Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.uncompany.com


Recommended Posts

Witam.

Przeszukując opinie o sklepach nie natrafiłem na nic o tym więc zapytam w nowym temacie.

Czy ktoś zamawiał z tego sklepu, a jeśli tak to czy może się podzielić wrażeniami z zakupów ?!

Interesuje mnie jak to u nich wygląda z wysyłką, tempem, jakością fantów otrzymanych (uszkodzone, całe, itp.), rzetelnością sklepu i najważniejsze - czy lecą sobie w przysłowiowe kulki z klientami ?

Link to post
Share on other sites

Sklep ok, ceny w porównaniu z innymi też. Czas dostawy jak wszędzie 3-4 tygodnie. Jedynie co mogę się przyczepić to sposób zamawiania oraz wyliczanie kosztów przesyłki, nie przez stronę a poprzez e-mail, na zapytanie o cenę (w formularzu), posyłają maila z danymi (średnio 12-24h) do wpłaty (w moim przypadku paypal) oraz kosztami + ewentualny rabat. Nie sprawdzałem sposobu reklamacji, wszystko było ok, kilka zamówień złożyłem, ogólnie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

A repliki ktoś zamawiał, lub zna kogoś kto zamawiał repliki?

Strasznie urocze te customowe Hi Capy Marui, ale może nie ma się co ślinić, jeślibym nigdy potencjalnej paczki nie ujrzał :icon_biggrin:?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...