12g... :bialaflaga:

w stocku jest 400 fps, przy wymienionej komorze HU, gumce oraz lufie precyzyjnej da sie wyciagnac 470-480fps i nie staraj mi sie wmowic ze nie. Co do Bore up'aspecjalnie pytam, czy wymieniac. Skoro nie to sie ciesze, zawsze mniej kasy wydam :D

 

Szymucha, moglbys dokladnie opisac jak dobrze przygotowac powierzchnie do klejenia?? Bylbym bardzo wdzieczny :)

 

Szymucha, moglbys dokladnie opisac jak dobrze przygotowac powierzchnie do klejenia?? Bylbym bardzo wdzieczny :)

Edited by dawek321
Link to post
Share on other sites

w stocku jest 400 fps, przy wymienionej komorze HU, gumce oraz lufie precyzyjnej da sie wyciagnac 470-480fps i nie staraj mi sie wmowic ze nie.

 

Mało widać serwisuję i się nie znam, ale nie będę Tobie próbował wmawiać, że nie.

Link to post
Share on other sites

Być może. Nevermind :icon_biggrin: Wielkie dzięki wszystkim za odpowiedzi. na pewno się przydadzą :icon_smile: Jeszcze tylko ostatnie 2 pytania:

1. Czy kupić łożyska?? Wydaje mi się że chyba atak, bo te ze stocka są chyba plastikowe. (myślałem o tych: http://azteko.pl/gua...-6mm-p-969.html)

2. Zębatki, które podał szymucha2353 na azetko.pl, mają w opisie wytrzymałośc na springach do m150.

http://www.militaria...v2_v3_p6640.xml tutaj, na militaria.pl są (chyba :icon_biggrin: ) takie same zębatki (a może się mylę?), mają w opisie zalecane sprężyyi m150-m180. No więc jaka jest rzeczywista wytrzymałość tych zębatek? Wytrzymają sp160 (nie m160, tylko sp160, czyli guarder, podobno mają zaniżoną wytrzymałość)?

DODANE:

Szerze mówiąc średnio mi się chce wierzyć w to, co piszą na militaria.pl. Dokladnie ten sam opis jest do zębatek 100:200, które na pewno nie mają aż takie wytrzymałości, ale mimo to, chce, aby ktoś się wypowiedział. I da radę wsadzić sp160?

Edited by dawek321
Link to post
Share on other sites

100:300 mają większe przełożenie od 100:200, są więc przeznaczone do mocniejszych sprężyn. Teoretyczne wszystkie zębatki SHS powinny wytrzymać M190 (tak podaje producent), ale sklepy są mniej optymistyczne i podają niższe sprężyny. Ja przez pewien czas używałem 18:1 na SP160 (mniej więcej 2k kulek), 100:300 spokojnie wytrzymają sp160.

Edited by szymucha2353
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...