Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OPS-CORE FAST - repliki/kopie - wszystko na ich temat


Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam wszystkich.

 

Panowie, mam pytanie co do tych balistycznych FAST'ów związane z rekonstrukcją JW 2305, do rzeczy...

Jak wiadomo reko to reko, ale balistyczny FAST od Ops-Core'a jak wiecie jest nieosiągalny dla cywila, gdyż posiadanie go jest nielegalne. Jedyne co zostaje to wspomniane wyżej kopie:

- Emerson

- FMA

- DragonRed Airsoft

- ACM (na taiwangun'ie)

 

Wiadomo, że ACM i FMA z góry odpada, gdyż zależy mi aby sprawiał dobre wrażenie jak najbardziej zbliżone oryginału.

Moje pytanie brzmi: Jak duża jest różnica jakości między Emerson'em a DragonRed Airsoft. Jak wyczytałem, Emerson'y są dosyć duże względem innych kopii co mi bardzo pasuję ze względu na rozmiar mojej głowy :) Co więcej mogę mieć Emerson'a za więcej niż połowę taniej niż tego drugiego, więc jest sens dać 300zł więcej za tego DragonRed Airsoft, czy różnica wykonania warta jest 300zł?

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Sam mam Emersona i wykonanie mogło być trochę lepsze...Do Dragonreda nie porównywałem, lecz jego wersja premium wg. mnie jest o wiele wiele razy lepsza. Waga, wykonanie itd. Sam musisz zdecydować. Myślę że jak do reko przemalujesz tego FASTa (od Emersona) to będzie nieźle ;)

 

@Szaszłyk pokrowiec od RR jest on mieszanką pokrowca od Ops-Core'a i od Oriona wg. Mnie.

Link to post
Share on other sites

Jak duża jest różnica jakości między Emerson'em a DragonRed Airsoft.

Nie wiem jak wyglada Emerson. Natomiast mialem w rekach oryginalny kask (nie helm, kask) Ops-Core i posiadam helm Dragona w wersji premium. Jedyne do czego moge sie doczepic to szyny, a raczej elementy ruchome do nich. Ich spasowanie nie jest najlepsze. Poza tym replika jest naprawde swietnie wykonana. Mogla by byc ciut tansza ale nie zaluje, ze ja kupilem.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam napalilem sie na tego emersona jak szczerbaty na suchary http://gunfire.pl/product-pol-1152198089-Replika-kasku-FAST-PJ-Foliage-Green.html chcialbym troche odswierzyc temat rozmiarow gdyz w zaleznosci od strony rozmiary roznie sa podawane. Mam obwod glowy 55-56. Mial ktos mozliwosc zmierzenia go przy podobnej lepetynie? Obawiam sie troche ze bedzie mi na niej latal podczas rozgrywek

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie bierz go. Jest to wersja ekonomiczna. Skorupa jest badziewna, a środek jest wypełniony styropianem. Nie ma w ogóle repliki OCC-Diala tylko jakiś beznadziejny chinstrap. Poszukaj normalnych replik od Emersona tylko nie sądzę żebyś znalazł za max. 150zł. W FMA największy minus w ich replikach jest że mają plastikowe śruby.

Link to post
Share on other sites

Z Dragonreda są robione zamówienia zbiorowe dosyć często, lecz ich FASTów nie znajdziesz nigdzie w Polsce. Najbardziej polecałbym Ci albo normalnego Balistyka od Emersona albo FASTa Maritime od FMA. Miałem od Emersona i spełniał (jak na replike) naprawdę dobrze robotę. Mam teraz Maritime'a od FMA i jest wykonany lepiej niż ich podstawowe balistyki (nie mają np. już tych plastikowych śrub). Jedyny minus w FMA to chinstrap, który nie powala ale da się jakoś przeżyć. Jakbyś jednak patrzał na Maritime'y to nie bierz od Dragonreda. Jedynie w czym są lepsze ich Maritime'y od FMA to chinstrap, lecz wykonanie wizualne względem do oryginalnego OPS-Core to FMA wygrywa.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie bardziej odpowiadałby mi Maritime od FMA.

 

Pozostała tylko kwestia kolorystyki:

1. http://www.ebairsoft.com/maritime-helmet-tb815-p-7424.html

2. http://www.aliexpress.com/item/NEW-FMA-maritime-Tactical-Helmet-ABS-FG-For-Airsoft-Paintball-TB816-cycling-helmet-free-shipping/1703517200.html

 

Po zdjęciach wydaje mi się, że na polskie warunki lepsza będzie 1 opcja?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...