Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 2 generacja [VFC]


Recommended Posts

Niestety nie kupisz części z HK od VFC, a przynajmniej będziesz mieć bardzo duży problem. Nie widziałem w sklepie nigdzie, więc chyba jedynie rynek wtórny, lub chińskie-są korpusy Boyi, fronty JG i Boyi, oraz kolby P&J, ale nie wiem czy jest to warte jakichkolwiek pieniędzy ze względu na swoją jakość.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Można gdzieś dorwać w Polsce 416 w wersji cqb/ standardowej ?

kurde, szukam i szukam i znaleźć nie mogę..

 

Przecież można odkręcić przedłużkę lufy i jest cqb, nawet w najprostszej Boyice.

 

Co do części, jak do tej pory tylko na WGC widziałem chwyt pistoletowy i lower, ale do GBB. Przydałoby się, żeby vfc wypuścili kolby i chwyty do aegów, jedne z najlepszych atutów HK.. jak dla mnie :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Mam lipolke 11.1 1500 (1+1+1)od Tornado Power, kupione w sklepie modelarskim. Zainstalowanie mosfeta może stanowić problem, bo do otworów wchodzi tylko pojedyńcza cela, a trzecią będziesz zmuszony umieścić w prowadnicy kolby, która (w moim przypadku) wchodzi na styk. Zatem można założyć ,że 11,1 do 1500 redoxa wejdzie bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...