Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nawiercanie tłoka


Recommended Posts

Dex a jak zrobił tylko to co na filmie bez dodatkowych uszczelnień?

Jakby dobrze poskładał to nie było by aż takich spadków z 362 na 308 lub 330 za duże różnice.

Czym lżejszy tłok /głowica tłoka tym większe wskazania a co za tym idzie mniejsze obciążenie dla szkieletu GB i analogicznie na odwrót.

Zastosowałem to w mojej MP5 JG.

Link to post
Share on other sites

Przecież napisałem- ten efekt istnieje i występuje jednak nie ma takiej skali jak na pokazanym filmiku i nie traktuję tego filmu jako wiarygodnego źródła informacji. Widać, że replika zarówno przed jak i po jest poskładana do dupy (odskoki) więc nic nie stoi na przeszkodzie aby "po" była zwyczajnie poskładana odrobinę mniej do dupy.

Link to post
Share on other sites

Wierce toki regolarnie. I potwierdzam iz poprawia to osiagi repliki.

U mnie potrzeba nawiercania tlokow wynika z specyfiki kraju w ktorym obecnie przebywam. Limit 328fps to limit prawny ktorego tu nie mozna przekraczac wiec caly trick polega na poskladaniu gearboxa ktory strzela 320-325fps. Z czesciami tu krocho a zamawianie z HK czy Taiwanu trwa minimum 10 dni. Czesto wiec wierceni tloka to jedyna opcja jesli ktos posiada zbyt ciezki tlok/glowice tloka. Odchudzenie go przez nawiercanie w znanych mi przypadkach dawalo od 5 do 20 fps na sprezynach sp90/sp100

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Może trochę odkopie, ale z ciekawości ponawiercałem tłok, stockowy cymy z 1 metalowym zębem, wiertło fi7, zrobiłem z góry po bokach zębów 6 symetrycznych otworów i od dołu też 6(pousuwałem zadziory, wyczyściłem). Replika po złożeniu miała dodatkowe 20-25 fps (wahało się). Wywaliłem 3 hi capy na full auto, żeby sprawdzić czy nic się nie połamie, ale jakoś działa bez usterek. Ciekawe jak długo...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...