Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki akumulator pasuje do mojej repliki?


Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Posiadam RK-05.

 

Chciałbym się dowiedzieć jaki byłby najlepszy akumulator li-po, jakie okablowanie (chcę wymienić) i prosiłbym o odezwanie się na pw kogoś kto się zna na bateriach, bo chcę zapytać o ładowarkę, a linku nie podam, bo jeszcze ktoś kupi zanim ja to zrobie :icon_biggrin: ;/

Edited by Madeusz
Link to post
Share on other sites

zamierzam kupić LR-300 Evolution Airsoft ale nie mam pojęcia jaką baterię do tego włożyć, to, że LiPo to wiem na pewno ale jaka moc i jaki wymiar to już dla mnie większy problem, miałem drobny (2-letni xD) przestój w airsofcie i mogę nie być na bieżąco tak więc liczę na Waszą pomoc :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Witam. chciałbym się dowiedzieć jakim natężeniem prądu mam ładować moją batkę Power Bean 7,4v 15C LI-PO 2400mAh???

Chyba coś kiedyś było na niej napisane, ale ktoś zerwał naklejkę z tyłu.

 

W zasadzie to jest tak,że im dasz mniejszy prąd (dłuższy czas ładowania) tym bardziej energia w ogniwach Ci sie "poukłada"... Ja tam łąduję 0.5A. A jak zależy Ci na czasie to chyba i 1A batki Ci nie zabije...

Link to post
Share on other sites

Jaki LiPo zastosować w SPR mod 0 od Boyi po totalnym tuningu, tzn: tłok i cylinder Ultimate, sprężyna SP130 guardera, zębatki shs high torque, silnik high torque i układ ascu. Stokowa to NiMh 9,6v 1200. Chodzi mi o woltaż LiPo, ilość "C" i pojemność aku - strzelam ok 1000-1200 szt bb na imprezie.

Link to post
Share on other sites

Witam !

Szukałem na forum , ale nic nie znalazłem .

Mianowicie chodzi mi o baterie do G3 , NiMh 9,6v która będzie o rozmiarach około :

15x4x2 .

Szukałem już długo i intensywnie , ale,że jestem niedoświadczony, bardzo prosze was o pomoc .

Najlepiej aby bateria mieściła się w kosztach 70/80zł :icon_smile:

Btw. Wtyk to DUŻA Tamyia , więc będzie troszke ciężej , bateria umieszczana w kolbie !

 

 

Zapytacie , "dlaczego nie LiPo" ?

- Z takiego powodu, iż do LiPo potrzebuje specjalnej ładowarki , i jednak za dużo

słyszałem opini o ich niebezpieczności :icon_smile: Więc prosze o pomoc w znalezieniu czegoś !

 

Dziękuje, pozdrawiam !

Edited by Piterlund
Link to post
Share on other sites

- Z takiego powodu, iż do LiPo potrzebuje specjalnej ładowarki , i jednak za dużo

słyszałem opini o ich niebezpieczności :icon_smile: Więc prosze o pomoc w znalezieniu czegoś !

Niebezpieczne? Bujdy, dopóki nie przebijasz ich gwoździami, a ładujesz wyłącznie dedykowaną ładowarką, nic się z nimi nie dzieje. :) Zdajesz sobie sprawę z ewidentnej wyższości LiPo nad NiMHami, gdzie kupowanie tych drugich można porównać teraz do kupowania samochodu z gaźnikiem i, pomimo tego, jesteś dalej przekonany, że potrzebujesz przestarzałej technologii?

Link to post
Share on other sites

Wiesz , to, że LiPo jest lepsze , i tańsze to mi sie podoba ...wiem też, że najtańsze LiPo kupię za 30zł :)

Poprostu znajomy mi doradził kupno NiMh 9,6 i słucham się jego rad , bo on jednak bawi sie w to już chyba z 10lat i jego arsenał , to

50 broni z czego chyba 40 to AK >.<

Jeśli możesz , to podaj mi jakieś LiPo, ktore utrzyma to stockowe coś :)

http://www.taiwangun.com/jg098-jg

Oraz do tego poproszę ładowarke :)

Link to post
Share on other sites

Jaki masz budżet? 70-80? Co do ładowarki - do wyboru masz albo Imax'o-podobne (ok 150 zł) które oprócz pakietu do ASG naładują Ci paluszki, akumulator w samochodzie i właściwie dowolny akumulator NiMH/NiCd/LiFePO4/LiPo/Li-Ion (imho opcja najbardziej przyszłościowa, nawet jakbyś się miał złożyć z kimś), albo coś pokroju ładowarki tylko do LiPo od Redoxa albo GFC.

 

Co do baterii - określ ile masz miejsca i co to dokładnie za replika (oraz, jeśli były wymieniane części, to na co). Ogólnie polecam przejrzeć to podforum, jest bardzo dużo informacji i na pewno znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...