Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [BOYI]


Recommended Posts

Nie ma się co unosić z tego co wiem replikę robią w chinach więc raczej nie pracujesz przy jej linii produkcyjnej ;) Trochę niefajnie że już druga osoba zarzuca mi jak i innym brak umiejętności manualnych i ogólnie debilizm. Skoro kupuję nowy sprzęt to nie powinien on przy pierwszej serii się zacinać, jakoś trochę droższe WE jak i testowane przeze mnie JG i Cyma ani razu nie zawiodły.

Skoro to taka idealna kopia Aresa to czemu jest o połowę tańszy ? Oszczędzili na precyzyjnej obróbce części i to się mści.

Jako osoba która posiadała ten model i wbrew sugestiom ma także zdolności manualne choćby powiązane z niezbyt humanistycznym wykształceniem mogę sobie pozwolić na ocenę tej repliki i wytknięcie jej niedoskonałości ku przestrodze przyszłych użytkowników. To nie jest zły karabinek ale zbyt ryzykowny dla kogoś kto szuka karabinka do strzelania a nie rozkręcania.

Tak więc zamiast obrażać innych pozwólmy sobie nawzajem przedstawić własną opinię nawet jeśli uważamy że druga osoba się myli tak jak ja uważam za debilną obecną modę na używane wieśwageny :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale mam drobny problem z regulacją hop up. Za mocno kręci kulki, nawet na najmniejszym ustawieniu lecą do góry. Zamierzam zmienić na jakąś markową, może coś to da.

 

Zmień dystanser w hop-up na taki o mniejszej średnicy, i bedzie git...

 

Zakupiłem giete bo wydawała mi się najbardziej uniwersalną konstrukcją. W budynku idealna . Do lasu była za słaba w porównaniu do kałacha od boyi czy cymki (410-430 fps) wiec wsadziłem sprężyne guardner m 120 i precke systemy 247mm za 200zł . Mam podobne osiągi za prawie 700 zł, pewnie w tej cenie jest coś lepszego z giet. . Wypstrykałem z 35000 kulek na tym i bebechy całe. Kulki G&G 0.25.

 

Ja polecam sprzęt

Link to post
Share on other sites

Witam

posiadam replikę opisywaną w tym temacie, i od dłuższego czasu nosze się z zamiarem wymiany kabli. I tu rodzi się pytanie - czy wykorzystanie w mechanizmie spustowym mikroprzełącznika (tej kostki) jest równoznaczne z tym, że replika posiada ukłąd MOSFET?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Czy Wy wszyscy kupowaliście repliki na Gunfire? Moim zdaniem sprzedają często wadliwe repliki, bo potrafią olać przegląd w przypadku niektórych tańszych modeli.

Kupiłem, i dostałem replikę z wadliwa komora HU :] dsc0049dl.jpg

 

 

Potwierdzam to jest golden Eagle(taki napis widnieje na akumulatorze dodanym do repliki). Ogólnie pierwsze wrażenia wyglądu bardzo fajne poza chwiejącą się prowadnicą kolby wszystko ok(kwestia dokręcenia) Nie miałem okazji przestrzelać ale obawiam się że może być problem z podawaniem kulek przez tą komorę. Wysłałem fotki do GFC i będę reklamował :]

Brawo dla sklepu za rzetelny przegląd zerowy :icon_biggrin:!

Dodatkowo replika mojego brata - zero jakichkolwiek papierów z chronowania itp.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Czy ktoś miał problem zacinki kulek w komorze hop-up w trybie auto? W sensie kulka nie zatrzymuje się przed dystanserem tylko dużo wcześniej przed gumką i trzeba rozbierać ten element od wejścia magazynka i przepychać dalej. Na semi idzie bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...