Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście, że lepiej jest złożyć samemu bo nie dość że się czegoś nauczę to jeszcze ew. awarie będę potrafił łatwiej naprawić, ale jak na razie naprawiałem tylko zepsutego AGMa 003 kolegi (naprawiłem), więc doświadczenie mam prawie zerowe i na pewno nie zrobiłbym tego tak dobrze jak sklep, a w końcu zależy mi na jakości.

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie tak, praktycznie będzie ciężko bez częstego dostępu do chrono.

 

Wszystko jest dobrze dopóki replika będzie szczelna i powtarzalna. Aby tak było trzeba ją co jakiś czas sprawdzać na chrono. Więc przynajmniej raz na jakiś czas takie urządzenie jest niezbędne.

 

Chrono to ok. 200zł warto kupić i nie kwękać, bo bez niego nie wiesz czy dobrze wszystko poskładałeś, a w karabinach wyborowych mały rozrzut fps to podstawa.

Link to post
Share on other sites

Akurat składać mi będzie raczej sklep bo ja się na tym kompletnie nie znam, ale może rzeczywiście warto mieć chrono. Nie wiedziałem że są takie po 200zł, natańsze jakie widziałem był po 300, ale widocznie za mało szukałem. Może są nawet jakieś używane w komisie, zaraz sprawdzę

 

Gdzie ty widziałeś chrono za 2 stówy? Bo patrzyłem już na Gunfire, Taiwangunie, Militariach i Tanichmilitariach i wszędzie są po 300.

 

Swoją drogą, czy różnią się chronografy za 200-300zł od tych za np. 600-1000? Po prostu dokładniejsze wyniki?

Link to post
Share on other sites

No to przyznam że faktycznie za mniej niż 1500zł snajpy się nie skombinuje - podstawa kosztuje co prawda tylko tysiaka ale policzyłem, że na tuning wydam jeszcze co najmniej 200zł, na lunetę i montaż 50-300 (zależnie czy kupię tylko montaż czy też nową lunetę) a na bipoda 60-200 (zależnie czy kupię nowy czy używany), co daje mniej-więcej 1500zł.

 

Jesteście pewni, że CO2 pozwoli uzyskać fps'y rzędu 600-700, czy może tylko HP zapewnia taką moc? W sumie to nie wiem czemu CO2 miałby nie dać rady ale wolę się upewnić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Mam pytanie jakie szyny ris będą pasować do tejże repliki ?

Żodne seryjnie produkowane. W sensie nie ma przewidzianych szyn picatinny pod swd. Samemu można oczywiście coś dorwać i na bezczelnego przykręcić w dowolnym miejscu... tylko po co?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zadanie z logiki:

Element z jednej strony ma większą średnicę, niż z drugiej. Czy uda się przecisnąć go wpychając część o większej średnicy przez otwór o mniejszej średnicy?

 

Uwaga: Mimo, że jest to replika sprzętu sowieckiego nie wolno w tym celu używać 5kg młotka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...