Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma itp gdzie do kupienia poza internetem


Recommended Posts

temat moze okazać sie dla mnie fatalnyw skutkach ale zaryzykuje to pytanie ,natomiast to, że można znaleśc nieograniczona liczbe cym itp produkcji made in china w internecie to rzecz wiadoma ale czy ktoś spotkał sie z tym w jakimś innym miejscu niż internet np: sklep z zabawkami , bo w końcu to zabawki od 14 lat(pytanie ma swoją geneze w mysli czy my nie przepłacamy kupując na alegro ,po drugie co s co może okazać sie nieziemską kaszaną , na zdjęciu może wyglądać przyzwoicie,pozatym ja allegro nie lubie bo jestem klijentem z gatunku lubiacego zobaczyć towar live) , jak temat okaże sie poniżej krytyki to prosze admina o natychmiastowe usunięcie , pozdrawiam @ll

Link to post
Share on other sites

Sklep internetowy nie oznacza tego ze jest on w pelni wirtualny.Wiekszosc to po prostu zwykle sklepy do ktorych mozna wejsc,poogladac i pomacac towar a ze sprzedaja przez net to raczej nie dziwi bo jest to w dzisiejszych czasach wygodne i wydaje mi sie ze wiecej osob kupuje przez internet asg niz ze zwyklych sklepow poniewaz rozsianie sa one po Polsce i nie kazdy ma do nich dostep.Jak juz ci tak bardzo zalezy na tym zeby poogladac to co chcesz kupic to sprawdzi na stronie internetowej sklepu jego adres i po prostu sie tam przejedz.W kupowaniu przez net trzeba niestety zdac sie na opinie innych uzytkowanikow co moim zdaniem jest bardzo dobrym argumentem przy kupnie czegokolwiek bo jak wiemy,bardzo wazne jest to jaka dany towar ma opinie o co inni o nim sadza

Link to post
Share on other sites

Bierz z netu.

Widziałem w sklepie na żywo G36C znakowany jako UMAREX za 189 PLN, w necie można go podobno za 59 PLN kupić. Ten model z kolimatorem - stoi u nas w sklepie myśliwskim. Ale jak chcesz przepłacać - droga wolna.

 

Pozdrawiam

 

Medium

 

PS. Chyba, że chcesz obejrzeć, pomacać i kupić w necie - to zrozumiem.

Link to post
Share on other sites
produkty firmy CYMA można kupić w dużych hurtowniach z zabawkami w cenach kilkanaście-kilkadziesiąt razy niższych niż te na allegro.
Bzdura kompletna, bo te sprezyniaki kosztuja na allegro kilkanascie-kilkadziesiat zlotych, to jakby tak bylo jak piszesz, to w "hurcie" musialy by byc po 99,- groszy! :lol:
Link to post
Share on other sites

No toc pewne, ze "lwy biznesowe" z allegro nie jezdza sami po te zabawki do Chin! Ale na allegro konkurencja spora i watpie aby w chwili obecnej dalo sie zarabiac na pojedynczej sztuce duza przebitke (nie liczac "lapania" frajerow, heh).

Link to post
Share on other sites

To by była cenna informacja, bo w topicu o MP40 padło pytanie o magazynki. Jakby to to było po 10 zeta, to by była najtańsza opcja. Poza tym to potania eksplatację: dostęp do części zamiennych drogą kanibalizacji ;)

 

Te różne lwy i Mareczki mogą sprowadzać kontener z Chin np z ciuchami do szczęki na bazarze, a do tego "dopakować" zabawki w pewnej ilości i sprzedawać je na allegro ;) Ale generalnie sam bym chciał wiedzieć, czy jest jakiś sklep, gdzie to to jest na żywo. Np żeby obejrzeć czy chociaż na ścianę się nadaje, bo no Skorpion wygląda zabawnie ;)

Link to post
Share on other sites

moi dwaj kumple na poprzednim odpuscie w Zamosciu kupili cale pudlo gunow double eagle - g36, ingramy itp. i zamierzaja sie z tego strzelac - jak jeden walnie, to zostanie im jeszcze okolo 30 sztuk :P. A dali za to okolo 8-12 zlotych za sztuke (g36 po 18 ).

Link to post
Share on other sites

Pewnie, że są ;) Ale przecież jak ktoś nie zna hurtowni, to nie wie, czy ta akurat ma te repliki, czy nie same misie, gry itd. A dzwonienie do wszystkich hurtowni w samym Krakowie to by był wydatek równy pewnie cenie repliki ;) Stąd pytanie, czy ktoś poprostu nie wie, w której to to sprzedają.

Link to post
Share on other sites

W Pentagonie w katowicach jest na pewno MP5 RAS Umarex'u i G36 chyba double eagle, poza tym jakis UZI ale nie wiem jakiej firmy i M16 A2, tez nie wiem jakiej firmy

W Sosnowcu w Rangerze jest P90 CYMY ( elektryk ), i jakas mala M4 ( chyba tez elektryk ) - jednak w tym sklepe ceny odstraszaja np. shotgun p779 czy jakos tak co byl na allegro sprzedawany po 80 zl w tym sklepie -250 zl.

 

Pozdrawiam

Bocian.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
produkty firmy CYMA można kupić w dużych hurtowniach z zabawkami w cenach kilkanaście-kilkadziesiąt razy niższych niż te na allegro.
Bzdura kompletna, bo te sprezyniaki kosztuja na allegro kilkanascie-kilkadziesiat zlotych, to jakby tak bylo jak piszesz, to w "hurcie" musialy by byc po 99,- groszy! :lol:

 

Nie wiem, nie wiem czy to bzdura. Kupiłem kiedyś dwa "shotguny" :wink: i dwie "Beretty" :wink: za 25 złotych z przesyłką. Żeby było śmieszniej sprzedawca dorzucił pareset kulek a zabawki działają.

Oczywiście nie wybieram się z nimi do ludzi ale na potrzeby filmowe wystarczy :)

Link to post
Share on other sites

znajomy mial sklep z zabawkami i bral w katowicach z jakiejs hurtowni guny, zapytam go o adres i podam na forum. co do double eagle to w commando, obok pentagonu jest wlasnie g36 tej firmy ale za taka cene jak ma umarex :| kolo 150zl... wiec sie napewno nie oplaca.

Link to post
Share on other sites

Warto się rozglądać po sklepach z zabawkami i tym podobne, ja np. zauważyłem u siebie w wypożyczalni trochę sprzętu od Cymy, i to o wiele taniej niż choćby na allegro. Niestety ten pojawia się sporadycznie. Ale czasem warto pozwiedzać okoliczne sklepy, zabawkarskie i tym podobne miejsca.

Link to post
Share on other sites

Z prowincji, albo jak to lubię mówić z "dalszych obrzeży miasta" czyli jakieś 40 km od Krakowa. Domyślam się, jakie będzie dalsze pytanie, a więc w Miechowie co jakiś czas pojawiają się tanie *** ; ) ale w porównaniu do cen tych na allegro są naprawdę tanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...