Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [BOYI]


Recommended Posts

Na start do wymiany polecałbym tłok i zębatki i jeśli ktoś chce to sprężynę na m100. Mimo, że jest tu włożona m100 replika inaczej strzela na innych m100. Nasmarować gearbox bo ja dostałem (po powrocie na gwarancji od gunfire) suchutki. Nie jest to według mnie replika dla zielonych. Trzeba dużo nerwów przy tej replice. Oczywiście zdarzają się dobre egzemplarze.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiedzcie, miał ktoś z was problemy z selektorem na auto i niemiłosiernym grzaniem się silnika? Kuzyn kupił i selektor mu na auto przy strzelaniu jakoś odbija i zacina spust, potem trzeba znowu selektor pchnąć mocniej na auto żeby można było strzelać ale i tak non stop się przydarza. Inna sprawa że strasznie grzeje się silnik i batka podczas strzelania, nawet na singlu. Spotkał się ktoś z czymś takim w swojej Giecie Boyi?

Edited by RalphPL
Link to post
Share on other sites

Mi się silnik grzał mocno gdy nie zawiozłem do serwisanta prywatnie. Przesmarował wszystko bo było suche. I wymienił zębatki. Na auto trzeba docisnąć selektor gdyż inaczej płytka selektora nie wbija się na auto. Spust zacinający się to sprawa każdej repliki po jakimś czasie na semi trzeba wbić auto i działa znowu. Zobacz też czy gdzieś kabli kuzynowi gearbox nie rozwalił. Bo może gdzieś się coś robić z tym.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem sobie tą replikę parę dni temu. Wykonanie zewnętrzne bardzo dobre, EBB także - fajnie działa lekko kopie jak się strzela serią. Lecz gdy strzelałem z niej to zauważyłem że kulki(G&G 0,25g) znosi mi trochę na prawo (warunki były bez wietrzne). Może coś być tego powodem czy to normalne?

Link to post
Share on other sites

Moja G-001 wróciła tam skąd przyszła po 100 kulkach. Po chwili na auto zaciął się blow-back. Dopiero po tym poczytałem ile z tym jest problemów i postanowiłem ją wymienić na cm011 i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to była bardzo dobra zamiana.

 

Co do wykonania dałbym jej 4. Co do BB to 1!! Praktycznie ani razu nie wrócił do końca zostawiając szczelinę ok 2/3 cm

Link to post
Share on other sites

@AsgProject jeśli strzelasz na auto to tak będzie ta szczelina ale jeśli na semi to nie ma problemu. @Muvo zobacz dystanser i wyjąłeś ten dociskacz w komorze hop-up? Jeśli nie to rób to od razu.

 

A gdzie jest ten dociskacz? Dziś pojawił się mi nowy problem gdy naciskam za spust to słyszę jak działa silnik ale nie chce strzelać. EBB też się nie rusza i został w pozycji 2/3. Czego to może być wina? Dodam jeszcze że jest to moja pierwsza replika i mam ją parę dni więc starajcie się tak pisać abym mógł zrozumieć w czym tkwi problem ;)

Link to post
Share on other sites

Wyciągasz komorę hopka. I masz taki metalowy pin. Wyciągasz go i szukasz takiej sprężynki i małego plastikowego elementu co jest u góry komory jak wchodzą kulki. Wyciągasz to i wkładasz ten pin. Jak naciskasz spust i masz semi to silnik warkocze jakby nie mógł załapać? Najpierw podładuj batkę. Wyreguluj silnik ( u mnie pomogło). I spróbuj jeszcze raz. Jeśli masz takie głośne wiercenie to przykro mi masz prawdopodobnie posypane zębatki. Ale najpierw spróbuj wyregulować silnik.

Link to post
Share on other sites

Wyciągasz komorę hopka. I masz taki metalowy pin. Wyciągasz go i szukasz takiej sprężynki i małego plastikowego elementu co jest u góry komory jak wchodzą kulki. Wyciągasz to i wkładasz ten pin. Jak naciskasz spust i masz semi to silnik warkocze jakby nie mógł załapać? Najpierw podładuj batkę. Wyreguluj silnik ( u mnie pomogło). I spróbuj jeszcze raz. Jeśli masz takie głośne wiercenie to przykro mi masz prawdopodobnie posypane zębatki. Ale najpierw spróbuj wyregulować silnik.

Tak jakby taka wiertarka a wszystko stoi i coś jak Ty to opisałeś. A jak ten silnik wyregulować? A Batkę już ładowałem.

Link to post
Share on other sites

Hopek ciężko chodzi ale radzę nie wymianiać gumki. Gumka jest dobra. Wymieniłem na gumke G&G.

Załączam zdjęcie co się stało z tłokiem po 4k kulkach na stock sprężynie (tłok wymieniony na gwarancji) ( ząb metalowy odłamany od podstawki ale zdjęcia nie mam bo ojciec wyrzucił w trawę ząb bo myślał że niepotrzebny) https://plus.google.com/u/0/photos/112092591979557155673/albums/5908684041967389873/5908684405503926354?pid=5908684405503926354&oid=112092591979557155673

Link to post
Share on other sites

Co do gumki hopka. Ostatnio kupiłem zieloną G&G. Podkręca w tej replice w kosmos. Nie można jej wyregulować. Gumka z repliki jest bardzo dobra ale zauważyłem jedną ciekawą rzecz. Po wymianie na dystanser z zestawu G&G i danie pierścienia mocującego z G&G. Replika śmiga jak złoto. Precki według mnie nie opłaca się ładować, ponieważ kulki lecą prościutko jak po sznurku. Można włożyć lepszy tłok ze wszystkimi zębami stalowymi i zębatki. Replika chodzi cichutko. Mam zamiar teraz dokupić tłumik.Polecam też wypodkładować zębatki. Replika nie nadaje się dla nowych. Polecam ją jako drugą replikę i jeśli ma się pieniądze na tuning.

 

P.S Blowbacka polecam WYŁĄCZYĆ replika chodzi tak samo, a ma o wiele lepsze osiągi.

Link to post
Share on other sites

No takie rady to nikt wcześniej nie udzielił jak kupowałem że nie nadaje się dla początkujących. Ale na razie nie jest tak źle może prócz tego że kulki mi coś schodzą na prawo. Nie znam się na tym co jest w środku więc nie mam za bardzo jak tego skorygować. Tylko dodam że szyna ris dolna(nie wiem jak pozostałe) jest dość dziwna bo nie pasują do niej wszystkie chwyty taktyczne więc najlepiej kupować takie dodatki z boyi.

Link to post
Share on other sites

Witam,

kupiłem sobie tą Gietę 1,5 miecha temu (pierwsza replika) i od początku miałem problem ze zbyt wysosko latającymi kulkami (tj. znosiło do góry) nawet na zerowym HU. Oddałem do serwisu i poprosiłem o wymianę gumki na zieloną G&G. Przy okazji namowili mnie na montaż nieco dłuższej preclufy, bo to jedna robota. Po wymianie problem nadal występuje :icon_evil: Oddałem im już 2 razy na gwarancji zgłaszając ten problem. Zwróciłem im uwagę na dystanser. W Piątek odebrałem i oczwiście nadal to samo - kulki lecą w kosmos po 15 metrze na zerowym HU... Proszę o poradę (oprócz: "zmień serwis", bo to na pewno :icon_razz2: )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...