Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kałach czy M4?


Recommended Posts

1. Brałbym ak, gdyż za taka cenę emka tej firmy sie nie opłaca. Jak chcesz emke dobrej firmy to szukaj g&p z asgshopu naprzyklad albo z taktycznego, ponadto kwa(super bebechy-tani tuning) a jak mniej kaski to emka od EA z blacksword.pl

2. Akacze maja v3, który jest "mniej awaryjny" niż v2, ale to nie znaczy ze emki sie szybciej sypią(no chyba te od boya:) ). Wszystko zależy jak obchodzisz sie z repliką.

3. Wybór należy do ciebie, co wolisz. Ja rownież lubię emki i kalaszki ale niestety nie miałem funduszy. Nie wiem ile masz hajsu, ale jak chcesz m4 to te co wymienilem jak ak to LCT lub nizsza półka CM od 040 w górę(dobre do tuningu), jednak jeśli patrzeć na mała kasę to bym ci doradził akms rk-10s boya(cały stalowy).

Pozdrawiam :)

Edited by Tajgers
Link to post
Share on other sites

1. Brałbym ak, gdyż za taka cenę emka tej firmy sie nie opłaca. Jak chcesz emke dobrej firmy to szukaj g&p z asgshopu naprzyklad albo z taktycznego, ponadto kwa(super bebechy-tani tuning) a jak mniej kaski to emka od EA z blacksword.pl

2. Akacze maja v3, który jest "mniej awaryjny" niż v2, ale to nie znaczy ze emki sie szybciej sypią(no chyba te od boya:) ). Wszystko zależy jak obchodzisz sie z repliką.

3. Wybór należy do ciebie, co wolisz. Ja rownież lubię emki i kalaszki ale niestety nie miałem funduszy. Nie wiem ile masz hajsu, ale jak chcesz m4 to te co wymienilem jak ak to LCT lub nizsza półka CM od 040 w górę(dobre do tuningu), jednak jeśli patrzeć na mała kasę to bym ci doradził akms rk-10s boya(cały stalowy).

Pozdrawiam :icon_smile:

 

Mógłbyś linki do replik z zaufanych sklepów podesłać bo się troche gubię ;D

Link to post
Share on other sites

Z replik ak w takim budżecie polecam Boyi i Cyma. Boyi lepsze wykonanie zewnętrzne, calkiem niezły gearbox, są wersje posiadające wiele stalowych części korpusu z tego co pamiętam oznaczone literami S i SW. Cyma trochę gorsze wykonanie zewnętrzne, lepszy gearbox (modele oznaczone cm.04x i wyżej). Miałem repliki obu tych firm, obie były okej. Na forum jest multum informacji o tych replikach.

 

Tanich emek nie polecam, nie jestem na bieżąco z nowymi replikami, ale za moich czasów za tyle nic dobrego nie było.

Edited by Damianosky
Link to post
Share on other sites

1. Tak (na gunfire i taiwangun wersja podstawowa bez A kosztuje okolo 800zl)

2. LiPo 7,4 V - w modelarskich sklepach szukaj - taniej bedzie :)

Ladowarka: Redox beta, imax b6 :)

3. Zalezy co ci lesy ;)

4. Nie, nie ma roznic :)

 

EDIT: punkt 2.

EDIT 2: punkt 1.

Edited by dr Ziolo
Link to post
Share on other sites

Primo, poczytaj opisy, tam jest wszystko.

Secundo, na ZBROJOWNI niedostępne, a w innych sklepach niestety znacznie już droższe.

 

Nie jestem zwolennikiem Li-po, używam z powodzeniem baterii NiMh [GFC] o pojemności 1600 mAh.

 

Osobiście preferuję okulary (są mniej podatne na parowanie od gogli). Niezależnie co wybierzesz, pamiętaj żeby miały atest wytrzymałościowy.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Do takiej kwoty, to ja bym wziął coś znacznie lepiej wykonanego i działające. Czyli jak się większość powinna domyślać - Rk-xx. Oczywiście jeżeli mowa jedynie o AK, to te modele firmy Dboys/Boyi są według mnie i jeszcze sporej części osób najlepszym rozwiązaniem.

Jeżeli ta Cyma byłaby 300 zł tańsza, to można by było ją rozważyć. Jednak przy tej kwocie bezkompromisowo przedstawiają się repliki Boyi Rk-xx.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o repliki AK-74, to miałem RK i szału nie było, odczucia wizualne raczej na korzyść Cymy 040 tak samo gearbox.

 

Nie wiem jak sprawa wygląda w replikach AKM-ów, ale wydaje mi się, że akurat w tym przypadku lepiej brać boyi, ale w wersji S albo w ogóle nie brać AKM tylko 74.

Edited by korobov
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...