Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam RRV i przy 1,75m wzrostu, 80cm w pasie i 100cm w klatce mam je pościągane prawie na minimum jeśli noszę je bez pleców, produkt Flyee, bardzo, bardzo sobie je chwalę, mam do niej plecy i noszę balistykę (atrapy bo atrapy ale twarde ^ ^). Jest wygodna ale, SVS/PACA się przydaje bo przy dłuższym bieganiu w niej czasem uwiera mnie w obojczyk (zwłaszcza jeśli nosi się Combat Shirt'a).

 

Noszę na niej z przodu 4x2 M4 mag pouch, ładownice medyczną, niskoprofilową narzędziówkę i admin panel, a na plecach MBSS BackPack i do niego przypięta ładownica na radio (standardowa np. na PRC 148).

Kamizelka ma ten plus, że jeśli idę na jakąś krótką jebaneczkę niedzielną to po prostu składam ją sobię do profilu czysto chestriggowatego tak że mam 2x2M4, narzędziówkę, medyka i radio na przodzie, bez pleców.

 

Mmmm dla idealnej wygody jeszcze planuję lekkie zmiany z użyciem pasa oporządzeniowego, ale to już są kwestie wg własnego uznania ^ ^

 

Jeśli chodzi o szycie, jest bardzo porządna, jak przystało na Flyee, wprawdzie ja kamizeleczkę mam dopiero rok, ale nie ma na niej jak na razie prawie w ogóle śladów zużycia. Nie licząc lekkich przetarć na ładownicach magazynkowych które są na nie najbardziej narażone przy moim układzie szpeju ^ ^

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

palsy tak ciasne, że śrubokręt płaski potrzebny to każdego przemeblowania

 

To fakt, ale zważ Kolego, że RRV z Flaja, czy Pantaka są dostosowane także do oporządzenia w Alicji, stąd też to specyficzne szycie palsów i użytego materiału :icon_razz2: .

Link to post
Share on other sites

Jak na razie rrv wydaje sie najlepszym rozwiązaniem. Powiedzcie jeszcze proszę czy mając plecaczek hydracyjny mbss (to map chyba się zwie) da radę go podłączyć do szelek na plecach (tak żeby rhodezyjka tworzyla z nim jedną całość) czy potrzebuje do tego pleców?

Link to post
Share on other sites

A jak się nie da, to w sukurs na pewno przyjdą trytytki (szetloki czy opaski - jakkolwiek je nazwiemy), szkot i paracord. ;)

 

W ramach świątecznego rozluźnienia: bodaj Heinlein napisał w jednej ze swoich książek, że jeden z jego bohaterów usłyszał od sierżanta te słowa: - Gdyby nagle z całego świata nagle zniknęła cała taśma klejąca, to ten świat rozleciałby się od razu na kawałki. ;)

Link to post
Share on other sites

Panowie, otóż posiadam RRV szytego przez PSTG, i na szelkach pionowych nie posiadam palsów poziomych, i jak bym chciał "zaRZucić na plecy" taki oto plecaczek :

 

http://www.tasmanian...7&category_id=1

 

muszę dokupowac plecy od mbss ???

czy da się coś przerobic/dorobic???

jako opcję mam po prostu zaRZucic plecak na kamizelkę, lecz to chyba będzie nie wygodne...

Oczywiście widziałem fotkę z tą konfiguracją , lecz wiem wszystko i nic, także proszę o pomoc.

przepraszam za brak c z kreseczką, laptopik brata nie pozwala.

 

 

Pozdawiam.

Link to post
Share on other sites

TT Essential Pack nie posiada mocowania typu PALS pozwalającego przytroczyć plecak na kamizelce.

Mam taki plecak, bardzo go lubię, ale przytroczyć go na tylnej płycie kamizelki nie da rady.

 

Załóż go normalnie na plecy. Jak normalny plecak. I już.

Ewentualnie można by kombinować z troczeniem przy użyciu bungee / troków / paracordu, ale IMO byłby to absolutnie zbyteczny przerost formy nad treścią.

Link to post
Share on other sites

Ja mieszczę w nim apteczkę, multitoola i - jak Ty kulki, portfelo-telefony i te pe.

Plus kurtka na wierzchu.

 

Ale któregoś razu Nalgene z kubkiem i kocher Esbit też upchnąłem, tylko nie pamiętam, ile wody w camelu miałem. Dla mnie - ideał, jeśli chodzi o plecak dzienny.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Jedyny minus tego plecaka (prócz braku kieszonki na przedmioty, które na dnie nie winny leżeć - co łatwo naprawić doszyciem kieszonki - oraz braku karabińczyka na klucze - co naprawić jeszcze łatwiej) jest sytuacja, gdy plecak jest przepakowany i część plecowa uwypukla się. O ile na PC czy kamizelkach zintegrowanych to nie przeszkadza, o tyle na nieosłonięte plecy - już może.

 

Ale to chyba nie temat na rozmowy o również moim ulubionym plecaczku.

Edited by shardac
Link to post
Share on other sites

Ok, nie mam więcej pytań, tylko szkoda że mc kosztuje aż o 70pln więcej od olive..:.

 

 

Edit, te z pierwszego linia by były, i ta z 3 też by weszła, lecz dmuchana, - taka kanapka wypoczynkowa, fajna sprawa na respie :D. Dobra już koniec ot.

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...