Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki boczniak?


Recommended Posts

Jeśli chodzi o replikę boczną, to najlepszy wybór w cenie do 100.- zł.

Pozostaje jeszcze Lawman w tej samej cenie i z łatwo dostępnymi zapasowymi magazynkami.

 

 

Pisałem już coś Tobie na temat tych "boczniaków". Będzie kara.

OFF

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

@maniak asg

 

Ja ze swojej strony odradzam Ci kupno boczniaka za te pieniądze. Masz swoją główną replikę, jeśli jesteś początkującym i nie starcza ci amunicji dokup sobie ze 2 magazynki i będziesz szczęśliwy :) A taka Stti nie oszukujmy się wcale nie jest dobra, ni to dla użytku ani do "szpanu" ( :icon_lol: ) Poczekaj trochę z tym pistoletem, aż będziesz na prawdę go potrzebował bo wywalisz tylko pieniądze w błoto.

Tak nawiasem mówiąc, znajomy ma taką samą. Trzeba obchodzić się z nią jak z dzieckiem, kurek delikatny jak tyłek niemowlaka, magazynki na co2 są tak badziewne, że po miesiącu użytkowania poszły uszczelki a całe co2 z kapsuły zwiało. No ale czego się spodziewać za tą cenę.

Link to post
Share on other sites

Moje zdanie jest takie: jak ktoś chce kupić taniego gaziaka, to najlepiej bez blow backu i jak najtańszego. Chodzi o to, żeby było jak najmniej części, które mogą się zepsuć. A jak się zepsuje, to przynajmniej nie stracicie wiele kasy. :icon_mrgreen:

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Moje zdanie jest takie: jak ktoś chce kupić taniego gaziaka, to najlepiej bez blow backu i jak najtańszego. Chodzi o to, żeby było jak najmniej części, które mogą się zepsuć. A jak się zepsuje, to przynajmniej nie stracicie wiele kasy. :icon_mrgreen:

Święta prawda :)

A ten gaziak od STTI będzie okej. :)

Link to post
Share on other sites

Beretta od STTI godna polecenia (nie ma się co tam zepsuć) magi rzeczywiście mogą po kilku miesiącach przepuszczać ale wystarczy rozebrać przeczyścić, nasmarować uszczelki i jest ok.

Na CO2 masz dość dobry zasięg (jak na pistolet) celność ujdzie, za to wydajność ogromna i działa w zimie. Tania prosta niezawodna replika. Ja mam do swojej też magi na GG (są słabsze w sam raz na bliski dystans)

 

do 100 nie ma nic lepszego, a i za większą kasę coś lepszego ciężko znaleźć.

Link to post
Share on other sites
Powała,jak ty coś dowalisz...

Sorry, ale nie rozumiem o co Ci chodzi.

Pisząc

Jeśli chodzi o replikę boczną, to najlepszy wybór w cenie do 100.- zł.
miałem na myśli Berettę http://www.taiwangun.com/pistolety-gazowe/replika-m92f-m9-heavy-weight-gas-pistol-stti.html. Czyżbym przeoczył i pojawiły się Beretty STTI na CO2 za 100.- PLN :icon_question:

 

O Lawmanie napisałem dodatkowo. Jeśli chcesz wiedzieć mamy w naszej Ekipie dwa egzemplarze i jak na razie nie narzekamy.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie, to raczej nie jest dobry pomysł. Tak jak powiedział poprzednik, replika ledwo wystrzeli kulkę. Ale w odwrotną stronę to się sprawdza - możesz nabijać zapalniczki greengazem :)

Słyszałem też, że można gaziaka na propan przerobić, wtedy mniejsze koszty strzelania są.

Link to post
Share on other sites

Nie, to raczej nie jest dobry pomysł. Tak jak powiedział poprzednik, replika ledwo wystrzeli kulkę. Ale w odwrotną stronę to się sprawdza - możesz nabijać zapalniczki greengazem :icon_smile:

Słyszałem też, że można gaziaka na propan przerobić, wtedy mniejsze koszty strzelania są.

 

Green gas = propan.

Link to post
Share on other sites

Widziałem Berettę STTI strzelającą na gazie do zapalniczek - moc była trochę mniejsza ale i tak dawało się strzelać, starczało na trochę mniej niż GG.

Miałem magazynek na CO2 do niej i ciekł na wszystkie możliwe strony, nie rozbierałem tylko od razu odesłałem.

W tych pistoletach często łamie się część z tyłu magazynka w którą uderza iglica.

Edited by Jaszcząb
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...