Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór munduru


Recommended Posts

Kurtka i spodnie przeciwdeszczowe? Daj no linka.

 

Bo zestaw przeciwdeszczowy, czyli spodnie i kurtka MVP (przez laików zwany Goretexem ;)) to u nas spokojnie ponad dwie (a może i trzy) stówy potrafi kosztować. Nie bardzo chce mi się wierzyć, żeby ktoś takie rarytasy dodawał w gratisie do chesta i munduru.

 

Podejrzewał bym natomiast, że ktoś mógł Ci wcisnąć mało chodliwy kostium przeciwchemiczny. A on nie bez powodu jest mało chodliwy :P

Link to post
Share on other sites

@Gulo Sprawdź post tuż nad tym który cytowałeś :icon_lol:

 

 

To ja się podepnę pod temat. U mnie wybór jest pomiędzy DPM, Multicam, i Wz.93, jakoś te trzy mi najbardziej podpasowały. Tylko tak - póki co nie mam za dużo kasy, ale paździerza też nie chcę kupować. Widziałem i czytałem, że DPM'a można w miarę tanio dorwać, jak Multicam, to za porządny będę musiał trochę kasy wyłożyć, natomiast o Wz. 93 znalazłem info że niby słabe wykonanie, niewygodne itp. Co byście tak na szybko polecili? Najchętniej posłuchałbym wypowiedzi kogoś kto miał te mundury i może z doświadczenia powiedzieć co lepsze i co najbardziej się opłaca. Co do terenu to zdecydowanie taktyka zielona. I może jeszcze dodam, że z czasem chciałbym do tego dokupić resztę szpeju (kamizelka, ładownice, plecak, itp itd). Z góry dzięki za pomoc.

 

 

DPM! Tani, wygodny i praktyczny.
Link to post
Share on other sites

Ja polecam DPM :D Wz.93 a DPM z mojego doświadczenia w lesie nie za bardzo się różni.(w praktyce rzecz jasna) Resztę szpeju wydaje mi się że łatwiej dopaść w DPM , zwłaszcza że łatwo na allegro wyczaić oryginały. Multicam też fajny ale w zielonym wiosennym lesie nie należy do najlepszych. W jesieni sprawuje się inaczej lecz DPM jest o wiele tańszy.

 

Pomyśl też jaki mundur bardziej ci się podoba :)

W mundurze chodzi o kamuflaż ale i o zaciesz urzytkownika :D

Link to post
Share on other sites

@Gulo Sprawdź post tuż nad tym który cytowałeś :icon_lol:

Jak odpowiadasz na na dany post to przynajmniej zacytuj początek, bez cytatu oznacza, że odpowiadasz na pytanie/problem zakładającego wątek, czyż nie?

W taki sposób jak to zrobiłeś teraz - wszystko jasne :) . Tylko tak trzymać :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...