Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [BOYI]


Recommended Posts

Wymieniłem baterię na tą:

http://www.modele.sk...ZIELONY-11.html

i mimo iż jej nie ładowałem to w stosunku do naładowanej stockowej jest odczuwalna różnica. Wydaje mi się iż ROF może być większy bo też jakby bardziej kopie, nie zdążyłem przetestować "w boju" ale przez to że mocniej kopie obawiam się o skupienie ;) pewnie będzie porównywalne do prawdziwego kałacha na tym dystansie serią z poz stojącej więc nie powinno być źle :)

 

Musiałem zlutować sobie przejściówkę bo w tym sklepie powiedzieli mi iż ingerencja w kable to strata gwarancji, więc jeszcze poczekam z tą modyfikacją :icon_smile:

 

Za to jak pytałem wcześniej kojarzycie może co ze zmianą sprężyny, czy w tym modelu będzie to "widoczne" dla serwisu w razie awarii - jakieś plomby w środku czy coś ?

Edited by joe86
Link to post
Share on other sites
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wsadziłem precke systemy 6.04 246mm mimo ze ma 18 mm mniej niz oryg. Poprawa zasiegu o jakies 10 m skupienie tez lepsze.mimo ze na sredniej jakosci amo.. Sprezyna guardnera m120 . Ma ktoś namiar na komore hop-up, cos lepszego niz chinki?. W dostepnych komorach widze brak pręcika stabilizującego GB z komorą...

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś namiar na komore hop-up, cos lepszego niz chinki?. W dostepnych komorach widze brak pręcika stabilizującego GB z komorą...

 

No właśnie, przyłączam się do pytania.

Wg mnie problemy z pustymi strzałami, przycinaniem się kulek, wylatywaniem z lufy itp. w tym modelu są spowodowane komorą hop-up, gdyż kulki z magazynka się pchają i układają się dwie, po skosie lub w innym ustawieniu przed dyszą.

Czy ktoś już zmieniał komorę Hop-up w tym modelu? A może ktoś ma inne rozwiązanie problemu z kulkami?

Używałem tylko magazynka Hi-cap od zestawu.

Problem występuje głównie podczas strzelania serią.

Link to post
Share on other sites

skoro to kopia aresa, to może takie coś będzie ok ? http://www.specshop....36,_UMP_-_HU-05

 

Nie widzę tam tego bolca , w mojej giecie owy precik mi sie ułamał przy wyciąganiu GB i było bardzo kiepsko. Wkleiłem na gorąco śrubkę + kropelka i jest git. Ale jak oglądam te komore to wydaje mi sie mało szczelna.

 

Co do zacinajacych sie kulek to popraw gumke, nie moze ona za bardzo zamykać wejścia do lufy, i daj troche silikonu.

Jeśli komuś 0.20 lecą w niebo na hop up ustawionym na minimum to trzeba wymienic dystanser w komorze na mniejszy.

Link to post
Share on other sites

No właśnie, przyłączam się do pytania.

Wg mnie problemy z pustymi strzałami, przycinaniem się kulek, wylatywaniem z lufy itp. w tym modelu są spowodowane komorą hop-up, gdyż kulki z magazynka się pchają i układają się dwie, po skosie lub w innym ustawieniu przed dyszą.

Czy ktoś już zmieniał komorę Hop-up w tym modelu? A może ktoś ma inne rozwiązanie problemu z kulkami?

Używałem tylko magazynka Hi-cap od zestawu.

Problem występuje głównie podczas strzelania serią.

Tak też miałem problem z podawaniem kulek i na 9.6 i na 11.1 2200 45-90 c

Dostałem info w czym jest problem dokładnie to w tym DSC_0101.jpg

 

DSC_0047.jpg

Po wyjęciu tego elementu oraz przy okazji wyczyszczeniu gumki i komory z smaru i zrobieniu teflonfixa Na 11.1 podaje mi 1 za drugą na semi kulki lecą ładnie jak po sznurku na auto niestety :icon_biggrin: ale tu za pewne wina baterii są puste strzały na stockowym 9.6 podaje wszystko i na semi i na auto nie ma dubli ani pustych :icon_wink:

A przy okazji prowadnica springa jest plastikowa z metalową stopka :C

Wracając do komory widziałem jakoś nie dawno filmik z g36 aresa z tą własnie komora http://www.specshop....roducts_id=6299 wiec prawdopodobnie pasuje

 

Gdzie dać ten silikon?

Co najwyżej trochę na gumkę jak bd ciężko ją do komory włożyć,bo jak zapaćkasz cała gumkę to potem będziesz miał problemy z kręceniem kulek

Edited by rafik1213
Link to post
Share on other sites

Mi wcale nie działa replika ;_; podłączam baterię od kumpla i nadal nic... wie ktoś co może być nie tak?

 

Nie wiem czy wszyscy tak mają przy tej replice, ale u mnie była odwrotna polaryzacja na wtyczce baterii. Odwrotna w stosunku do kolorów kabli przy wtyku kabli ładowarki. Przy podpięciu baterii do kabli od ładowarki ich kolorystyka musiała być spięta odwrotnie - czarny łączył się z czerwonym a czerwony z czarnym. Oczywiście wtyki bananowe do ładowarki też musiałem wpiąć na odwrót.

Dla jasności dodam że, kolorystyka kabli przy ładowarce jest prawidłowa, gdyż podpinam ją przez przejściówkę "Tamiya-deans" dokupioną osobno i tam kolorystyka kabli się pokrywa.

 

Do czego dążę:

Może ładowałeś baterię z odwrotnie podpiętą polaryzacją i ją zepsułeś. A kolega ma polaryzację prawidłową co z kolei nie jest przystosowane do polaryzacji repliki.

Jak masz możliwość to sprawdź swoją baterię na jakiejś ładowarce z kontrolą polaryzacji (chyba że faktycznie padła).

Edited by volszop
Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem co wy macie z tymi gietkami .

Odebrana prosto od kuriera batka od razu podpięta

 

I jak polaryzacja? Czym ładujesz pakiet?

Wyciągnąłem to coś ze sprężynką z Hop-up'a i chyba jest lepiej. Wystrzeliłem całego Hi-Capa i tylko raz się coś przycięło (dwie kulki w hop-up'ie).

I tak mi się wydaje że jak się coś zatnie to trzeba użyć tego przycisku nad spustem co przesuwa zamek do początku. Wtedy dysza przesuwa się do przodu i układa kulki.

Link to post
Share on other sites

I jak polaryzacja? Czym ładujesz pakiet?

Wyciągnąłem to coś ze sprężynką z Hop-up'a i chyba jest lepiej. Wystrzeliłem całego Hi-Capa i tylko raz się coś przycięło (dwie kulki w hop-up'ie).

I tak mi się wydaje że jak się coś zatnie to trzeba użyć tego przycisku nad spustem co przesuwa zamek do początku. Wtedy dysza przesuwa się do przodu i układa kulki.

Stockową ładowarką , w pierwszej giecie działa i trzyma dobrze .

Tej nowej na razie nie podpinałem pod ładowarkę więc pewnie dam znać jutro po południu czy działa .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...