Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 2 generacja [VFC]


Recommended Posts

Czy ktoś pomoże czy tylne zawieszenie ASAP od Magpula podchodzi do repliki?

W jakim standardzie otworu na prowadnice szukać: okrągły, okrągly z dodatkowym wycięciem na dole otworu, czy z wycięciami w krzyż (opisywanym jako standard TM) ?

Głupio kupić zawieszenie za grubą kase żeby nie pasowało :/

 

Czy ktoś pomoże czy tylne zawieszenie ASAP od Magpula podchodzi do repliki?

W jakim standardzie otworu na prowadnice szukać: okrągły, okrągly z dodatkowym wycięciem na dole otworu, czy z wycięciami w krzyż (opisywanym jako standard TM) ?

Głupio kupić zawieszenie za grubą kase żeby nie pasowało :/

Link to post
Share on other sites
  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki!

 

ColtS - jaki masz model bo są 3 wersje?

 

1. w wersji opisywanej jako AEG - z otworem z wycięciami w krzyż:

http://wmasg.pl/pub/...8/mpts029_d.jpg

 

2. wersja do replik GBB z "ząbkiem" na dole:

http://wmasg.pl/pub/...8/mpts030_d.jpg

 

3. wersja jak do ostrego i Systemy PTS z jednym pionowym wycięciem na dole:

http://cdn3.volusion....jpg?1334734642

Edited by robaki
Link to post
Share on other sites

Cześć.

 

Chodzę od kilku dni po sklepach i forach szukając informacji na temat braku dostępności tej repliki w polskich sklepach internetowych. Jestem nową osobą w temacie, trafiłem na taki okres i czekać cierpliwie aż wrócą ? Czy może produkcja została wycofana ?

Link to post
Share on other sites

@robaki

 

Używam wersję do GBB. (przepraszam za spóźnioną odpowiedź). Dokładnie jest to nr: 2.

 

@magnet

 

Znalazłem replikę tutaj;

http://navy.pl/umare...416d-p-168.html

 

Jednak nie wiem co to za sklep,musiałbyś poczytać opinie. Albo jak napisał kolega wyżej poczekać na jesień. Wtedy dostawy będą praktycznie do każdych większych sklepów.

Edited by ColtS
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Powiecie jakie magi typu midcap podchodzą do HK416 2generacji VFC ?

 

Karabinek ma specyficzny kształt podejścia ma magazynek na pewno nie pasują wszystkie magi serii M4 tylko niektóre.

Czytałem na forach zagranicznych ale niewiele jest na ten temat. Piszą ludziska o MAGach ale MAG robi ich kilka wersji: 100rd 130rd, plastiki i metale, nie napisano o które chodzi.

 

Zależy mi aby był to midcap, metalowy i najlepiej czarny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dziś rozkręciłem mojego haka żeby mu zmienić cylinder na typ 2 (wcześniej miałem BU), paczam, a od nowości tam siedzi stockowy tłok (ten przezroczysty, niebieski)- na M130 żadnego śladu zużycia przy przebiegu głównie singiel 12k. GB również w stanie idealnym po przemieleniu na M130 tylu kulek (Spring Guardera, jak by ktoś się pytał)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Czym malowaliście repliki od Umarexa/VFC i które farby można bez problemu zmyć bez uszkodzenia oryginalnej powłoki repliki (czarna farba 2gen).

 

Zależy mi bardzo żeby wiedzieć ktore farby można z VFC bezpiecznie zmywać i czym (farby i oryginalny zmywacz Fosco, NFM, inne ???)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Pytanie - czy do HK416 VFC podejdzie komora hopup cnc typu ProWin, Retroarms gdzie gumę regulujemy dużym poprzecznym pierścieniem?

VFC ma tą ładną blaszkę z oznaczeniami i która udaje zamek i między nią a komorą jest dość ciasno. Czy taki pierścień w komorze się tam zmieści?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...